KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mis aitab kannibalismi vastu?

Go down 
5 posters
AutorTeade
VII
Tibu



Female
Postituste arv : 28
Age : 47
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 07/12/2009

Mis aitab kannibalismi vastu? Empty
PostitaminePealkiri: Mis aitab kannibalismi vastu?   Mis aitab kannibalismi vastu? Empty19.04.10 2:55

Tervist!.
MInd ka halvanud suur kanahullus, nädala jagu tagasi sai ostetud aasta munenud kanakesed. Sellised õnnetukesed on nad küll, nagu siin kirjeldati...ei nad söö..munevad kuhu juhtub ja nokivad ükteist. Sellest ka mu mure, mis selle vastu aitaks, ma ise arvan, et on tegu kannibalismiga..kuid ma ju alles algaja, mida mina ka tean Neutral Äkki oskate nõu anda mis peale hakata? Või jään lihtsalt ootama millal hinge heidavad. Sad
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Mis aitab kannibalismi vastu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis aitab kannibalismi vastu?   Mis aitab kannibalismi vastu? Empty19.04.10 3:38

No nii, ma pakun ikka oma kaupa Very Happy
Siis kolimise stressi vastu on väga hea Tiovita multivitamiinilahus, seda läheb joogivee sisse imevähe. Lisaks on olemas ka kannibalismi vastane sprey.
Aga jään vist Sinust kaugele Sad
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

Mis aitab kannibalismi vastu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis aitab kannibalismi vastu?   Mis aitab kannibalismi vastu? Empty19.04.10 6:31

No aga post ju liigub?
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
marjuh
Tibu
marjuh


Female
Postituste arv : 16
Age : 62
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 14/04/2009

Mis aitab kannibalismi vastu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis aitab kannibalismi vastu?   Mis aitab kannibalismi vastu? Empty24.05.10 0:13

Ilmselt on kodused tingimused hoopis midagi muud, kui neil kanadel varem olid... aga vitamiinid ja mitmekülgne toit on igal juhul abiks. Kui meil kanad vahel mune söövad, lisan rohkem vitamiini pudru sisse ja viskan kuivatatud munakoori. On siiani aidanud.
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Mis aitab kannibalismi vastu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis aitab kannibalismi vastu?   Mis aitab kannibalismi vastu? Empty24.05.10 2:53

Minul kadus see probleem nüüd ära,mil kanad välja said laudast.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mis aitab kannibalismi vastu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis aitab kannibalismi vastu?   Mis aitab kannibalismi vastu? Empty

Tagasi üles Go down
 
Mis aitab kannibalismi vastu?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Newcastle vastu vaktsineerimine
» Kanad vastu talve

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Lindude tervishoid-
Hüppa: