KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 pardid,haned

Go down 
2 posters
AutorTeade
kross
Muneja
kross


Female
Postituste arv : 491
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 27/03/2008

pardid,haned Empty
PostitaminePealkiri: pardid,haned   pardid,haned Empty14.08.08 21:02

Olen alles uus pardikasvataja,seega ei tea suurt nendest midagi.Mul on aias suur kauss veega,pardid teevad seal romantikat- niiöelda ajavad kausis omi asju,kuival maal ei ole ma veel näinud neid sedasi toimetamas.Kas partidel ja hanedel pabki kindlast vesi selleks ka olema Question Naljakas küsimus tuli nüüd välja küll aga tõesti mina olen selle koha pealt võhik,naer tuleb omale ka peale kui neid seal kausis sedasi toimetamas näen Very Happy
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

pardid,haned Empty
PostitaminePealkiri: Re: pardid,haned   pardid,haned Empty15.08.08 4:23

Kindel pole aga küll nad teevad seda ilma veeta ka,aga eks veel mingi osa ole ka veel.Kui on ikka paarituse aeg,siis on isa lemmik vist ikka vesi.Kui hommikul õue lähevad siis emal on aega küll,sööb,joob ja jalutab,isa läheb tiigile ja siis kutsub ja meelitab aga kui see ei aita siiskohe nagu nügib ema vee poole.Tavaliselt saab ta oma tahtmise,siis on kõmm tiigil külili ja asi korras.Jutt on partidest.
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
Külaline
Külaline




pardid,haned Empty
PostitaminePealkiri: Re: pardid,haned   pardid,haned Empty15.08.08 10:33

kui on veekogu neile sulelistele olemas, siis toimub jah nende paaritus vees, sest siis on hanedele seda kergem teha oma kaalu pärast. viljastatavus on kohe kindlasti suurem, endal kogemus olemas.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





pardid,haned Empty
PostitaminePealkiri: Re: pardid,haned   pardid,haned Empty

Tagasi üles Go down
 
pardid,haned
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Pardid talvel
» pekingi pardid
» Pardi munemine
» pardi kasvatajatele

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Pardid-
Hüppa: