KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 midagi tagumikust väljas

Go down 
4 posters
AutorTeade
ülane
Noorlind
ülane


Female
Postituste arv : 96
Age : 43
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 24/04/2008

midagi tagumikust väljas Empty
PostitaminePealkiri: midagi tagumikust väljas   midagi tagumikust väljas Empty12.04.10 0:57

Täna avastasin, et ühel kanal on midagi tagumiskus väljas. Nagu oleks muna kinni ja siis välja punnitanud. Samas mul 4 kana on ja täna oli mul ka 4 muna. Kas muna punnitamisega tegi liiga? Roosa ja kakane paun või punn. Nii paha vaadata. Mis sellise kanaga teha? Kas ainult kirves aitab?
Tagasi üles Go down
florita7
Muneja
florita7


Female
Postituste arv : 366
Age : 43
Asukoht : Jõgevamaa, Pala
Registration date : 11/04/2008

midagi tagumikust väljas Empty
PostitaminePealkiri: Re: midagi tagumikust väljas   midagi tagumikust väljas Empty12.04.10 1:53

Munajuha ehk välja pressinud? Kui saaks pildi, oleks lihtsam öelda, millega tegu ja kas selle vastu midagi teha saab.
Tagasi üles Go down
http://diversityrabbits.blogspot.com/
yllepille
Muneja
yllepille


Female
Postituste arv : 209
Age : 49
Asukoht : Järvamaa Türi
Registration date : 01/04/2009

midagi tagumikust väljas Empty
PostitaminePealkiri: Re: midagi tagumikust väljas   midagi tagumikust väljas Empty12.04.10 7:31

minul oli nii ühe vutikanaga tema suri 2 päeva pärast
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/128635/?picture_type=sq&st
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

midagi tagumikust väljas Empty
PostitaminePealkiri: Re: midagi tagumikust väljas   midagi tagumikust väljas Empty26.05.10 5:04

Ma avastasin ka kanal sama asja. Pepu kakane, ja punnitatud asi väljas. Võtsin kummikinda ja lükkasin asja õrnalt sisse. Hetkel nagu kõik korras. Eks vaatab, mis edasi saab. Aga kogu sellele asjale eelnes nahkmunade munemine, siis pausitas üldse munemisel. Nüüd on muna selle väikse kana jaoks suurevõitu. Vähendasin sööta. Jätsin ainult õuelt korjatud sööda peale.
Tagasi üles Go down
ülane
Noorlind
ülane


Female
Postituste arv : 96
Age : 43
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 24/04/2008

midagi tagumikust väljas Empty
PostitaminePealkiri: Re: midagi tagumikust väljas   midagi tagumikust väljas Empty26.05.10 21:29

mul kanal läks see mingi aeg iseenesest tagasi. Tükk aega oli kole. Aga ta ikka munes ka selle tagumikuga. Nüüd tundub asi korras olevat.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





midagi tagumikust väljas Empty
PostitaminePealkiri: Re: midagi tagumikust väljas   midagi tagumikust väljas Empty

Tagasi üles Go down
 
midagi tagumikust väljas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kadedus......
» kas keegi teab midagi tiukrest

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Lindude tervishoid-
Hüppa: