KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kui suur on tõenäosus%?

Go down 
+6
fosse
Kiti
malvekas
Buntik
sennaH
Kana-Kata
10 posters
AutorTeade
Kana-Kata
Muneja
Kana-Kata


Female
Postituste arv : 191
Age : 53
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 16/08/2009

Kui suur on tõenäosus%? Empty
PostitaminePealkiri: Kui suur on tõenäosus%?   Kui suur on tõenäosus%? Empty31.03.10 5:35

Mul selline kuri plaan,et mõtlesin oma noorte äntukate mune hauduma panna,põhjus lihtne-tahaks niiväga selliseid kanu saada nagu on kukk,kes nendega koos elab Kui suur on tõenäosus%? Icon_wink .Aga siis jäin mõtlema,et kas üldse on mingi võimalus,et tibud tulevad kuke moodi.Kukk on selline nendega,kelle pilt mul avatarilgi.Tore sulisjalgne ja puhvis pükstega tegelane,oleks lahe selliseid kanu saada,aga ei ole kindel,kas nad sellised tulevad.Võibolla tuleks osad sellised,osad mitte,sest kuke esivanemad on teadmata.Mis teie arvate? Kui suur on tõenäosus%? Icon_smile
Tagasi üles Go down
sennaH
Muneja
sennaH


Male
Postituste arv : 198
Age : 42
Asukoht : Vaidasoo/Tallinn
Registration date : 28/10/2009

Kui suur on tõenäosus%? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui suur on tõenäosus%?   Kui suur on tõenäosus%? Empty31.03.10 6:34

Mina pakuks välja, et seltskont tuleb väga kirju Smile

Kui nüüd Naki oleks nii tore ja paneks siia ühe pildikese minu äntukate munadest tulnud ja tänaseks juba noorteks kanahakatisteks saand lindudest pildi ülesse kes on ilmselt selle kuke lapsed http://pilt.delfi.ee/picture/7906043/ siis võid ehk natuke aimata milliseid tibusid ootama hakata Very Happy
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Kui suur on tõenäosus%? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui suur on tõenäosus%?   Kui suur on tõenäosus%? Empty31.03.10 6:43

No minul on äntu kanadega juba katsetus tehtud. Tõenäosus, et saad megakirju seltskonna on suurem kui see, et mõni ississe läheb. Minul on vaid 1 kukk tulemas isa moodi. Kokku 23 tibu.
Minu soov oli saada munejaid kanu. Kukel on keegi eellastes vist olnud karvajalg, siis ühele kuketibule pärandus samuti karvajalgsus. Nüüd tuleb vaid vaadata mis värvi mune minu noored munema hakkavad. Seega, katsetada ju võib. Kindlasti tulevad head munejad, mida emmed ju on Razz
Tagasi üles Go down
Kana-Kata
Muneja
Kana-Kata


Female
Postituste arv : 191
Age : 53
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 16/08/2009

Kui suur on tõenäosus%? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui suur on tõenäosus%?   Kui suur on tõenäosus%? Empty31.03.10 7:19

No jah,ja kui ma paneksin habekana munad hauduma,kes ka nendega koos elab,siis vist tuleks veel kirjum seltskond toredaid sulelisi. Kui suur on tõenäosus%? Icon_biggrin Aga selle habekanaga on vast nii,et tibud tuleks ikka kindlalt karvajalad,sest nii ema kui isa on karvaste jalgadega.Või pole see ka kindel?
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Kui suur on tõenäosus%? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui suur on tõenäosus%?   Kui suur on tõenäosus%? Empty31.03.10 7:25

Minul tuli ka noor Peedu samasugune kui vana Peedu oli.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Kui suur on tõenäosus%? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui suur on tõenäosus%?   Kui suur on tõenäosus%? Empty31.03.10 7:47

No need tibud, kelle emad on pruunid hy-lined ja kukk keegi teine - siis enamik tibusid on ikka sellised pruunid (nii palju, kui mina näinud olen). Nende kanade värvi geenid on vist ikka jube tugevad Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Kui suur on tõenäosus%? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui suur on tõenäosus%?   Kui suur on tõenäosus%? Empty31.03.10 7:55

Mul on must kukk ja isegi pruunide kanadega tulid mustad tibud, kuigi erineva pruuni säbruga. Halli kana munadest tulid hallid tibud. Kahel lisandiks pruun säbru.
Ja kogu kupatuse peale ainult 3 beezi. Kusjuures mul pole ühtegi sellist kana. Seega dominantseks osutus must ja hall.
Tagasi üles Go down
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Kui suur on tõenäosus%? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui suur on tõenäosus%?   Kui suur on tõenäosus%? Empty31.03.10 8:30

Sulisjalgsus on dominantne geen, seega on ka ainult ühe sulgedega jalgadega vanema lapsed reeglina sulisjalad.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
rumu
Muneja
rumu


Male
Postituste arv : 107
Age : 34
Asukoht : Lõuna-Eesti
Registration date : 21/03/2008

Kui suur on tõenäosus%? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui suur on tõenäosus%?   Kui suur on tõenäosus%? Empty31.03.10 9:59

Pakuks, et pooled tulevad tavalised äntuka moodi ja veerand kuke moodi, ning ülejäänud veerand midagi vahepealset. Smile
Tagasi üles Go down
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Kui suur on tõenäosus%? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui suur on tõenäosus%?   Kui suur on tõenäosus%? Empty31.03.10 17:03

Rumu, Sa oled tõele väga lähedale jõudnud Smile
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
evesen
Muneja
evesen


Female
Postituste arv : 155
Age : 53
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 17/04/2009

Kui suur on tõenäosus%? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui suur on tõenäosus%?   Kui suur on tõenäosus%? Empty31.03.10 19:50

Mina võin oma kogemustest öelda, mul on lihgt braama ja must tutiga kukk.Elmisel aastal tulid järglased erinevad,braama poolt olid tibudel püksid,ainult üka oli isaga sarnane.Tutiga kuke järglastelt sain küll samasuguse ja õnneks oli see kana.Vahel on õnne aga eraldatud nad mul pole ja seltskond kirju.
Tagasi üles Go down
yllepille
Muneja
yllepille


Female
Postituste arv : 209
Age : 49
Asukoht : Järvamaa Türi
Registration date : 01/04/2009

Kui suur on tõenäosus%? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui suur on tõenäosus%?   Kui suur on tõenäosus%? Empty31.03.10 20:35

minul kukk paksude püksdega enamus (eelmise aasta) linnud korralike pükstega mõni üksik hõredamate pükstega nii et mina arvan ka et kui kukk pükstega saad pükstega järeltulijad
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/128635/?picture_type=sq&st
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Kui suur on tõenäosus%? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui suur on tõenäosus%?   Kui suur on tõenäosus%? Empty31.03.10 20:47

Mul küll Äntukaid ei ole, aga kas see on kindel, et sugulussidet pole, kui neid omavahel paari panna.
Lihtsalt mul isiklikult tuleb kohe selline mure pähe ja mina teadlikult õdevendi kokku panna ei taha.
Valus on väärarenguga tibusid vaadata.
Kuidas seal kasvanduses on, kas võetakse haudemune samadelt lindudelt (siis peaks kuked võõrad olema)?
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
Kana-Kata
Muneja
Kana-Kata


Female
Postituste arv : 191
Age : 53
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 16/08/2009

Kui suur on tõenäosus%? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui suur on tõenäosus%?   Kui suur on tõenäosus%? Empty31.03.10 20:59

ulaturo kirjutas:
Mul küll Äntukaid ei ole, aga kas see on kindel, et sugulussidet pole, kui neid omavahel paari panna.
Lihtsalt mul isiklikult tuleb kohe selline mure pähe ja mina teadlikult õdevendi kokku panna ei taha.
Valus on väärarenguga tibusid vaadata.
Kuidas seal kasvanduses on, kas võetakse haudemune samadelt lindudelt (siis peaks kuked võõrad olema)?
Sugulussidet neil olla ei tohiks,sest kukk on toodud ühe siinse foorumlase käest eelmisel suvel(pidi algselt olema "lihtsalt kana Kui suur on tõenäosus%? Icon_biggrin ").Ja need 2 äntukat said tuua sügisel nende tavapäraselt müügiringilt.Ma loodan küll,et nad sugulased pole Kui suur on tõenäosus%? Icon_evil ,see ei sobiks kohe mitte.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kui suur on tõenäosus%? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui suur on tõenäosus%?   Kui suur on tõenäosus%? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kui suur on tõenäosus%?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Hane suur mure !!!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: