KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Piiratud söötmine.

Go down 
3 posters
AutorTeade
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Piiratud söötmine. Empty
PostitaminePealkiri: Piiratud söötmine.   Piiratud söötmine. Empty26.02.10 23:24

Kas keegi kasutab sugunoorlindude kasvatamisel, piiratud söötmist?
Minul ei söö noorlinnud seda topelt kogust ära, pean õhtuti ikka mollid tühjaks tegema.
Kuid, kui ei tühjenda, siis jääb see toit ikkagi järgmiseks päevaks alles, siis ei õnnestu see piiratud toitmine jälle.
Vahe muidugi ka linnu tõus, mul on muna-ja munaliha sugunoorlinnud koos.
Miskit ei klapi.
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Piiratud söötmine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piiratud söötmine.   Piiratud söötmine. Empty26.02.10 23:38

Mina oma tibudele teen vahelduvat söötmist. Üks päev pudru, teine päev kuivtoit. Või siis annan päeval vahelduvalt. Aga järgijäämisega küll probleemi pole. Nii palju kui ette annan , nii palju ka ära süüakse. Hommikul on kauss alati puhtaks lakutud ja tagurpidi pööratud Laughing
Tagasi üles Go down
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Piiratud söötmine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piiratud söötmine.   Piiratud söötmine. Empty27.02.10 0:28

Tibudel peab muidugi toit kogu aeg ees olema.
Ma mõtlesin just noorlinde, sest ühed esmamunejad, alustasid munemisega liiga vara. Valgustuse panin nüüd korda(oli vist liiga hele) ja üritan kasutada seda ülepäeva toitmist.(noorsugulindudel)
Tänu ühele targale, jõudsime järeldusele, et linnud ei saa veel asjale pihta ja on üli laisad. Smile
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
ekana
Muneja
ekana


Female
Postituste arv : 116
Age : 60
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 26/06/2009

Piiratud söötmine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piiratud söötmine.   Piiratud söötmine. Empty28.02.10 8:09

mina kasutan pidevalt nn. normeeritud söötmist-vastavalt lindude liigile, vanusele ja kasvule annan ette ikka normi järgi-ei teki toidu ülejääke ja rahakotile kergem. Samas saavad linnud ikka temale vajalikke toitaineid ja seeduvaid proteiine.
Tagasi üles Go down
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Piiratud söötmine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piiratud söötmine.   Piiratud söötmine. Empty28.02.10 20:49

ekana kirjutas:
mina kasutan pidevalt nn. normeeritud söötmist-vastavalt lindude liigile, vanusele ja kasvule annan ette ikka normi järgi-ei teki toidu ülejääke ja rahakotile kergem. Samas saavad linnud ikka temale vajalikke toitaineid ja seeduvaid proteiine.

Just õige, siis ei teki ka kõiksugu muid jamasid, eriti praegu, kui lindudel liikumine ka piiratud. Arvasin, et noorlindudele võib küveldada toitu niipalju, kui tahavad.
Pea-aegu kaks kuud varem munele hakata, noorlinnul on ikka liig, mis liig Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
Sponsored content





Piiratud söötmine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piiratud söötmine.   Piiratud söötmine. Empty

Tagasi üles Go down
 
Piiratud söötmine.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: