KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 karvased jalad

Go down 
AutorTeade
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

karvased jalad Empty
PostitaminePealkiri: karvased jalad   karvased jalad Empty03.02.10 20:27

Eile avastasin, et ühel minu tibukestest on "karvased jalad" Shocked Lahedad üksikut udusuletutid jooksevad mööda külge varvasteni alla. Tibu on kokteil nimega "segu nr 7" Laughing Tundub, et kukk on miskit pärandanud. Hea oleks, kui see tibu oleks kana. Ma saaks natuke geneetikat praktiseerida Razz
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

karvased jalad Empty
PostitaminePealkiri: Re: karvased jalad   karvased jalad Empty04.02.10 21:11

Eile jälgisin tibuvaariumit kohe tükk aega. Eelmiset partiist 3 tibu on juba 4 nädalased. Kaks kukke ja kanake. Nad on eraldatud klaasseinaga väikestest. Üksteist näevad ja kuulevad, aga nokkima ei pääsema. Kuna nad on selliselt juba 4päeva, siis mõtlesin harjutada vähehaaval nende kooseksisteerimist enda valvsa pilgu all. Nädalased tibud üritasid praktiliselt kohe suuremaid rünnata. Loomulikult pandi nad paika õrna noka tonksuga. Kui väiksed maha rahunesid, et suured nüüd ka nende juures, hakkas eelmise partii must kukk väikesi terroriseerima. Eraldasin nad taas klaasseinaga. Kusjuures,teised kaks /kanake ja pruun kukeke/ saavad pisikestega hästi läbi.
Väikestel tegelastel on igalühel oma iseloom. Kukekesed juba üritavad võitluskunste Laughing Proovivad jõudu üksteise peal. Karvaste jalgadega tibu on kuidagi eriliselt nunnu. Alati tuleb mid tervitamaja kui ma käe pessa panen. Tuleb istub käe peale ja vaatab mind.
Eriti lahedad on nad siis,kui lendavad mööda tibuvaariumit ringi. Kasvavad tiivasuled kannavad õhkkergeid sulepalle kiirelt pesa ühest otsast teise. Ja see peegli ees edvistamine Laughing Vahest ma imestan,kui kiiresti neil jalad ikka liiguvad Shocked nagu oleks neil turbo saba all Razz
Tagasi üles Go down
 
karvased jalad
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mure Hanedega.
» hanepojal jalad laiali
» Siidikanal jalad haiged

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: