KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Pildid uutest tibudest

Go down 
5 posters
AutorTeade
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Pildid uutest tibudest Empty
PostitaminePealkiri: Pildid uutest tibudest   Pildid uutest tibudest Empty30.01.10 0:45

Lisasin eraldi albumisse mammad ja papa pildid. Samuti lisasin eelmise satsi 3 tibu pildid, kes hetkel näevad välja nagu "inetud pardipojad".

http://nagi.ee/photos/Buntik/

Seekordne saak kolm kollast, kolm halli ja ülejäänud mustad tibud. Päris tervenisti musta vist polegi. Ikka viskab siia sinna kollast.

head vaatamist.
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Pildid uutest tibudest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pildid uutest tibudest   Pildid uutest tibudest Empty15.02.10 20:47

Peab varsti jälle fotoklõpse tegema, sest tibud hakkavad värve omandama Razz Ma ei tea, kas olen tobe,aga mulle tunduvad need värvikombinatsioonid nii põnevad :oops:Eks see esimene tibude vaimustus ongi vist selline.
Mustadel tibudel jookseb kurgu, rinna ja külgede peale pruun sulestik. Mõnel on pruun suisa kuldne. Mõnel on natuke musta säbru sees. Seljalt on must, pruuni äärega sulestik.
Ühel kukepoisil (tean kohe kindlalt) on kulmud on nagu metsisel, kuid pruunid ja ka rinna peale on tulemas kuldne sulestik.
Hallid tibud on omandamas midagi hõbedase ja pruuni säbrulist.
Kollased, need on ikka kollased Smile

Paar tibu olid mul koorudes väga imelikud. Nende seljal ja peal nagu polnudki sulgi. Selline kruss nahalähedane udusulg. Ühesõnaga nad nägid välja nagu kõrvetatud kulmudega inimesed. scratch Praegu üks nendest on siiski suled selga saanud. Kuid teine on kohati nudi. Ühesõnaga kana, kellelt vähe sulgi kitkuda. pale Loodan, et ikka kasvab miskit selga.
Mõnedel kasvavad suled kehast eemale. Näevad välja nagu keegi oleks neid enne räsinud, või sulgi koolutanud Smile

Seltskond on tõsiselt kirju.
Juba tunnevad nad mind ära ning kui ma käe panen tibulasse, siis koguneb trobikond käe peale istuma. Kõigile meeldib kui kurgu alt sügatakse. Ääretult meeldiv on selline suhtlemine. Vahel olen end sedasi päris pikaks ajaks keldrisse unustanud Smile Nüüd võtan alati kaasa tassi kohvi või teed, istun toolile ja vaatan tibude toimetamist.
Tagasi üles Go down
Koidula-talu
Noorlind
Koidula-talu


Female
Postituste arv : 77
Age : 38
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 28/12/2009

Pildid uutest tibudest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pildid uutest tibudest   Pildid uutest tibudest Empty15.02.10 23:21

Mul on tibud keset tuba. Pidevalt käin passimas, mis nad seal toimetavad:) Meie teeme siin panuseid (üritame arvata) millised kuked on lol! Üks must on küll teistest peajagu pikem, hari on tunduvalt suurem ja saba ka kuidagi naljakas jocolor
Müstika, kui palju haisu nad tekitavad scratch Natuke veel kasvavad, siis peab nad teise ruumi ümber kolima... Pean endale ka sinna kohvinurga tegema lol!
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Pildid uutest tibudest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pildid uutest tibudest   Pildid uutest tibudest Empty16.02.10 0:55

Rääkides sabadest. Olen ise tähele pannud, et kukkede saba hakkabki otse üles poole kasvama. Kanakestel on see horisontaalis või õige pisut isegi allpoole längu. Aga see vist äkki sõltub ka tõust. Kuna minul on segaverelised, siis on neid sabakesi ka erineva suurese ja arenguastmega. Kõige imelikum on minu meelest see, et koorumise vahe on vaid 1 päev, aga kasvu vahe on mõningatel terve nädal. Minu jaoks arusaamatu asi. Kui keegi teab miks see nii on, võiks kogemusi jagada.

Kui nad juba 1 kuused on siis saab ka linnukest tiibade alt sabistades aru kellega tegu. Kuked seda protseduuri endaga läbi teha ei lase. Kanake raputab end peale sabistamist. Smile

Mis haisu puudutab, siis ma eriti aru ei saa, et nad haiseks. Annan neile tibude täistoitu ja vett. Kaka on ilusas konsistentsis ning mööda tibulat laiali ei veeta. Ühtlustub saepuru ja põhumassiga.

Kohvinurga idee on hea cheers !
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Pildid uutest tibudest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pildid uutest tibudest   Pildid uutest tibudest Empty18.02.10 0:50

Nagu lubatud, panin üles mõned fotoklõpsud tibude sulestikust. Nüüdseks juba 3 nädalased.

http://nagi.ee/photos/Buntik/sets/249143/
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Pildid uutest tibudest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pildid uutest tibudest   Pildid uutest tibudest Empty21.02.10 0:31

Pesupäeva pildid Laughing

http://nagi.ee/photos/Buntik/sets/249143/

Peale elamise koristust, tegid ka linnud endale korrastust. Paar tibu suutsid end saepuru sisse kaevata nii, et ainult peanupud paistsid.
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Pildid uutest tibudest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pildid uutest tibudest   Pildid uutest tibudest Empty25.02.10 6:08

Kasvuraskused. Pildil kaks kollast tibu. Samal päeval koorunud. Kasvuvahe on väga suur.
Pilt karvajalg - kas on kana või kukk?

http://nagi.ee/photos/Buntik/sets/249143/
Tagasi üles Go down
saulakas
Tibu
saulakas


Male
Postituste arv : 38
Age : 39
Asukoht : saula
Registration date : 26/05/2009

Pildid uutest tibudest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pildid uutest tibudest   Pildid uutest tibudest Empty25.02.10 6:35

Karvajalg on kindlasti kukk.
Tagasi üles Go down
http://www.salukyylik.pri.ee
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Pildid uutest tibudest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pildid uutest tibudest   Pildid uutest tibudest Empty25.02.10 7:02

Kui see nii on, siis on küll äärmiselt kahju Sad Ta on nii taltsas, tuleb alati pai nuruma... Very Happy Lootsin, et ehk on kanake.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Pildid uutest tibudest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pildid uutest tibudest   Pildid uutest tibudest Empty25.02.10 7:20

Jah, mullegi tundub kukk, must samuti. Valged kanad Smile
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Pildid uutest tibudest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pildid uutest tibudest   Pildid uutest tibudest Empty25.02.10 7:23

Aga kuked pididki ju julged ja uudishimulikud olema Smile
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Pildid uutest tibudest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pildid uutest tibudest   Pildid uutest tibudest Empty25.02.10 8:16

Aga see hall hiiglane? Kõige suurem tibu karjas.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pildid uutest tibudest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pildid uutest tibudest   Pildid uutest tibudest Empty

Tagasi üles Go down
 
Pildid uutest tibudest
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kanavilla pildid
» pildid arengust
» Natuke uurimist tibudest/kanadest/kukkedest

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: