KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Braama vs. inkubaator

Go down 
4 posters
AutorTeade
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Braama vs. inkubaator Empty
PostitaminePealkiri: Braama vs. inkubaator   Braama vs. inkubaator Empty23.05.09 19:19

Mul on siis braamad esimest aastat. Oleksin ma enne teadnud, millised haudujad nad on, siis poleks inkubaatorit vajagi läinud Smile Nimelt mu neljast braamast kolm otsustasid haudele jääda. Esimesel lasin, aga kui kõik järjest peale hakkasid, siis läks küll juba nutuseks. Nüüd eraldasin kaks neist karistuspuuri ja loodan, et mõne päeva pärast läheb see kihu neil üle. Ja mis mind selle haudumise juures positiivselt üllatas, oli see, et mitte ükski neist ei läinud tigedaks (võid pesast vabalt käia mune võtmas või juurde panemas). Ülivahvad kanad!!!!
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
kross
Muneja
kross


Female
Postituste arv : 491
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 27/03/2008

Braama vs. inkubaator Empty
PostitaminePealkiri: Minul   Braama vs. inkubaator Empty23.05.09 20:51

Minu braama on ka haudunud ja valge siidikana haudub praegu.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Braama vs. inkubaator Empty
PostitaminePealkiri: Re: Braama vs. inkubaator   Braama vs. inkubaator Empty28.05.09 5:45

Kas keegi oskab öelda,kaua võtab aega, et kana peale haudekihu möödumist uuesti munele hakkab? Võtsin üleeile kanad siis karistusest välja, haudumistung möödas, aga millal uuesti mune loota võib?
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Braama vs. inkubaator Empty
PostitaminePealkiri: Re: Braama vs. inkubaator   Braama vs. inkubaator Empty01.06.09 4:26

Kiti kirjutas:
Kas keegi oskab öelda,kaua võtab aega, et kana peale haudekihu möödumist uuesti munele hakkab? Võtsin üleeile kanad siis karistusest välja, haudumistung möödas, aga millal uuesti mune loota võib?

Ise küsin - ise vastan Sad
Meil siis võttis kokku 10 päeva munadetta!
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Kikutiina




Female
Postituste arv : 1
Age : 35
Asukoht : Jõgevamaa
Registration date : 21/04/2009

Braama vs. inkubaator Empty
PostitaminePealkiri: Re: Braama vs. inkubaator   Braama vs. inkubaator Empty11.06.09 21:04

Tere,ma huvi p2rast k8sin.Kas oskate 8elda palju umbes 8ks braama tibu maksta v8ib...Uurin lissalt maad.muud midagi!!!
Tagasi üles Go down
alf

alf


Male
Postituste arv : 14
Age : 50
Asukoht : Võrumaa
Registration date : 05/06/2009

Braama vs. inkubaator Empty
PostitaminePealkiri: Re: Braama vs. inkubaator   Braama vs. inkubaator Empty12.06.09 8:34

Kui haududa tahab , siis ta seda ka teeb. Inimloomal on selleks ABORT, katsu sa kanale seda teha. Mul endal on kana , kes haub 2- 3 korda aastas. Karistuspuur on ainult lollus. las haub
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Braama vs. inkubaator Empty
PostitaminePealkiri: Re: Braama vs. inkubaator   Braama vs. inkubaator Empty04.07.09 20:38

Ega loodusega vist võidelda ei saa jah Mad Kaks kana tibud välja haudunud ja ülejäänud kaks (keda enne võõrutasin) otsustasid nüüd ikkagi, et ka nemad tahavad sel aastal emadeks saada. Annan siis neile selle võimaluse, kuigi olin kindel, et selleks aastaks mulle tibutamisest aitab - kahjuks kanadel eriarvamus Smile
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
kross
Muneja
kross


Female
Postituste arv : 491
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 27/03/2008

Braama vs. inkubaator Empty
PostitaminePealkiri: sama   Braama vs. inkubaator Empty04.07.09 21:59

Sama siin,korjan küll iga päev munad alt,ta ikka istub tühjal pesal edasi,lõpuks olen loobunud ja ikka kasvõi kolm muna siis talle alla pannud,muidu istub vist lolliks.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Braama vs. inkubaator Empty
PostitaminePealkiri: Re: Braama vs. inkubaator   Braama vs. inkubaator Empty

Tagasi üles Go down
 
Braama vs. inkubaator
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Braama kana
» Braama munele?
» inkubaator

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: