KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kana hauduma...aidake hädalist

Go down 
3 posters
AutorTeade
kikas
Tibu



Female
Postituste arv : 17
Age : 64
Asukoht : harjumaa
Registration date : 19/06/2013

Kana hauduma...aidake hädalist Empty
PostitaminePealkiri: Kana hauduma...aidake hädalist   Kana hauduma...aidake hädalist Empty29.06.13 2:50

Kallid asjatundjad,kas juba hilja selleks aastaks kui kana täna pesale jäi?Ma ei tea mis neil nüüd siis äkki hakkas.Juba teine sel aastal.Emal nad küll hauduma ei kippunud.Kardan et nad ei saa piisavalt suureks enne kui külmaks läheb.Laut suht suur ja külmakradid ka sees talvel.Kas võib olla näiteks ülesöötmisest et nad nüüd nii agarad haudujad on.Emal ei olnud kogu aeg söök ees nii nagu mina olen pannud.Äkki keegi oskab nõu anda ja kuidas peaks teda siis eraldama et teised jälle hõlma alla muneda ei saaks.EElmisega oli nii et panin 10 muna alla aga pärast oli 30 ja ainult 4 tibu jäid ellu.Ülejäänud said lihtsalt otsa seal munade rägastikus.Tänud ette vastajatele.
Tagasi üles Go down
Roosinupp
Muneja



Female
Postituste arv : 101
Age : 47
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 10/07/2011

Kana hauduma...aidake hädalist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kana hauduma...aidake hädalist   Kana hauduma...aidake hädalist Empty29.06.13 5:36

Tõsta vaikselt öösel lind paremasse kohta,kuhu teised ligi ei saa. Kui tal tõsi taga,siis jääb edasi istuma. Meil haudus nt. tühjas küülikupuuris. Vesi,liiv ja toit samas.
See kuumalaine ehk ajab hauduma? Meil täpselt samal päeval läksid 2 kana hauduma.
Tagasi üles Go down
algaja
Noorlind
algaja


Female
Postituste arv : 60
Age : 45
Asukoht : vasalemma
Registration date : 05/06/2012

Kana hauduma...aidake hädalist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kana hauduma...aidake hädalist   Kana hauduma...aidake hädalist Empty29.06.13 18:39

Tere,

Minul on sama jama - 2 vabrikukana lõpetasid haudumise ning braama ja veel 2 vabrikukana hauduvad. Minul lasid need 2 kana ilusti transportida endid suisa teise hoonesse (tegin vana, väikese kasvuhoone haudumiseks ja tibulaks), kutkutasid ja kotkotasid aga pesale nad jäid.

Ma arvan, et ei ole veel hilja haudumiseks, kui saad nad ilusti ära eraldatud, siis tibudel on kanamamma tiiva all hea soe olla.

Mina olen avastanud, et alguses ei olnud meie kanad harjunud tibude säutsumisega ning kui kuskil tibu nägid, siis tahtsid nokaga anda. Praegu säutsuvad meil tibud siin ja seal ning teised kanad ei pane tähelegi kui mamma enda tibudega jalutab, sest neid vudab igas mõõdus ringi. Muidugi hetkel toimub kõik veel valvsa pilgu all, igaksjuhuks. Smile
Tagasi üles Go down
http://www.nordicpro.ee
Sponsored content





Kana hauduma...aidake hädalist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kana hauduma...aidake hädalist   Kana hauduma...aidake hädalist Empty

Tagasi üles Go down
 
Kana hauduma...aidake hädalist
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kana hauduma?
» aidake rumalat!
» Palun aidake tuvastada kurjategijat

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: