KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Ruaani part ja iluaed

Go down 
4 posters
AutorTeade
Kati Kana




Female
Postituste arv : 1
Age : 47
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 09/04/2013

Ruaani part ja iluaed Empty
PostitaminePealkiri: Ruaani part ja iluaed   Ruaani part ja iluaed Empty09.04.13 22:19

Tere
Mul on mõnda aega küpsenud peas mõte võtta Ruaani pardid selleks et nad sööks peenardelt ära teod. Ma ei tahaksgi neid kogu aeg lahti hoida vaid laseks iga päev natuke jalutama ja maiustama. Hiljuti lugesin aga üht postitust hanede kohta, kes mõnuga panevad nahka kõik ilutaimed olgu siis peenras või peenra kõrval. Kas pardiga on äkki sama lugu? Tohutult tahaks tigudest vabaneda aga kuidagi ei tahaks lilledest ilma jääda. Huviga kuulaks mida ütlevad kogemustega pardikasvatajad, kas selline tigudest vabanemine ennast üldse õigustab?
Tagasi üles Go down
Jaanikese
Muneja
Jaanikese


Female
Postituste arv : 218
Age : 54
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 24/05/2011

Ruaani part ja iluaed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ruaani part ja iluaed   Ruaani part ja iluaed Empty09.04.13 22:37

Minu arvates kehtib see lillepeenarde teema just eriti kevadel, kui alles esimesed rohelised libled nina mullast ävlja pistavad- paraku enamus tikub neist just lillepeenras olema Very Happy siis pannakse küll kõik roheline nahka, aga suvel, kui rohelist niigi küllalt, ei ole vähemalt mul küll erilist probleemi olnud. Mul olid eelmine suvi nii haned kui pardid sellise "jalutamisre¾iimiga". Päris vabalt nad küll ei olnud, st keegi oli ikka ka kusagil läheduses ja hoidis silma peal, aga minu omad tundsid küll huvi pigem aedvilja- kui lillepeenarde vastu.
Tagasi üles Go down
Mina ise
Noorlind



Female
Postituste arv : 73
Age : 61
Asukoht : rapla maa
Registration date : 15/10/2012

Ruaani part ja iluaed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ruaani part ja iluaed   Ruaani part ja iluaed Empty10.04.13 5:43

Kõige paremad tigude hävitajad on minu arust muskused,meil on haned,pekingipardid,ruaanid ja muskused,aga parima töö tigudega teevad just muskused.
Tagasi üles Go down
LeElf
Tibu
LeElf


Female
Postituste arv : 16
Age : 49
Asukoht : Ida-Virumaa
Registration date : 28/01/2013

Ruaani part ja iluaed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ruaani part ja iluaed   Ruaani part ja iluaed Empty10.04.13 9:22

India jooksukad hävitavad ka tigusid väga isukalt ja peenardel kasvavate taimede erihuve silmas pidades on jooksukad veidi "kergema jalaga" ning huvituvad vähem rohelisest ja rohkem jooksvast-lendavast kraamist. Lillede suhtes pole ma neil ka erihuvi täheldanud, kui just vesiroosid kõrvale jätta...

Minu subjektiivse arvamuse kohaselt näevad jooksukad oma permanentset pingviinide paraadi pidades ka oluliselt lahedamad välja kui muskused Wink. Samas, muskuseid pole ma ise pidanud, seega nende lauakombeid väga ei tunne.

Pekingeid ei soovita küll aeda lahti lasta, pigem võiksid lillepeenardes minielevante pidada Smile.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ruaani part ja iluaed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ruaani part ja iluaed   Ruaani part ja iluaed Empty

Tagasi üles Go down
 
Ruaani part ja iluaed
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Partide iseloom
» part lendab :)
» part ja hani
» Kuri part

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Pardid-
Hüppa: