KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kas tuhkur või kass või ...?

Go down 
+23
Annika
Meehaldjas
Sohvi
Triinu
Piret
Mina ise
merka
viiruk
Kiti
fosse
Nurmelt
Joosu
foksi
õie
kopraonu
lohklohk
Ellimineerija
Aasa
Groa
Aadu
Admin
Sibelle
postikana
27 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Aasa
Muneja
Aasa


Male
Postituste arv : 214
Age : 66
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 13/09/2009

Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty23.10.12 20:20

Kohe ei oskagi sellisel puhul midagi üelda,samas tean seda jõuetu viha ja
tühjuse tunnet.Ühtegi suppi ei sööda nii tuliselt,kui keedetakse paari
nädala pärast paistavad asjad teises valguses.
Kas neid õppepäevi ka veel korraldatakse? Ma võiks oma tedmisi jagada
kiskjate püügist,püünistest,ennetusest jne.Olen töötanud jahinduses
15 aastat ja oma lapsed faktiliselt suureks kasvatanud karusnahkadega
siis arvan,et on ka midagi kõrvevahele jäänud.
Tagasi üles Go down
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty23.10.12 20:35

Andsid VÄGA hea idee, Raivo!! Lepime tüdrukutega asja kokku ja korraldame! Ma usun, et sellel üritusel oleks kõvasti publikut.
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty24.10.12 0:15

Aasa, 5+++ mõte!!!
Ruumid on ikka olemas, olete teretulnud cheers
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Nurmelt
Tibu



Female
Postituste arv : 15
Age : 69
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 31/03/2011

Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty24.10.12 0:26

Super! Ma olen kogu aeg mõelnud, kuidas saaks kellegagi kampa lüüa, kes targem. Või kuidas nende konsulentide koolitusele pääseda. Ma olen ise konsulentidele kommunikatsioonikoolitust teinud, aga nüüd lugesin siit kellegi häid mõtteid, kes käis ikka kanatarka kuulamas. Mul endal tööga seotult kodust äraolek kuni 7. detsembrini. Aga muidu kui kodus olen ja Tartumaal tuba vaja, siis tuulevarju ikka leiab. Olen saanud palju toredaid inimesi tundma, kes siin lindude järel käinud.
Tagasi üles Go down
Triinu
Noorlind
Triinu


Female
Postituste arv : 58
Age : 52
Asukoht : Raplamaa, Kohila vald
Registration date : 31/05/2011

Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty24.10.12 4:31

Super idee Aasa! Oleksin samuti väga huvitatud. cheers
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty24.10.12 4:40

Idee on hea, aga, kusagil ma ei näe siin Raivo postitust,....või olen ma kasutaja RAIVO poolt blokeeritud?
Tagasi üles Go down
Aasa
Muneja
Aasa


Male
Postituste arv : 214
Age : 66
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 13/09/2009

Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty24.10.12 5:36

Ma panin küll kaks postitus,et SILMA PAISTA. Tegelikult ma ei tea mis
juhtus, kui ära tahtsin saata ütles "dokument aegunud" ja pärast oli ikka
kaks postitust. Raivo.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty24.10.12 6:08

Aasa postitusi ma näen, aga seda ma ei teadnudki, et Sul siin kaks nime.
Rotte ma püüda oskan, aga teised loomad jäägu metsa.
Tagasi üles Go down
Sohvi
Muneja



Female
Postituste arv : 131
Age : 56
Asukoht : Harjumaa,Rae vald
Registration date : 01/10/2012

Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty16.11.12 5:15

On meilgi nüüd esimesed kurjamid ligidalt ära nähtud Evil or Very Mad (kärntõbi samuti What a Face ).Kährik luusis kanaaia ümber ja keeras siis vasikamaja kõrvale põhurulli magama.Seal ta oma lõpu leidiski. Twisted Evil Taguots kuni ribideni kõik kärnas ja paljas-öääk.
Nüüd tuleb siis n+1 päeva muretseda oma kassiarmaada pärast....
Tagasi üles Go down
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty16.11.12 20:43

Mis sa muretsed, mine küsi loomaarsti käest Strongholdi või Advocate'i ja probleem lahendatud. Nagunii tuleb loomadele kirburohtu panna!!
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
Meehaldjas




Female
Postituste arv : 5
Age : 40
Asukoht : Neeruti
Registration date : 05/04/2012

Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty02.04.13 8:12

Õudne elu ikka....täna öösel oli mul maal kanalas 40 kana murtud.....2 oli mingi põhjusel säästetud. Paar kuud saanud muneda ja selline lõpp Sad
Tagasi üles Go down
Annika
Tibu
Annika


Female
Postituste arv : 37
Age : 38
Asukoht : Järvamaa
Registration date : 27/01/2013

Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty02.04.13 18:11

40... Shocked Selle peale ei oska muud öeldagi kui, et tunnen kaasa!

Tagasi üles Go down
Meehaldjas




Female
Postituste arv : 5
Age : 40
Asukoht : Neeruti
Registration date : 05/04/2012

Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty02.04.13 19:24

Mind paneb imestama selline verejanu ühelt väikselt loomalt, õhtul oli kõik korras ja hommikul polnud enam midagi. Ega midagi, tuleb kõik üle vaadata, et hiiruauku ka ei oleks kusagil ja jälle otsast peale. 2 tibukest on ju ka mulle jäänud Smile
Tagasi üles Go down
katy




Female
Postituste arv : 5
Age : 36
Asukoht : kesk-eesti
Registration date : 22/05/2009

Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty26.06.13 23:40

Kasutan olemas olevat teemat ja seega küsin. Kas on võimalik, et jaanipäeval 24.06 rebane õpetab kutsikaid? Üritame siin selgusele jõuda, kuhu sai 14 kanast 7 kana. Meid ei onud see  jaanipäev kodus ja ämm käis mul kanu laudast välja laskmas kui ka õhtul kinni panemas (kanad ei ole aedikus, vabalt liiguvad hoovil ringi).  Aga kui me 24.06 õhtul kuskil viie paiku koju jõudsime ja ma kanu kinni panema hakkasin ootas mind ees üllatus 7 kana puudu. Hoovil ringi liikudes aga leidsin valge kana suled kastani alt, ühe pruuni kana suled kasvuhoonest ja teise pruuni suled muruplatsilt. Aga teistest pole mitte mingi sugust jälgegi. Mees kasvuhoonet uurides leidis ka ühe jälje mis meenutas rebast aga ei saa kindel olla, kuna pinnas oli kuiv. Hommikul olid kõik kanad ilusti laudas alles olnud ja valge kana veel oli ämmale nokaga andnud, et ta mune tahab võtta. kanad olid lahti kuskil 6 tundi.

Kohe huviga tahaks teada kes külas käis?  

Varem on rebane nelja aasta jooksul viinud ära teada olevalt 3 kana ja iga sügis ühe. Kui öösiti lahti on jäänud siis on kährik tegutsemas käinud. Esimest korda on ühe päeva jookusul kadu nii suur.

ümbrusest: maja ümbritsevad metsatukkad kui ka ühelt küljelt jõgi.

Kõik arvamused tere tulnud?

Praeguseks mu isiklik jahimees( ehk elukaaslane) on püssiga stardi valmis, kui peaks keegi veel tulema kanu võtma.
Tagasi üles Go down
tayvo20
Muneja
tayvo20


Male
Postituste arv : 210
Age : 32
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 05/06/2009

Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty27.06.13 10:39

Kas sul koer on või naabri koer? Võimalik ka kull käib aga ta jätab palju kana sulgi maha ja rebane eriti mitte aga ma pakun et rebaste kutsikate jaoks nagu varavõitu ja kuidas teised 7 kana käitusid kas närviliselt või rahulikult?
Tagasi üles Go down
katy




Female
Postituste arv : 5
Age : 36
Asukoht : kesk-eesti
Registration date : 22/05/2009

Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty27.06.13 20:56

On ämmal 400 m eemal talus kaks jahitaksi ja omal on koer, elavad aedikutes. Ja sel päeval jooksma ei lastud. Ülejäänud koerad on teisel pool jõge ja lähima 2 km-l ei tohiks ütegi teist koera olla.
Alles olevad kanad istusid õrrel kaelad pikalt ja kanadega koos elavad kaks lammast olid kuidagi närvilised ja enne lõunat laudast lahkuda ei tahtnud. Kanad kuni eilseni liikusid ainult lauda juures, et vajadusel oleks võimalus kuuri alla varjuda. Kuid täna juba jalutavad teisel pool maja.


Esimene kahtlus rebasel see pärast, et pesa asub 2 km kaugusel asuva mõisa lähedal jõe kaldal. Aga pole tahtnud siiani neid ära hävitada, kuid see aasta vist ei saa teisiti.
Tagasi üles Go down
Aasa
Muneja
Aasa


Male
Postituste arv : 214
Age : 66
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 13/09/2009

Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty27.06.13 21:14

Tundub rebase käekiri.Kui priilt käes murrab palju jaksab ja osa viib pessa,osa matab maha.Hiljem käib
järel nüüd suvel küll kaua ei säili.Kui urud teada siis saab selguse kohe kus suled maas ega kutsikad
urus ei söö enne käib uru ees kõva "jaht", kui söömaks läheb.Praegu on tal hea varjuda ja suht raske
küttida.

Tagasi üles Go down
katy




Female
Postituste arv : 5
Age : 36
Asukoht : kesk-eesti
Registration date : 22/05/2009

Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty29.06.13 22:44

Kui mees tervepäeva kodus, saadan püssiga luurele. Õnneks rebase pesa jääb tema jahipiirkonda.
Tagasi üles Go down
algaja
Noorlind
algaja


Female
Postituste arv : 60
Age : 45
Asukoht : vasalemma
Registration date : 05/06/2012

Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty14.08.13 5:45

Tere! Nüüd on siis minu kanakari ka ära "ristitud". Täna öösel on läinud kaduma meie tibumamma! Sad Minu suured kanad ja kukk magavad laudas, kuid kaks kana oma tibudega asustavad veel omaette putkades, õues. Keegi on kaevanud aediku alt käigu ja viinud ära meie tibumamma ning jätnud tibu alles. Aedikus oli natuke sulgi, kuid arvan, et need on kana sulgimisest mitte kakkumisest. Käisin täna kõik nurgad ja urkad läbi, kuid ei leinud kanast jälgegi, isegi mitte sulgi. Kas rebase või tuhkru või kelle käekiri see on? Teine mammaa oli puutumata, ei oldud isegi kaevatud. Täna olen ma nö hambuni relvastatud ning teise mammaa kuut on ka alt poolt turvatud ja käsil on adopteerimis-läbirääkimised, sest üksik tibu vajab ema.
Kelle käekiri?
Tagasi üles Go down
http://www.nordicpro.ee
Ellimineerija
Muneja



Male
Postituste arv : 431
Age : 67
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 12/01/2011

Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty16.08.13 22:12

Tere, päikest. Vaata kaevatud augu suurust. Lambist pakuks mink, tuhkur või nugis.
Tagasi üles Go down
algaja
Noorlind
algaja


Female
Postituste arv : 60
Age : 45
Asukoht : vasalemma
Registration date : 05/06/2012

Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty16.08.13 23:54

Tere,

Mh...scratch auk on küll suht väike, läbimõõt16-17cm.
Tagasi üles Go down
http://www.nordicpro.ee
Sibelle
Muneja
Sibelle


Female
Postituste arv : 443
Age : 60
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 05/07/2008

Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty17.08.13 1:12

Väikekiskjad ei vii reegline oma saaki minema,saati siis täiskasvanud kana.Üleüldse,kuidas see kana sellest 16-17 cm läbimõõduga käigust läbi mahtus scratch 
Tagasi üles Go down
http://www.imeloomad.ee
Jaanikese
Muneja
Jaanikese


Female
Postituste arv : 218
Age : 54
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 24/05/2011

Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty17.08.13 3:03

Eks kõik on muidugi suhteline, aga mu meelest pole see 16-17cm auk sugugi nii väike, sealt peaks juba ka keskmise koera pea läbi mahtuma- sellise läbimõõdu juures on ümbermõõt ~0,5m. Oleneb muidugi ka kui pikk see käik oli, aga kas mingeid jälgi ei olnud?
Tagasi üles Go down
algaja
Noorlind
algaja


Female
Postituste arv : 60
Age : 45
Asukoht : vasalemma
Registration date : 05/06/2012

Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty17.08.13 4:06

Tere,

16-17cm auk ei ole sugugi nii väike, et sellest vabrikukana välja ei mahuks. Minu suuremad kanad ei mahuks jah sealt läbi, kuid minu väike tubli varbikukana küll! Käik pikk ei ole, kaevama on hakatud just aediku ääre juurest ja lõpetatud siis kui on teiseltpoolt välja saadud. Näha on, et hooga on kaevatud, mulda on lennutatud. Jälgi kahjuks ei olnud, sest tol ööl sadas vihma, mitte küll väga kõvasti, kuid just piisavalt, et tasaseks trummeldada. Väga imelik on, et mitte kuskil ei leidu sulgi ega muid jäänuseid. Kana on kadunud nagu vits vette.
Tagasi üles Go down
http://www.nordicpro.ee
Sponsored content





Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas tuhkur või kass või ...?   Kas tuhkur või kass või ...? - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kas tuhkur või kass või ...?
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: