KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

  O: Hane , pardi ja kalkunimunad

Go down 
3 posters
AutorTeade
Kirves




Male
Postituste arv : 4
Age : 48
Asukoht : Tallinn
Registration date : 18/03/2012

 O: Hane , pardi ja kalkunimunad Empty
PostitaminePealkiri: O: Hane , pardi ja kalkunimunad    O: Hane , pardi ja kalkunimunad Empty23.03.12 18:33

Selles foorumis olen uus ja sellepärast , et mul vaja 20-50 tk kaupa Tallinna restorani jaoks osta hane , pardi ja kalkunimune.

Uurin kas Eestis on pakkujaid ,sest Eesti käivete juures ei ole mul mõtet mune importida ja arvan ,et kohalikule linnukasvatajale kuluks väike stabiilne raha ära.

Andke teada kellel huvi Smile
Tagasi üles Go down
http://www.kirves.ee
Ellimineerija
Muneja



Male
Postituste arv : 431
Age : 67
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 12/01/2011

 O: Hane , pardi ja kalkunimunad Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: Hane , pardi ja kalkunimunad    O: Hane , pardi ja kalkunimunad Empty23.03.12 21:02

Päikest. Kiireim tee pankrotini on mune 50 kaupa nädalas importima hakata, ära kontrolli, lihtsalt usu. Kui nii väikseid koguseid tahad, pead ise järgi minema, muidu ajad kasvataja pankrotti. See on sama hea mõte, kui osta endale räige papi eest (Mujal on 30% odavamad) 10 KW elektrigeneraator ja tahta Eesti Energiale ülejäägid maha müüa. Selle skeemi puhul võid kolm korda arvata, kuhu sind saadetakse. Mina pakuks: 1. Metsa puu taha, 2. Mustikale, 3. P...e. Very Happy Ära võta isiklikult, see ei olnud Sinu suunas tehtud avaldus, see oli süsteemi tegeliku toimimise kirjeldus.
Tagasi üles Go down
Ellimineerija
Muneja



Male
Postituste arv : 431
Age : 67
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 12/01/2011

 O: Hane , pardi ja kalkunimunad Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: Hane , pardi ja kalkunimunad    O: Hane , pardi ja kalkunimunad Empty23.03.12 21:06

P.S. Kui restodes veel rahvast käis ja metsas loomi oli, sai paremad (delikatesstükid) sinna müüa. Kas nüüd hakkavad normaalsemad ajad taastuma, on üldse mõtet kellelegi pakkuma minna. Kas keegi linnas kobrast sööb (öeldakse fuih, rott)?
Tagasi üles Go down
kopraonu
Muneja
kopraonu


Male
Postituste arv : 272
Age : 63
Asukoht : tõlliste vald valgamaa
Registration date : 27/02/2010

 O: Hane , pardi ja kalkunimunad Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: Hane , pardi ja kalkunimunad    O: Hane , pardi ja kalkunimunad Empty23.03.12 22:35

Egas keegi kavatsegi selle koguse pärast nüüd Tallinna tormata-aga piisake siit ja terake sealt ja nii ta koguneb.Seda ma tean küll et söögikohtade omanikud sebivad ise igalt poolt omale toorme kokku.Ei tasu kõiki nii laiamastaapselt võtta Ellimineeria.Mul on kundedeks mõni söögikoht ka Tallinnas-ja läheb kõike.Just need väiksemad.Üks suurem hotell soovis haneliha ja 12€ kilo oli tema jaoks liig.Soovitasin talle siis Poola või Ungari oma osta aga temale oli vaja Eestimaist.Nüüd ma üritangi hane 10-e ja kalkuni 8 peale viia.Peale pardimunade on mul ülejääk olemas aga stabiilsus puudub.Eks ma nad vist kilo kaubana pean välja pakkuma kunagi kuna üle jäävad ülisuured ja hästi pisikesd
Tagasi üles Go down
http://www.koprakarjamois.ee
Kirves




Male
Postituste arv : 4
Age : 48
Asukoht : Tallinn
Registration date : 18/03/2012

 O: Hane , pardi ja kalkunimunad Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: Hane , pardi ja kalkunimunad    O: Hane , pardi ja kalkunimunad Empty23.03.12 23:00

Kusjuures sellepärast ma otsingi munade pakkujat , et asi ära lahendada. Mul Eestis sellised transpordi lepingud ,et 3- 5 euro eest korjatakse Eestis ükskõik kuskohast asjad peale kui on mingi väikesaar siis võivad jah päris kalliks minna need transakulud.

Eesti Energia teemast võin romaani kirjutada , sest olen tegelenud rohelise energia asjadega.Muideks mul on 24 kw gaasigeneraatorit vaja ja mitte poole aastase tarneajaga. CAT'i võid ära unustada see 200% kallim Eestis.

Paremates restodes on kogu aeg asi liikunud .... Kobras peaks isegi 2 resto menüüs olema kui ma ei eksi. Mingi peakokk tahtis nutria liha osta ja lõpuks saabus see Belgiast külmutatud kujul.

Ma toon ise erinevat kuivatatud liha maale , jerkyt ja biltongi. UK sse olen eksportinud karu ja põdraliha konserve.

Palju Teil muidu seda kobrast pakkuda oleks ?

Tagasi üles Go down
http://www.kirves.ee
Ellimineerija
Muneja



Male
Postituste arv : 431
Age : 67
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 12/01/2011

 O: Hane , pardi ja kalkunimunad Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: Hane , pardi ja kalkunimunad    O: Hane , pardi ja kalkunimunad Empty24.03.12 0:18

Päikest.
Kobras sõltub vabast ajast, aastast, ilmast, jahihooajast (august-märts) jahiõnnest ja aastajast, see ei ole varnast võetav. Üks pesakond toimetab ca 5 km kraavialal. Pesakonnas on 2 suurt (20-30 kg eluskaalus), 3 eelmise aasta päkkarit (ca.5 kg eluskaalu) ja 3 sama aastast päkkarit (2-3 kg), likvideerimisel kuulub kogu pesakond ärakorjamisele. Eelmine hooaeg, kui oli vaja mõned kraavisüsteemid ära puhastada rippusid mul 64 kodaniku nahad. See, aasta jääb kehvemaks, kättesaamiseks mahalastav veemaht on suurusjärgus mida keegi ei suuda ettegi kujutada (ca 200 ha pindala, vanu turbakarjääre, üleujutatud metsa ja kraavisüsteeme, kus majanduskava järgi ei tohi kobrast olla), kui on järjepidevat jahiaega kaks nädalat, siis võtan ette, muidu ei hakka kaklema, nokin püssiga mõne enda tarbeks. Kui oled tõsine tegija, võin mõnele kodanikule mainida (kui tahad siga) ja võime eelkokkuleppe teha sügiseseks põdrajahi ajaks fileele (sisefilee, maks, süda, veel mõned koponendid). Aga seda esialgu privas või mailis. Genekaid teevad mõned muud firmad ka, ära võta kõige kallimat aluseks.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





 O: Hane , pardi ja kalkunimunad Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: Hane , pardi ja kalkunimunad    O: Hane , pardi ja kalkunimunad Empty

Tagasi üles Go down
 
O: Hane , pardi ja kalkunimunad
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» O: Suled - Kana, hane, pardi.
» Hane suled
» EI SAA ARU HANE TEGEVUSEST?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Ostuabi-
Hüppa: