KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Hani löödi kambast välja

Go down 
4 posters
AutorTeade
Eda




Female
Postituste arv : 12
Age : 44
Asukoht : Läänemaa
Registration date : 22/03/2010

Hani löödi kambast välja Empty
PostitaminePealkiri: Hani löödi kambast välja   Hani löödi kambast välja Empty08.03.12 4:41

Mida teha. Mul on kümme hane. Üks päev aga otsustas üks ülbitsema hakata ja ajab ühe hane kambast välja. Ei lase ööseks lauta ka. Ajab minema. Nii istub vaene tõrjutud hani (peaks olema emane) öösel üksi õues, päeval aga longib neil 3 m vahega kaasas. Kui läheb lähemale saab peksa. Mida teha? Kas lüüa kamp pooleks? Mul tast nii kahju.
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Hani löödi kambast välja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hani löödi kambast välja   Hani löödi kambast välja Empty08.03.12 5:54

Minul on kunagi nii mitu tapetud,miks? Pole nii et üks hakkaks teist kiusama vaid kui boss hakkab ühele liiga tegema siis ka teised kõik samuti .Kui ühel ots peal võeti järgmine.Ellujäädes ei võetud teda karja tagasi.18 oli kõige rohkem karjas.Ruumi,süüa-juua kõike oli.
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
Hanetar

Hanetar


Female
Postituste arv : 6
Age : 40
Asukoht : eesti
Registration date : 11/02/2012

Hani löödi kambast välja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hani löödi kambast välja   Hani löödi kambast välja Empty08.03.12 20:01

Mul oli sarnane olukord. Isane aksepteeris ainult ühte emast ja teisi kolkis, kord isegi nii et veri taga. Mina tegin kaks karja.
Aga üldiselt vist ollakse seisukohal, et riiukukke koht on potis, sest ta ju kaasab oma tegevusse ka teised.
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Hani löödi kambast välja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hani löödi kambast välja   Hani löödi kambast välja Empty08.03.12 20:58

Minul annab juhtisane teisele papile peksa. Kõik 5 naist on endale krabanud. Ahnepäts selline. Laughing Aga võimekuse ei pea küll kahtlema. Viljastavuse % on küll 5 emase kohta super.
Isane, kes kogu aeg peksa saab, see liigub päeval karjaga koos ja mingeid probleeme ei ole. Õhtul teda boxi ei lasta. Ega ta enam ei tiku ka sinna. Läheb rahumeeli kanade juurde :-)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hani löödi kambast välja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hani löödi kambast välja   Hani löödi kambast välja Empty

Tagasi üles Go down
 
Hani löödi kambast välja
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Hani haudel
» Pardi munemine
» Kes teeb pesa?
» part ja hani

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Haned-
Hüppa: