KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kas hani oleks üksinda väga õnnetu?

Go down 
3 posters
AutorTeade
emil
Tibu
emil


Male
Postituste arv : 25
Age : 39
Asukoht : Tallinn
Registration date : 21/04/2010

Kas hani oleks üksinda väga õnnetu? Empty
PostitaminePealkiri: Kas hani oleks üksinda väga õnnetu?   Kas hani oleks üksinda väga õnnetu? Empty16.08.11 22:08

Minul oleks selline küsimus, et kas hani oleks väga kurb kui ta peaks elama üksi? See tähendab siis ainukese hanena teiste kodulindude seas? Kas part võiks talle olla piisavaks kambajõmmiks, kui nad koos üles kasvatada?
Tagasi üles Go down
http://www.flemishgiants.blogspot.com/
Aasa
Muneja
Aasa


Male
Postituste arv : 214
Age : 66
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 13/09/2009

Kas hani oleks üksinda väga õnnetu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas hani oleks üksinda väga õnnetu?   Kas hani oleks üksinda väga õnnetu? Empty18.08.11 6:51

Mis ta nüüd kurvem,kui kass või koer,kes peamiselt peavad ka üksi elama.Keda ta kamba-
jõmmiks võtab seda ei tea see võib olla koer, lammas või Sa ise, aga vaevalt part.Soovitavalt
peaks see olema isahani siis on ka kanad kaitstud, sest tavaliselt ta saadab neid eriti,kui
on pojad.
Tagasi üles Go down
raul005
Noorlind
raul005


Male
Postituste arv : 53
Age : 61
Asukoht : Jõgevamaa
Registration date : 17/03/2008

Kas hani oleks üksinda väga õnnetu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas hani oleks üksinda väga õnnetu?   Kas hani oleks üksinda väga õnnetu? Empty18.08.11 9:16

Hani on selline lind kes võib ükskõik kelle endale sõbraks võtta,mul on isahani 18aastat vana ja ma olen kõikke näinud kuidas ta valis endale sõbraks mu vanema tüttre,siis isase muskus- pardi ennem kui uue kaasa sai.Ta on väga sõber kõikkide teiste lindudega ainult kui hanepojad on siis kaitseb neid ja ei lase peale ema kedagi ligi.
Tagasi üles Go down
emil
Tibu
emil


Male
Postituste arv : 25
Age : 39
Asukoht : Tallinn
Registration date : 21/04/2010

Kas hani oleks üksinda väga õnnetu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas hani oleks üksinda väga õnnetu?   Kas hani oleks üksinda väga õnnetu? Empty18.08.11 18:40

Ok. Tänud vastuste eest. Nüüd saan hane osas edasi mõelda ja unistada:) Ehk järgmisel aastal teen mõtte teoks.
Tagasi üles Go down
http://www.flemishgiants.blogspot.com/
Sponsored content





Kas hani oleks üksinda väga õnnetu? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas hani oleks üksinda väga õnnetu?   Kas hani oleks üksinda väga õnnetu? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kas hani oleks üksinda väga õnnetu?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kes teeb pesa?
» Hani haudel
» Oleks soov osta emdeni tibusi

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Haned-
Hüppa: