KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Lumimari kanad

Go down 
4 posters
AutorTeade
lumimari
Noorlind
lumimari


Female
Postituste arv : 72
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 19/03/2008

Lumimari kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lumimari kanad   Lumimari kanad Empty02.04.08 7:00

Tere,
minul iseseisvat kanakasvatus kogemust umbes pool aastat. Aga lapsepõlves on kodus ikka kanad, pardid, haned, kalkunid olnud.
Isiklikku kanakasvatuskogemust on vähe. Praegu on 10 kana ja kaks kukke. Hiljuti ostsin 3 wyandott kana ja kuke, aga miskitpärast nad ei mune. Kuigi müüja kinnitas, et head munejad kanad. Reisistress peaks möödas olema. Vaatasin, et jalgadel on jalalest (seda oleksin pidanud kohapeal vaatama), aga olen seda ravinud. Aga ikka ei ühtki muna. Teil on rohkem kogemusi, mis te arvate. Äkki müüdi mulle pensionärkanad. Mina küll ei oska silma järgi kana vanust hinnata.
Tagasi üles Go down
net
Tibu



Female
Postituste arv : 43
Age : 46
Asukoht : Ida Virumaa
Registration date : 20/03/2008

Lumimari kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lumimari kanad   Lumimari kanad Empty12.04.08 21:39

lumimari . Aga kui kaaua nad elavad juba teie juurde? Ma tean kui kana on jaba vana , ja kui tema toob uues kodus ta algab sulgad vahatada!!! Kui noor lind ta ie vahetada. uus kodu- kogu aeg see on stress !
Tagasi üles Go down
lumimari
Noorlind
lumimari


Female
Postituste arv : 72
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 19/03/2008

Lumimari kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lumimari kanad   Lumimari kanad Empty13.04.08 0:57

Kanad on minu juures olnud juba kolm nädalat. Aga nüüd munesid nad esimese muna. Neil oli jalgadel jalalest, mis paneb ka munemise kinni. Ravisin jalgu peaaegu nädala, said terveks. Aga muidu näevad nad väga ilusad ja terved välja. Nüüd on nad palju aktiivsemad.
Tagasi üles Go down
sirpe
Noorlind
sirpe


Male
Postituste arv : 98
Age : 65
Asukoht : Pärnumaa Lindi küla Audru vald
Registration date : 16/04/2008

Lumimari kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lumimari kanad   Lumimari kanad Empty16.04.08 9:54

Kas ostsid kand tüsedama Tartumaa proua käest?
Tagasi üles Go down
lumimari
Noorlind
lumimari


Female
Postituste arv : 72
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 19/03/2008

Lumimari kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lumimari kanad   Lumimari kanad Empty24.04.08 7:48

Kanad ostsin Alatskivi lähedalt. Aga praeguse seisuga saan iga päev kolmelt kanalt 2 muna. Munad olid esialgu väga väikesed kuid nüüd on juba väikese kanamuna suurus. Olen rahul. Suve jooksul loodan ka tibud saada.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Lumimari kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lumimari kanad   Lumimari kanad Empty02.05.08 10:39

lumimari kirjutas:
Kanad on minu juures olnud juba kolm nädalat. Aga nüüd munesid nad esimese muna. Neil oli jalgadel jalalest, mis paneb ka munemise kinni. Ravisin jalgu peaaegu nädala, said terveks. Aga muidu näevad nad väga ilusad ja terved välja. Nüüd on nad palju aktiivsemad.

Selline küsimus, et kuidas Sa seda lesta ravisid? Mul ühel kanal ka,aga ei oska midagi peale hakata Sad Mõtlen juba,kas üldse ta likvideerida,kuigi jube kahju on.
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
lumimari
Noorlind
lumimari


Female
Postituste arv : 72
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 19/03/2008

Lumimari kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lumimari kanad   Lumimari kanad Empty04.05.08 17:59

Olin paar päeva tsivilisatsioonist väljas ja ei ole arvuti juurde pääsenud. Aga kui ei ole hilja seletan siiski, kuidas jalgu ravisin. Esmalt määrisin jalad rohelise vedela seebiga kokku ja lasin ööpäeva olla. Siis pesin jalad keskmise tugevusega lillateraveega puhtaks ja määrisin vaseliinsalviga kokku. Vaseliiniga määrimist jätkasin veel 4 päeva.
Jalalestast kirjutatakse ka Selles eestiaegses raamatus "Kanakasvatus". Seal olid mitmed ravivahendid minu jaoks tundmatud või liiga kanged.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Lumimari kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lumimari kanad   Lumimari kanad Empty04.05.08 19:35

lumimari kirjutas:
Olin paar päeva tsivilisatsioonist väljas ja ei ole arvuti juurde pääsenud. Aga kui ei ole hilja seletan siiski, kuidas jalgu ravisin. Esmalt määrisin jalad rohelise vedela seebiga kokku ja lasin ööpäeva olla. Siis pesin jalad keskmise tugevusega lillateraveega puhtaks ja määrisin vaseliinsalviga kokku. Vaseliiniga määrimist jätkasin veel 4 päeva.
Jalalestast kirjutatakse ka Selles eestiaegses raamatus "Kanakasvatus". Seal olid mitmed ravivahendid minu jaoks tundmatud või liiga kanged.

Aitähh,minul sama teema, et lugesin sellest küll, kuid osad ained minu jaoks olid täielik müstika Shocked
Need materjalid,millest sina kirjutad, on täiesti kättesaadavad ja kodus olemaski. Vaid vaseliini pean ostma minema Very Happy
Veelkord suur tänu õpetuse eest Laughing
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Sponsored content





Lumimari kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lumimari kanad   Lumimari kanad Empty

Tagasi üles Go down
 
Lumimari kanad
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» chabo kanad
» Kanad ei mune

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: