KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Linnu talu vrs Äntukad?

Go down 
+38
algaja
annuska
Groa
andu
kiisu
kopraonu
myyre
urki
kathy24
LiiK
Jash
Jaanikese
florita7
my
Roosinupp
Janno
Cessuke
Sibelle
emil
foksi
Häli
Gljukats
musimummu
Kitsehiireke
Kana-Kata
sannu
sfinx
giisu
maiekas
Jumbstik
Margo704
Piret
fosse
Admin
sennaH
Kiti
Ellimineerija
ülane
42 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
ülane
Noorlind
ülane


Female
Postituste arv : 96
Age : 43
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 24/04/2008

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty06.05.11 0:16

Kas on mingi vahe ka nendel lindudel? oskab keegi midagi öelda, kumbasi eelistada? Maalehes mõlevad kuulutavad,.
Tagasi üles Go down
Ellimineerija
Muneja



Male
Postituste arv : 431
Age : 67
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 12/01/2011

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty07.05.11 8:46

Tere päikest. Kui nende kahe vahel valida tahad, siis on ainult hinnavahe.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty07.05.11 8:51

Äntud vist on hetkeseisuga nooremad (2-kuused). Linnu talu omad peaks olema munevad või kohe munema hakkamas. Muidugi pakub Äntu jällegi musta sulestikuga linde ka Smile
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
sennaH
Muneja
sennaH


Male
Postituste arv : 198
Age : 42
Asukoht : Vaidasoo/Tallinn
Registration date : 28/10/2009

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty07.05.11 10:00

Kui need musta sulestikuga on samad keda siin ülemöödunud suve alguses müüdi, siis mina julgen neid soovitada igal juhul. Mul nad 2 korda sulinud ja kolmandal munemisringil, aga teevad enamusele esimese aasta munejatele ikka veel kogusega silmad ette Smile Esimesel aastal munesid keskmiselt 13 muna 14 päevaga, peale esimest ja teist sulimist on munenud 6 päeva nädalas. Ja nad on ainsad keda pole igasugused tingimuste muutused oluliselt häirinud.
Päris kindlasti kavatsen neid see aasta omale juurde soetada Very Happy
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty09.05.11 15:51

Linnu talu omasid ei tea aga kindla plussi annan noortele mustadele Äntukatele.Eelmine nädal sai 10 ostetud.Kahe kuused ei saa nad olla sest peavad juunis munema hakkama.
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty09.05.11 17:16

Munakanahübriidid alustavadki munemist 16-17 nädala vanuselt. Seega on nad praegu just umbestäpselt 2-kuused. Juuni lõpuni on veel 8 nädalat aega.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty09.05.11 18:07

Ausalt või ? Seda ma küll ei teadnud Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty09.05.11 18:34

Eks muidugi mingis osas sõltub asi söötmisest, aga Karinil on täiesti õigus. Munakanahübriidid alustavad õige pidamise ja toitmise korral munemist väga varakult!
Mul on endal need mustad kahe-pooleaastased ja munevad tublisti. Sulgimine läheb neil ka väga sujuvalt, erinevalt pruunidest, kes täissulgimisel ehtsateks hernehirmutisteks muutuvad. Seega - nagu ikka - kes tahab munejat, võtku Äntu hübriidmunakanad.
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
Margo704
Noorlind
Margo704


Male
Postituste arv : 78
Age : 41
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 01/04/2010

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty09.05.11 20:02

Mul eelmisel suvel oli kolm noort valget Linnu Talu kana. Enne, kui rebane nad ära viis. Nad ei olnud kõige paremad munejad. Munesid väga ebaregulaarselt ja tegid munemispause. Kõige parem muneja on mul ka olnud üks must Äntu kana. Aga ega nii väikese kogemuse põhjal ei saa veel mingeid lõplikke järeldusi teha.
Tagasi üles Go down
http://kapsas.net
Jumbstik
Noorlind
Jumbstik


Male
Postituste arv : 92
Age : 40
Asukoht : Harju
Registration date : 10/02/2011

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty09.05.11 21:14

Ega keegi soka öelda, mis hinnaga Äntu 2 kuuseid hetkel pakub?
Tagasi üles Go down
https://2img.net/r/ihimizer/i/dsc0062fp.jpg/
maiekas
Tibu



Female
Postituste arv : 35
Age : 56
Asukoht : Põlvamaa
Registration date : 03/04/2010

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty09.05.11 21:45

Mina ostsin sellel kevadel mõned äntud juurde ja üks oli 5 eurot. Ma olen suur munahimuline ja head munemismasinad on nad küll. Millal nad üldse sulima peaks? Minu eelmise aasta pruunid pole veel sulgi kotti pakkinud.
Näljased on nad küll koguaeg bounce
Tagasi üles Go down
ülane
Noorlind
ülane


Female
Postituste arv : 96
Age : 43
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 24/04/2008

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty09.05.11 23:04

Eilsel Pärnu ringil jäin ilma. Olid juba otsas. Hinda ei teagi. Eelmine aasta ostsin 100 eeku tk. Suvel kallimad. Pidid järgmine nädal uue ringi tegema. Väga palju tahtjaid:D
Tagasi üles Go down
maiekas
Tibu



Female
Postituste arv : 35
Age : 56
Asukoht : Põlvamaa
Registration date : 03/04/2010

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty10.05.11 0:29

Nojahh, ajakirjanduse andmetel hakkavat isegi linnainimesed kanu pidama. Toidu hinna tõusu tõttu. Cool . Aa seda unustati kirjutada, et kana niisama ei mune ja süüa ka tahab.
Minu kanad maksid eelmine suvi 85 vana raha.
Tagasi üles Go down
giisu
Muneja
giisu


Female
Postituste arv : 105
Age : 39
Asukoht : Ida-Virumaa
Registration date : 13/03/2010

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty10.05.11 23:25

mina ostsin ka see kevad noored mustad äntukad. hinnaks oli 5 eurot tükk. kasvavad väga kiiresti, seljakõrgused juba peaaegu sama kõrged kui vanadel kanadel!
Tagasi üles Go down
sfinx




Male
Postituste arv : 7
Age : 53
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 11/05/2011

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty11.05.11 0:23

Sai eile äntust kanad toodud.
Müügis siis novembris munemist alustanud kanad ja noorkanad (kolme kuused) alustavad munemist juunis.
Hind mõlema puhul 5 eurot tükk ja seda veel ainult see nädal, nagu väideti.
Võtsime mõlemaid viis tükki ja rahulikud (loe:sõbralikud) linnud. Munejad kanad saavad oma tööga hästi hakkama hakkama


Viimati muutis seda sfinx (17.05.11 5:07). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://maalased.blogspot.com/
sannu
Noorlind
sannu


Male
Postituste arv : 73
Age : 53
Asukoht : valgamaa
Registration date : 17/11/2009

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty12.05.11 2:09

sunny Mina ostsin Linnu Talu noorkanu,mis 5kuused ja muna täiega umbes nädala kenasi kuid pisikseid mune 35-40g.Käisin kohal ostmas 27.04 hind 5€,tk valida ei saanud,kuid olen rahul kenad on
Tagasi üles Go down
Kana-Kata
Muneja
Kana-Kata


Female
Postituste arv : 191
Age : 53
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 16/08/2009

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty15.05.11 3:49

Minagi ostsin Äntukaid 9.mai ringilt,hind oli 5€ tükk.Väga rahulikud tegelased.Ja mulle meeldib nende värv-nad pole üleni mustad,paljudel on kaelal kollakas kuldsed suled.
Ja nad pidid munema hakkama juuni lõpul,imelik,et sfinx maksis samade lindude eest tervelt 4€ rohkem Evil or Very Mad .
Tagasi üles Go down
Kitsehiireke
Noorlind
Kitsehiireke


Female
Postituste arv : 80
Age : 50
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 28/02/2010

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty15.05.11 4:07

Ostsin ka 9. mai ringilt 50 äntukat ja võtsin just mustad. Eelmise aasta pruunid olid rääbakamad, aga nüüd need mustad küll kabedad. Igati julged ja asjalikud:D Hind lausa üllatas, eelmine aasta olid kallimad.
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty15.05.11 4:58

Ma räägin teile võtke mustad aga te ei usu mind.Tänavustel on rinnaees pruuni rohkem ja hind oli 5 eur tk.
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
musimummu
Noorlind
musimummu


Female
Postituste arv : 71
Age : 53
Asukoht : Järvamaa,Orgmetsa küla
Registration date : 15/06/2009

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty17.05.11 7:25

Kahel aastal olen ostnud äntukaid,mul neid nii pruune,musti kui ka valgeid mustade träpsudega.Kõik on olnud olenemata vanusest riiakad ja õelad,kuigi jah, munejad on nad tublid.Sel kevadel ostsin 20 linnu talu kana,kes on juba pool aastat munenud,äntukate kõrval on nad lausa inglikesed,ei mingit kaklemist ,kui kogu kari kokku sai õues.Munevad nad kõik,süüa saavad ju ühtmoodi.
Tagasi üles Go down
Gljukats

Gljukats


Male
Postituste arv : 3
Age : 41
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 09/08/2010

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty17.05.11 9:06

11 mail ostsin 6 äntukaid. Kanad on pool must-pruuni varvi. Mis see on?
Tagasi üles Go down
Häli




Female
Postituste arv : 14
Age : 60
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 13/08/2009

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty27.06.11 20:27

Minu eelmisel kevadel ostetud Äntukatega ei saa Linnu talu kanu, kelle sel kevadel ostsin võrreldagi - Linnu talu kanad on rahulikud, sotsiaalsed, aasta minu juures elanud Äntukad on nendega võrreldes kurjad ja riiakad. Munevad ühtemoodi.
Tagasi üles Go down
Ellimineerija
Muneja



Male
Postituste arv : 431
Age : 67
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 12/01/2011

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty28.06.11 6:24

Tere päikest. Tundub, et Äntu liini on lisatud maransit, muna koore värvuse tumedamaks muutmiseks. Kaasa tuleb loomulikult natuke "prantsuse iseloomu", ärplevad ja närvilised. Marans lisab sulestikku kanale musta ja mingit pruuni-punast, kuked saavad mustale lisaks rohelist, tume lillat, pruuni-punast.
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty28.06.11 6:51

Mingil ajal oli võimalik ka kukke osta ringil kui keegi ostis siis kas oli süsimust või mitte ?
Esimesed munad tulevad nendelt kes juuni lõpus pidid munele hakkama.Aga nad on tüütud nad jooksvad kohe kui sind näevad ja sebivad jalgade ümber ja nokivad jne.Mis kanatõugu kukk oleks kõige mustemat värvi ja mitte liiga raske?
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
Kana-Kata
Muneja
Kana-Kata


Female
Postituste arv : 191
Age : 53
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 16/08/2009

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty28.06.11 7:40

Selle aasta äntukate muna värv pole küll eriliselt pruun,ikka suht helepruunid on need munad ja iseloom on praegu täitsa OK.Olen neid nüüd vanadega kokku ka harjutanud ja peksta nad ennast ei lase ,kuid ise tüli ka ei nori.Päris hästi hakkavad vastu,nii mõnigi vana olija on paika pandud.Ja munevad nad umbes nädala juba kõik 10 tükki,niiet ühtegi halba sõna pole öelda.
Tagasi üles Go down
Häli




Female
Postituste arv : 14
Age : 60
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 13/08/2009

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty28.06.11 9:47

Minu aasta tagasi ostetud Äntukate munad olid alguses üpris pruunid, kuid nüüdseks on päris kahvatuks muutunud, sellised elevandiluu karva. Kas see on normaalne (need mu esimesed kanad)?
Tagasi üles Go down
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty28.06.11 18:01

Admin kirjutas:
Mingil ajal oli võimalik ka kukke osta ringil kui keegi ostis siis kas oli süsimust või mitte ?
Esimesed munad tulevad nendelt kes juuni lõpus pidid munele hakkama.Aga nad on tüütud nad jooksvad kohe kui sind näevad ja sebivad jalgade ümber ja nokivad jne.Mis kanatõugu kukk oleks kõige mustemat värvi ja mitte liiga raske?

Must araucana - sabaga 'mudel' - oleks ilmselt piisavalt kerge. Copper black marans jääks liiga raskeks.
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
Ellimineerija
Muneja



Male
Postituste arv : 431
Age : 67
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 12/01/2011

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty29.06.11 8:35

Noor marans läheb ka peale.
Tagasi üles Go down
foksi
Noorlind
foksi


Female
Postituste arv : 50
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 26/03/2012

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty26.03.12 0:41

Plaanin ka lisaks kõigile muudele koduelukatele kanad võtta ja tahaks homme Äntusse ise järgi minna.Mis mul peaks kindlasti esimese "ehmatusega" olemas olema?Lisaks elukohale ja viljale.Piinlik küll, aga kanavaimustus lõi "kaine mõistuse " hetkel lihtsalt üle.Soovige jõudu ja andke nõu, veel jõuab :)Ja kas igale kanale peaks transpordiks eraldi kast olema?
ps. ilmselt saab see foorum mingiks ajaks mulle uneraamatu asemel õhtuseks lugemisvaraks:)
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty26.03.12 1:24

Kindlasti ei pea iga kana jaoks eraldi kasti olema Very Happy No kui liiga väikeste kastidega lähed, siis küll, jah. Parim oleks mõni puur, millega tuua.
Ja vilja hulka täiendsööta võid tulla mu Söödatuppa soetama Smile

Sel aastal pidid vist need, neli kuud munenud, 7.50 EURi maksma? Kusjuures vaata, et nad vanu vahele ei topi - üks mu klient just kurtis selle üle.
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
foksi
Noorlind
foksi


Female
Postituste arv : 50
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 26/03/2012

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty26.03.12 1:30

Ma ei kujuta ettegi, kui suur üks kana on üldse Smile, eks ma võtan siis varuga kaste kaasa.
Aga kas söödapeeti võib keetmata kujul neile anda?Või söödapeedi graanulit?
Ja jõusööda järgi tulen kindlasti, Kitikanala ei jää meist kaugele Smile, teil on seal muudki põnevat.
Tagasi üles Go down
foksi
Noorlind
foksi


Female
Postituste arv : 50
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 26/03/2012

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty26.03.12 1:31

Kuidas ma selle vana kana ära tunnen? Shocked
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty26.03.12 2:05

Graanulit tuleb enne leotada ja söödapeet löö kirvega pooleks, aga sellest võime eraldi rääkida Very Happy
Vana kana on tuhmi harjaga, teinekord koledate jalgadega jne. Kokkuvõttes - vaata välimust Smile
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
foksi
Noorlind
foksi


Female
Postituste arv : 50
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 26/03/2012

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty26.03.12 2:08

Tänud Smile
Tagasi üles Go down
Ellimineerija
Muneja



Male
Postituste arv : 431
Age : 67
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 12/01/2011

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty26.03.12 2:54

Päikest. Esimene soovitus oleks, jäta minemata, osta mujalt. Aga see on subjektiivne arvamus. Vanad kanad näevad rääbakad välja, kui kõrvuti on on kohe vahet näha.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty26.03.12 4:14

Siin käiakse ka neid müümas, ma mõned korrad olen ostnud. Algul rääbakad, aga peale sulgimist täitsa normaalsed, teevad suuri mune.
Mõned aastad tagasi üks mees käis siin hallikirjusid kanu müümas, need kenad potsakad, aga kust kohast ta pärit oli, seda ma ei teagi.Mul 2 sellist kana järgi veel.
Linnu talu vrs Äntukad? 94227272.th
Tagasi üles Go down
ülane
Noorlind
ülane


Female
Postituste arv : 96
Age : 43
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 24/04/2008

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty26.03.12 4:59

minul on ka üks selline kirju kana ja sain selle Äntu ringilt Very Happy Kahjuks kui järgmine ring oli, siis neid enam ei olnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty26.03.12 5:20

Võib olla küll, et ka äntukas, hästi armas ja rahulik.See on vana juba, ma olen lasknud neil elada nii kaua kui elupäevi antud,...kukkedega on teine asi.
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty26.03.12 5:31

Olen katsetanud erinevates vanustes ja ei väsi kordamast,ostke ainult munemist alustavaid Exclamation Mida mustem seda parem,eelmise aasta omadel oligi juba liiga palju pruuni kaela ümber. Jutt on Äntukatest teisi ei oska kommenteerida.
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
foksi
Noorlind
foksi


Female
Postituste arv : 50
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 26/03/2012

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty26.03.12 6:27

Ellimineerija kirjutas:
Päikest. Esimene soovitus oleks, jäta minemata, osta mujalt. Aga see on subjektiivne arvamus. Vanad kanad näevad rääbakad välja, kui kõrvuti on on kohe vahet näha.

Ok.Kust mujalt?Ma ei tea kana tõugudest, kasvatajatest muffigi, ainus soov, ei linnud oleks terved, et hakkaksid võimalikult ruttu munele (tibude kasvatamisega ei hakka üldse üritama), värv ja "uhkus" pole mulle tähtsad.Kui on kuskil pakkuda, palun pange privasse.
Helistasin muidu Äntusse ja nemad ütlesid, et sellel nädalal veel müüvad ja siis on kõik, otsas. (loodetavasti ei saanud valesti aru).Hind 7.50.Linnu talu veel ringe ei sõida, ei tea ka, millal, aprillis ilmselt...ma niikaua oodata ei tahaks ja Valgamaale paljalt kanade järgi ka ei tahaks sõita.Tänud ette, kes kaasa aitavad mõelda Smile
Tagasi üles Go down
maiekas
Tibu



Female
Postituste arv : 35
Age : 56
Asukoht : Põlvamaa
Registration date : 03/04/2010

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty26.03.12 6:45

Ma kiidan pruune ka. Olen siin neid ennengi kiitnud. Kui soov on võimalikult palju mune saada ja ilu ning muu selline on teisejärguline, siis äntukas on parim valik- minumeelest.
Plaanin ise ka neid 4 kuud munevaid sellel nädalal hankida. Eks vaatan, millised välja näevad jne. Varem olen toonud paarikuuseid. Sellel astal lubati neid aprilli lõpuks, aga mul pole kannatust oodata bounce .
Noor kana pekaks olema ... kuidas nüüd öelda... värske väljanägemisega. Hari on neil veel parajalt väike ja tõesti erksa värviga, sulestik mõnusalt tihe.. .mul on erinevas vanuses äntukaid ja vahe väljanägemises on päris märgatav. Algajal vast tõesti raske vahet teha. Samas, nagu ma ütlesin, ei ole ma äntust juba munevaid ostnud ja ei oska öelda, millised nad seal välja näha võiksid- ikkagi suurtootmisest, mitte väikesest lux elamisest.
Eks saan näha.

Tagasi üles Go down
Ellimineerija
Muneja



Male
Postituste arv : 431
Age : 67
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 12/01/2011

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty26.03.12 7:02

Kopraonu, kas Sul inimese aitamiseks mingit sulisjalgset mixi ei ole pakkuda, hakkab küll hiljem munele, aga muneb kauem ja ei karda külma. Üldjuhtumil on silmale ka toredam vaadata.
Tagasi üles Go down
emil
Tibu
emil


Male
Postituste arv : 25
Age : 39
Asukoht : Tallinn
Registration date : 21/04/2010

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty26.03.12 7:05

Mina olen ostnud äntu noorkanu ( veel mitte munevaid) ja igati rahule jäänud. Nagu eelpool öeldud, et kui tahad mune saada, siis nad on suurepärased.
Tagasi üles Go down
http://www.flemishgiants.blogspot.com/
foksi
Noorlind
foksi


Female
Postituste arv : 50
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 26/03/2012

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty26.03.12 7:15

Ma ei pea ju kõiki kanu Äntust ostma? Et jätaks omale veel "vaba ruumi".Kehtna müüb ka ja oluliselt sõbralikuma hinnaga, ehk 2 eur kana.Oleks mulle ka ligemal, kui Linnu talu.
Ma loodan, et mitmest kohast ostetud linnud mul kodusõda ei tee?Või läheb kiskumiseks?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty26.03.12 7:23

Esialgu võib tülitsemist ette tulla, aga küll harjuvad ära.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty26.03.12 7:55

foksi kirjutas:
Ma ei pea ju kõiki kanu Äntust ostma? Et jätaks omale veel "vaba ruumi".Kehtna müüb ka ja oluliselt sõbralikuma hinnaga, ehk 2 eur kana.Oleks mulle ka ligemal, kui Linnu talu.
Ma loodan, et mitmest kohast ostetud linnud mul kodusõda ei tee?Või läheb kiskumiseks?

Ei, ei - ära Kehtnast küll võta! Seal on nad juba aasta munenud ja puurikanad. Alustuseks kõlbab Äntu väga hästi ja kui nad aprilli lõpus hakkavad noori pakkuma, siis võta lihtsalt neid juurde.
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Sibelle
Muneja
Sibelle


Female
Postituste arv : 443
Age : 60
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 05/07/2008

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty26.03.12 8:53

Mina olen Kehtnast toonud ja alati väga rahul olnud. Harjuvad kiiresti,inimest ei karda üldse ja munevad veel mitmed aastad suuri ilusaid mune.Kokku olen pannud oma kanadega ja mingit erilist kisklemist pole küll ette tulnud.
Kui tahad Kehtna omi enne näha,tule meie juurest läbi.Elan Kehtnast vaid 5 km kaugusel.
Tagasi üles Go down
http://www.imeloomad.ee
Cessuke
Noorlind
Cessuke


Female
Postituste arv : 76
Age : 43
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 24/03/2012

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty26.03.12 19:08

Meie võtsime just 5 päeva tagasi 40tk ja eile 30tk juurde Sanlinnust (sangastest) 1 eur tk, aasta munenud kanad. Munevad 70 %, hakkavad sulgima, aga munad on väga suured Wink Kanad on sõbralikud ja inimest ei karda. Mul tuttav võttis eelmine aasta,2 kuuga oli kanadel ilus välimus ja väga head munejad on, ka pruunid Wink
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty26.03.12 19:46

No Kehtnaga peate siis vist kiirustama, kuna nemad pidid, uute euronõuete tõttu, oma kanala üldse kinni panema - külajutud Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Janno
Muneja
Janno


Male
Postituste arv : 306
Age : 45
Asukoht : Järvamaa
Registration date : 01/05/2009

Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty26.03.12 21:40

foksi kirjutas:
Ellimineerija kirjutas:
Päikest. Esimene soovitus oleks, jäta minemata, osta mujalt. Aga see on subjektiivne arvamus. Vanad kanad näevad rääbakad välja, kui kõrvuti on on kohe vahet näha.

Ok.Kust mujalt?Ma ei tea kana tõugudest, kasvatajatest muffigi, ainus soov, ei linnud oleks terved, et hakkaksid võimalikult ruttu munele (tibude kasvatamisega ei hakka üldse üritama), värv ja "uhkus" pole mulle tähtsad.Kui on kuskil pakkuda, palun pange privasse.
Helistasin muidu Äntusse ja nemad ütlesid, et sellel nädalal veel müüvad ja siis on kõik, otsas. (loodetavasti ei saanud valesti aru).Hind 7.50.Linnu talu veel ringe ei sõida, ei tea ka, millal, aprillis ilmselt...ma niikaua oodata ei tahaks ja Valgamaale paljalt kanade järgi ka ei tahaks sõita.Tänud ette, kes kaasa aitavad mõelda Smile

No pane siia foorumisse ostu kuulutus üles ja usun,et saad väärt kraami. Ennem ikka võiks omale asjad selgeks teha kui hakkad linde võtma. Parim soovitus oleks ikka ise tibudest kasvatada ja kopraonu hetkel müüb tibusi soodsalt
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Linnu talu vrs Äntukad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnu talu vrs Äntukad?   Linnu talu vrs Äntukad? Empty

Tagasi üles Go down
 
Linnu talu vrs Äntukad?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Linnu silmad mullitavad

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: