KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Broilerite kasvatamine

Go down 
2 posters
AutorTeade
kata




Female
Postituste arv : 5
Age : 54
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 03/03/2011

Broilerite kasvatamine Empty
PostitaminePealkiri: Broilerite kasvatamine   Broilerite kasvatamine Empty27.03.11 2:30

Broileritibud sa tellitud 07.maiks,olen siin foorumis kogunud kilde,Pireti raamat on mitu korda läbi töötatud ning raamatukogust Linnukasvatus 1 on ka pidevalt käe ulatuses.
Minu arvates, olen leidnud broilerite kohta käivat infot vähevõitu.
Eriti huvitab mind nende päevane söödakogus segajõusööda näol,kui on kirjas,et broilerid kulutavad 1 kg massi iibele 1,6-1,8kg segajõusööta,kas ma olen õieti aru saanud ,et 2,5 kilose linnu puhul on jõusööda kogus u 4kg ning kui on plaanis linde 2 kuud kasvatada siis kui suur päevane kogus linnu kohta peaks olema?Milline oleks minimaalne jõusööda kogus,et linnud kasvaksid ja terved oleksid?
Kaua neid tibusööda peal peab kasvatama 3 või 4 nädalat?
Loomulikult on roheline kraam omast käest võtta,olen ka lugenud soovitust tagsihoidlikult sööta ning dieedil hoidmist,et siis ühel päeval anda 2 päeva jõusööt ning teisel terad ja roheline.
Soovin tagasisidet inimestelt,kel on kogemusi broilerikasvatamisega.Mis on veel eripärad
nende lindude pidamisel?
Kodus kasvab meestevägi,mõtlesin,et nii tore oleks kui ka liha saaks omast käest,puhas pealegi.
Tagasi üles Go down
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

Broilerite kasvatamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Broilerite kasvatamine   Broilerite kasvatamine Empty27.03.11 3:05

Kuna broilerite vastu on huvi suur, siis küsin aprillikuu infolehte linnukasvatuskonsulendilt ülevaate söötmise ja pidamise kohta! Aga Sulle saatsin kirja Smile
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
kata




Female
Postituste arv : 5
Age : 54
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 03/03/2011

Broilerite kasvatamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Broilerite kasvatamine   Broilerite kasvatamine Empty27.03.11 4:58

Suur,suur tänu sulle Piret,väga asjalik teave.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Broilerite kasvatamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Broilerite kasvatamine   Broilerite kasvatamine Empty

Tagasi üles Go down
 
Broilerite kasvatamine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Juurviljade kasvatamine kanadele
» Kalkunitibude kasvatamine
» Tibude kasvatamine
» Faasani tibude kasvatamine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: