KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Hanede eelmängud

Go down 
4 posters
AutorTeade
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Hanede eelmängud Empty
PostitaminePealkiri: Hanede eelmängud   Hanede eelmängud Empty23.10.10 19:41

No nii minu kari hakkab vist suguküpseks saama. Üritan jõudumööda silma peal hoida nende tegevusel, et tuvastada emased ja isased. Silma jäi paarike, kes kudrutas. Korraga üritas kaelasügaja teisele selga ronida, mis muidugi ei õnnestunud, sest lestad libisesid selja pealt maha. Kudrutamine katki ei jäänud, kuid siis tuli rollivahetus affraid Ja teine üritas esimesele selga ronida.
Palun kommentaare, mis värk toimub?! Kas mul on tegemist üliaktiivse emasega kes isasele sel kombel oma sugukihust märku annab?
Kahjuks ei tunne hanede sedapoolset hingeelu. Ja üleüldse, kui see paaritumine ongi sedavõrd komplitseeritud mismoodi need munad küll viljastatuks saavad scratch
Tagasi üles Go down
evesen
Muneja
evesen


Female
Postituste arv : 155
Age : 53
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 17/04/2009

Hanede eelmängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanede eelmängud   Hanede eelmängud Empty23.10.10 19:54

Tavaliselt olen seda minagi märganud, et emane üritab isasele märku anda ja rolli vahetus käib pidevalt. Olen sedagi märganud et emane ronib emase selga, siis läheb isane ise toimetama. Neil käib see tsirkus pidevalt.
Tagasi üles Go down
algaja
Noorlind
algaja


Female
Postituste arv : 60
Age : 45
Asukoht : vasalemma
Registration date : 05/06/2012

Hanede eelmängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanede eelmängud   Hanede eelmängud Empty07.12.12 23:26

Tere,

Meie haned alustasid täna arvatavasti mingisordi paaritusmänguga (meil on 3 hane ning sugu on tuvastamata). Panin neile vanni vee ning siis hakkas pihta - oletatav emane istus oletatava isase seljas ning sõna otses mõttes sikutas kuklast ning kakkus sulgi, minu arvates ikka täitsa agressiivselt (oletatav isane ei pannud ka vastu, vaid kükitas äraootavalt). Kas on see seotud kuidagi ka sellega, et nad on kanade suhtes kuidagi tigedamaks läinud? Nagu mingisordi rullnokad patseerivad mööda õue ja lauta ringi. Kui kaua mängud kestavad? Millal hakkavad munele? Kas lõpuks selgub kes on kes? Kas peab neile mingisuguse osa laudast eraldama, kus on siis nö nende oma pesakoht või valivad nad ise koha?
Tagasi üles Go down
http://www.nordicpro.ee
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Hanede eelmängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanede eelmängud   Hanede eelmängud Empty08.12.12 1:24

Ma pakun välja, et see, kes kükitas, on ikka emane ja seljasistuja isane.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
algaja
Noorlind
algaja


Female
Postituste arv : 60
Age : 45
Asukoht : vasalemma
Registration date : 05/06/2012

Hanede eelmängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanede eelmängud   Hanede eelmängud Empty08.12.12 2:03

Ma tean Smile kuid me oleme mitu kuud arvanud, et see, kes kükitas on isane ja see, kes selga ronis on emane. Me ei osanud neil vahet teha, seega panime väliste omaduste põhjal soo (omast arust) paika. Nüüd on kuidagi kentsakas tunne, et see kriiskav peenikese kaelaga teistest kõrgem isend ongi hoopis graatsiline preili! Ja see maheda häälega, madalama jalaga ja paaaalju jämedama kaelaga isend hoopis poiss.
Tagasi üles Go down
http://www.nordicpro.ee
Külaline
Külaline




Hanede eelmängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanede eelmängud   Hanede eelmängud Empty09.01.13 23:25

·Isahanel ongi pikem kael ja ise ka emahanest kõrgem, see, et emahani isasele selga ronib ja paaritussoovist märku annab, pole erakordne nähtus.Indlev lehm hüppab ka pullile selga kui pullil omal taipu pole...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hanede eelmängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanede eelmängud   Hanede eelmängud Empty

Tagasi üles Go down
 
Hanede eelmängud
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Hanede munemine
» hanede eluiga
» hanede munemine
» Hande sugu
» Munatoodand hanel?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Haned-
Hüppa: