KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 kalkuni sugu

Go down 
+13
giisu
kross
õie
Piret
malvekas
siiri
Siuts
florita7
ulaturo
Kiti
fosse
saulakas
Naki
17 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

kalkuni sugu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kalkuni sugu   kalkuni sugu - Page 2 Empty25.08.12 4:34

On-on Very Happy Ja lisaks on nad jummala lahedad tegelased hoolimata sellest, et mõnda tänaseks hiigelsuurt tegelast tuleb endiselt õhtul süles õigesse kohta tukkuma tassida.

Aga paabulinnutibude soo koha pealt oli Sul vist õigus, noh et pika kaelaga, need mis välja valisin, on isased. Tundub, et on jah. Ma 100% kindel veel pole.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
Aasa
Muneja
Aasa


Male
Postituste arv : 214
Age : 66
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 13/09/2009

kalkuni sugu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kalkuni sugu   kalkuni sugu - Page 2 Empty25.08.12 5:57

Faasanlastel kipub nii olema ja et isased seisavad valvel olekus ning emadsed on
nagu hiilivamad.Eks emased on alalhoidlikumad ja seda juba tibust peale.Koorumisel
on protsent kukkede kasuks,sest neid hukkub rohkem.
Tule vii mustatiivulisi juurde.Praegu saadaval kahte alamliiki nii pika-kuika lühikese-
kaelalisi.
Tagasi üles Go down
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

kalkuni sugu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kalkuni sugu   kalkuni sugu - Page 2 Empty25.08.12 6:51

Oooo äkki viingi. Mul üks superkunde lunib paabusid, kas tohin talle Su numbrit jagada? Ja vaatasin hoolega - tegelikult paabudest üks on pisem ja rohkem kurruline, 2 suuremat on ühtlasemad pruunid. Eks neist sotti saab täpselt alles siis... kui saab. Aga jah, kui mõnda liiki või tõugu kauem kasvatad, oskad juba päris tibuna seda sugu ennustada.

Mul tekkis huvi, mis on pika- mis lühikesekaelaline? Muidugi ma olen just toast ja lambi alt kõik tibud välja saanud. Ohkan rakselt, kui see jama taas otsast algab.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
Aasa
Muneja
Aasa


Male
Postituste arv : 214
Age : 66
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 13/09/2009

kalkuni sugu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kalkuni sugu   kalkuni sugu - Page 2 Empty25.08.12 8:54

Noh Sina valisid ju pika kaeladega lühikese kaeltega jäid maha ja nii on ka musta-
tiivulistel.
Tegelikult on viis suuremat kalkuniga ja kolm pisemat paabuga.Ma poleks uskund
et need väiksed paabuemaga ellu jäävad.Külm,vihm küll nad värisesid ja kiunusid
aga täna sibasid isegi vihmaga,ei mingit kiunu.Kui vähegi võimalik siis ma ei
lambita nii kasvavad tugevamad ja kes vastu ei pea siis ei pea.Pole mõtet kasvõi
läbi häda elus hoida ja siis kui hiljem sureb imestada mis küll viga oli. Looduslik
valik.Veel hullem on selliseid müüa.
Suurematel saab kolm nädalat, need juba vinged tegelased väga harva ronivad
mamma tiiva alla.
Mul nad müügis küsige aga.Muuseas sobivad harilik ja mustatiivuline kokku st.
järglased tulevad kas üks või teine. Ühel on tibud koorudes valged teisel pruunid.
Tagasi üles Go down
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

kalkuni sugu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kalkuni sugu   kalkuni sugu - Page 2 Empty28.08.12 6:03

Räägime veel kalkunite soost. Mis imeasi on see niitsulgede kahl ja milline välja näeb? Sellel linnul, kes 99% isane on, on keset rinnakut selline... nagu loib mis terav ja kare kui traathari. Teistel väiksema kasvuga tegelastel seda nagu pole.

Paabulindude "alamliikidest" Very Happy -uurisin hoolega, mul on üks kurrulise seljaga alamliigist ja 2 suhteliselt pruuniseljalised hoolimata pikkadest kaeltest. Aga haneks tõmbasid mind küll oma alamliikidega.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
JMaret
Tibu



Female
Postituste arv : 49
Age : 48
Asukoht : Ida-Viru
Registration date : 22/08/2013

kalkuni sugu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kalkuni sugu   kalkuni sugu - Page 2 Empty30.08.13 23:12

Kas see kalkunitants, kui ajab oma suled turri ja tiivad ripakile - on ainult isastel? Mul kalkunid veidi üle 2 kuu ja aegajalt teevad mulle sellist tantsu. Siis oleks kindel, palju on isaseid ja palju emaseid.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





kalkuni sugu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kalkuni sugu   kalkuni sugu - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
kalkuni sugu
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hande sugu
» kalkuni munemisaeg
» Rosecomb tibu sugu
» Kalkuni haudumine.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kalkunid-
Hüppa: