KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 soovin INKUBAATORIT

Go down 
+3
raul005
Mina ise
semma
7 posters
AutorTeade
semma




Female
Postituste arv : 12
Age : 32
Asukoht : Läänemaa, Noarootsi vald
Registration date : 29/10/2014

soovin INKUBAATORIT Empty
PostitaminePealkiri: soovin INKUBAATORIT   soovin INKUBAATORIT Empty25.11.14 1:40

aidake, targad ja võimsad kana- ja muud linnupidajad..

ma otsin endale juba kaua-kaua-kaua inkubaatorit. sooviks 48+ munadele inkut.. otsin ja otsin, kuid lõpuks jõudsin ikka siia, et abi küsida. palun soovitage häid kohti, soovitage toimivaid mudeleid, soovitage kõike, mis puudutab inku ostmist!
(üks lollakas küsimus ka muidugi (ilma ei saa) - kui ma panen inkusse kanamune ja nt hanemune. kas kanamunad peavad inku lõppedes seisma 3päeva, ei tohi pöörata? ja kui munad peab seisma panema, siis kuidas ma hanemunadele ütlen, et teie keerelge ja pöörelge edasi? vabandust, kui tobe küsimus rikkus teie kauni päeva Smile)

palun abi!
Tagasi üles Go down
Mina ise
Noorlind



Female
Postituste arv : 73
Age : 61
Asukoht : rapla maa
Registration date : 15/10/2012

soovin INKUBAATORIT Empty
PostitaminePealkiri: Re: soovin INKUBAATORIT   soovin INKUBAATORIT Empty25.11.14 6:28

Pane kanamunad hiljem inkusse,nii et mõlemad kooruvad ühel ajal.mina tegin küll nii ja tulid küll ilusti välja.
Tagasi üles Go down
raul005
Noorlind
raul005


Male
Postituste arv : 53
Age : 61
Asukoht : Jõgevamaa
Registration date : 17/03/2008

soovin INKUBAATORIT Empty
PostitaminePealkiri: Re: soovin INKUBAATORIT   soovin INKUBAATORIT Empty25.11.14 10:00

pmkaubamaja,ee seal on inkusi müüa
Tagasi üles Go down
semma




Female
Postituste arv : 12
Age : 32
Asukoht : Läänemaa, Noarootsi vald
Registration date : 29/10/2014

soovin INKUBAATORIT Empty
PostitaminePealkiri: Re: soovin INKUBAATORIT   soovin INKUBAATORIT Empty26.11.14 2:15

Ma olen vaadanud PMkaubamaja aga sealsed hinnad on utoopilised, kui soovin 48+ munale. Muidugi, kui muud varianti ei leidu, siis peabki vast sealt hankima, kuid olen kuulnud, et läbi kellegi-kellegi tuttava-kellegi sõbra jne saab tellida, väljamaal olevat odavam. Vb müüb keegi näiteks enda omagi.. Jumal teab Smile
Tagasi üles Go down
1toomas
Noorlind
1toomas


Male
Postituste arv : 92
Age : 64
Asukoht : harjumaa
Registration date : 27/05/2013

soovin INKUBAATORIT Empty
PostitaminePealkiri: Re: soovin INKUBAATORIT   soovin INKUBAATORIT Empty26.11.14 4:26

Kõigepelt tuleb endale selgeks teha palju sa oled nõus asja eest välja käima ja millised funktsioonid peavad masinal olema.Isiklikult mina ei näe pointi miks mina(räägin endast)peaks maksma pööraja eest 60 euri juurde kui võin neid vastavalt minu enese vajadusel ja võimalusel neid pöörata.Seda enam kui olen hoolega jälginud nii kana kui ka teiste kodulindude pesal haudumist kus kohe kindlasti ei järgitud seda graafikujärgset munakeeramist ja sajandik temperatuurikõikumist.
Ostsin inku ,mis maksis 120 euri (koos saatmiskuludega)ja mahutab 60 muna.Kuna pole vajadust tööstusliku inku järel siis mulle täiesti piisab sellest.Tema eelistena näen robustsust ,lihtsust,lollikindlust ja eriti ei nuta kui peaks tekkima olukord kus tuleb ta minema visata.PS Ta isegi põleb.
Kui tahad muidugi pilli mis on kõigi lisadega siis tuleb ta osta.Pigistada silm kinni ja osta.Kõige tähtsam on MITTE lähtuda seisukohast et oleks vingem kui naabril. Very Happy
Avariijuhtudeks tegin ise inku vanast külmkapist.Sees puuviljakastidest raamid.Ostsin elektroonika e-Bayst (15 daala)soojenduseks lambid (25W) võtsin riiulist,ventika (12 v)mis õhku ringi ajab,vanalt kõvakettalt,temperatuurianduri oomipoest
(mingi alla 10 euri)Asi katsetused läbinud ja töötab
Tagasi üles Go down
vatijope
Tibu
vatijope


Male
Postituste arv : 32
Age : 50
Asukoht : Virumaa
Registration date : 30/04/2013

soovin INKUBAATORIT Empty
PostitaminePealkiri: Re: soovin INKUBAATORIT   soovin INKUBAATORIT Empty26.11.14 5:14

1toomasel tuline õigus.
Kuna praegu on munade hautamiseks üsna kehv aeg, siis parim viis aja teemakohaseks sisustamiseks kevadeni, on ehitada ise täpselt selline inkubaator, nagu hing ihkab.
Jupid on tänapäeval juba väga odavad ja midagi keerulist selles tegelikult polegi. Kasti saab teha näiteks kokkuliimitud vahtplastist (kui külmkappi ei raatsi uuele hobile ohverdada). Põhimõtteliselt võib asja kokku korjata ka vanasse sahtlisse või pappkarpi, aga elektrikulu on siis muidugi üüratu.
Youtube aitab juba leiutatud jalgratastega sellistel puhkudel alati.

Tagasi üles Go down
oksana202




Male
Postituste arv : 3
Age : 40
Asukoht : viljandi
Registration date : 03/03/2015

soovin INKUBAATORIT Empty
PostitaminePealkiri: Re: soovin INKUBAATORIT   soovin INKUBAATORIT Empty03.03.15 23:12

Tere Lp foorumi kasutajad!Sooviksin endale kuni 60 muna mahtuga inkubaatorit.Kas kellegil oleks müüa?
Ettetänades
Oksana
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

soovin INKUBAATORIT Empty
PostitaminePealkiri: Re: soovin INKUBAATORIT   soovin INKUBAATORIT Empty04.03.15 0:53

Oksana palun pane kuulutus rubriiki tehnika ?
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

soovin INKUBAATORIT Empty
PostitaminePealkiri: Re: soovin INKUBAATORIT   soovin INKUBAATORIT Empty04.03.15 0:55

Semma kas soovid osta kasutatud inkut ?Ka sina võiks kindla ostusoovi kirjutada kuulutustesse .
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

soovin INKUBAATORIT Empty
PostitaminePealkiri: Re: soovin INKUBAATORIT   soovin INKUBAATORIT Empty04.03.15 1:00

Automaat inkul saab pööramise välja lülitada.Facebook linnukasvatajatel on ühistellimus , Sirpe müüb ja minul on üks kasutatud pakkuda kui helistad 5144546 või kirjutad .
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
semma




Female
Postituste arv : 12
Age : 32
Asukoht : Läänemaa, Noarootsi vald
Registration date : 29/10/2014

soovin INKUBAATORIT Empty
PostitaminePealkiri: Re: soovin INKUBAATORIT   soovin INKUBAATORIT Empty10.03.15 23:56

Tere taas, õnneks leidsin Inglismaa kauplusest just sellised inkud, mida otsinud olen.. Sain 2 RComi endale ja olen väga rahul Smile Tänud kõigile, kes vaevusid vastama.
Tagasi üles Go down
1toomas
Noorlind
1toomas


Male
Postituste arv : 92
Age : 64
Asukoht : harjumaa
Registration date : 27/05/2013

soovin INKUBAATORIT Empty
PostitaminePealkiri: Re: soovin INKUBAATORIT   soovin INKUBAATORIT Empty11.03.15 6:24

Lihtsalt uitmõttena
Oleks tore ja ma usun et ka miks mitte kasulik kui näitaksid ka teistele millise ja kust kohast.Kindlasti on siinses foorumis inimesi ,kes mingil hetkel võtavad sama tee ett.Miks mitte seda teed neil kergendada.

Paluks võtta mu postitust mitte norimisena.Mingil hetkel rahmisin ka ise nagu tumm leilis ja igasugu teave on teretulnud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





soovin INKUBAATORIT Empty
PostitaminePealkiri: Re: soovin INKUBAATORIT   soovin INKUBAATORIT Empty

Tagasi üles Go down
 
soovin INKUBAATORIT
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» soovin osta
» soovin osta
» soovin soetada kuke
» Soovin osta hane hoosulgi

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Ostuabi-
Hüppa: