KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Broileritibude söötmine

Go down 
3 posters
AutorTeade
meeli1981




Female
Postituste arv : 4
Age : 43
Asukoht : Jõesuu küla, Jõelähtme
Registration date : 02/02/2013

Broileritibude söötmine Empty
PostitaminePealkiri: Broileritibude söötmine   Broileritibude söötmine Empty13.05.14 3:15

Kas on nii, et broileritibudel (praegu 5 päevased) ei tohi toit kogu aeg ees olla? (graanul või muu toit)
Mul mõned lebavadki sööginõu ääres ning söövad (sööginõu lambist kõige kaugemas nurgas).
Ja kui on nii, siis kui tihti ma peaksin neile sööki ette andma? Seedesüsteem neil ju päris kiire.
Tagasi üles Go down
andreashutrof




Male
Postituste arv : 3
Age : 30
Asukoht : Tartumaa Rõngu
Registration date : 16/04/2014

Broileritibude söötmine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Broileritibude söötmine   Broileritibude söötmine Empty13.05.14 5:00

Kõige parem oleks ikka kui oleks tibude täissööt koguaeg ees ja puhas vesi ka. Graanulit või muud toitu ei ole tibudel väga vajagi- oleneb Teie endi soovist mida anda tahate. Juhul kui "muu toit" on muna või kohupiim on siis ei tohiks seda liiga palju olla, sest liigne valk ei tee head.
Tagasi üles Go down
meeli1981




Female
Postituste arv : 4
Age : 43
Asukoht : Jõesuu küla, Jõelähtme
Registration date : 02/02/2013

Broileritibude söötmine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Broileritibude söötmine   Broileritibude söötmine Empty13.05.14 5:31

Mul on graanuliks tibude täissööt. Muu kraami all ma mõtlesin rohkem nagu rohtu alustuseks.
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Broileritibude söötmine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Broileritibude söötmine   Broileritibude söötmine Empty13.05.14 7:41

Broileritel ja tibudel peab 24/7 ees olema! Lisaks puhas joogivesi!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Broileritibude söötmine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Broileritibude söötmine   Broileritibude söötmine Empty

Tagasi üles Go down
 
Broileritibude söötmine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: