KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Veel üks algaja inkubeerimine

Go down 
2 posters
AutorTeade
Sohvi
Muneja



Female
Postituste arv : 131
Age : 56
Asukoht : Harjumaa,Rae vald
Registration date : 01/10/2012

Veel üks algaja inkubeerimine Empty
PostitaminePealkiri: Veel üks algaja inkubeerimine   Veel üks algaja inkubeerimine Empty01.06.13 0:23

Seda aastat võtan kui õppimise aastat. Nii otsustasingi et proovin õppimise mõttes ka korra inkubeerimist.Koorumine oli ajastatud selleks nädalavahetuseks.
Jälgisin temperatuuri ja et vesi oleks vannides ilusasti.Õhutasin õhtuti korralikult,kaan ikka pealt ära.Keeramistorudki sain omaarust õigel ajal restidega asendatud.Ühesõnaga kõik nagu sujus lootusrikkalt,kuni ma unustasin inkubaatori kaane kolmapäeva õhtul tagasi peale panna.See "õhutamine" kestis siis poole kaheteistkümnest õhtul hommikul poole kaheksani!Hommikul oli must masendus ja õnnitlesin ennast mõttes,et olen edukalt "esimese vasika" aia taha saatnud.Kuna oli jube kiire siis panin inkubaatorile siiski kaane peale,et pärastpoole kontrollin vähemalt kuidas viljastumine ja areng oli.
Ja kella kolmeks päeval kakerdas mul pingviin/marans inkus ringi Shocked .Täna hommikul tuli siis viimane, 13. Very Happy .Pingviinide paraad Very Happy
Tagasi üles Go down
Sohvi
Muneja



Female
Postituste arv : 131
Age : 56
Asukoht : Harjumaa,Rae vald
Registration date : 01/10/2012

Veel üks algaja inkubeerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veel üks algaja inkubeerimine   Veel üks algaja inkubeerimine Empty01.06.13 20:45

Imed jätkuvad ja järjejutt läheb edasi- inkusse jäänud munadest on täna hommikuks 2 tillukest appenzellerit koorunud Very Happy
Kuna temperatuurianduri sain reguleerida suuremate munade järgi(marans), neil tillukestel oli vist siis sutikese jahedam ja sellepärast nad hiljem tulevadki? Maransid tulid nagu veidi varem kui ootasin-et oli soojem kui peaks?
Tagasi üles Go down
Sohvi
Muneja



Female
Postituste arv : 131
Age : 56
Asukoht : Harjumaa,Rae vald
Registration date : 01/10/2012

Veel üks algaja inkubeerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veel üks algaja inkubeerimine   Veel üks algaja inkubeerimine Empty02.06.13 21:55

Lõppsõna-14 maransitibu tegelikult(lugeda ma ei oska Embarassed ) ja 4 appenzellerit.Üks neist vedas oma rebukotti järgi aga väät kuivas ilusti ära ja tuli lahti ise.Selline siis minu esimene tulemus inkubeerimisest "superõhutamisega".
PS.Jummel kui põnev oli!
Tagasi üles Go down
algaja
Noorlind
algaja


Female
Postituste arv : 60
Age : 45
Asukoht : vasalemma
Registration date : 05/06/2012

Veel üks algaja inkubeerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veel üks algaja inkubeerimine   Veel üks algaja inkubeerimine Empty03.06.13 19:47

Palju õnne! Smile Mina vaatan inkubeerimist veel aupaklikult kõrvalt, võtan hoogu ja kogun julgust!
Tagasi üles Go down
http://www.nordicpro.ee
Sponsored content





Veel üks algaja inkubeerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veel üks algaja inkubeerimine   Veel üks algaja inkubeerimine Empty

Tagasi üles Go down
 
Veel üks algaja inkubeerimine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Algaja inkubeerimine ja tibutamine
» Inkubeerimine
» Vutimunade inkubeerimine
» Covina super 49-ga hanede inkubeerimine
» Munade inkubeerimine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: