KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Küsimus ootamatu suremise kohta

Go down 
2 posters
AutorTeade
huntliba




Male
Postituste arv : 5
Age : 33
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 30/03/2013

Küsimus ootamatu suremise kohta Empty
PostitaminePealkiri: Küsimus ootamatu suremise kohta   Küsimus ootamatu suremise kohta Empty30.03.13 2:47

Tervist linnupidajad...

mul on selline küsimus, et äkki keegi oskab tarka nõu anda, mis võib põhjustada äkilise kana suremise. Nimelt üleeile käis mu linnuke ilusti söömas ja jooksis ringi täie tervise juures. Eile ta oli vähe hädisem ja kössitas natuke ning täna hommikul surnud. Teised kanad on täitsa tavalise käitumise juures. Aasta algul suri veel üks sama tõugu kana või õigemini kukk täpselt sama moodi. Tõugu ma öelda ei oska, kuid on hallikirju, karvaste jalgadega ja külgvaates täpselt nagu kotkas - vähemalt nägu. Pidi olema liha-muna kana tõug. Teised kanad on mul see "Eesti pruuni segu" ja nendega pole midagi juhtunud. Oleks nad vanad kanad olnud siis ma mõistaks kuid eelmise aasta tibud.

Tänan igasuguse info eest!
Heints
Tagasi üles Go down
Ellimineerija
Muneja



Male
Postituste arv : 431
Age : 67
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 12/01/2011

Küsimus ootamatu suremise kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus ootamatu suremise kohta   Küsimus ootamatu suremise kohta Empty30.03.13 6:23

Tere, päikest. Lõika alati lahti, näed, mis "sees toimub". Äkki suremiseks võib viga olla söödaga kaasnevates jamades, nt saastunud vili (roti ja lindude väljaheited, rotimürgi jäägid). Kui maks on imelik, siis on jamad pikaajalised.
Tagasi üles Go down
 
Küsimus ootamatu suremise kohta
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Lindude tervishoid-
Hüppa: