KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Oehhh kui õudne

Go down 
4 posters
AutorTeade
tibulinnu




Female
Postituste arv : 5
Age : 38
Asukoht : tartu
Registration date : 05/03/2013

Oehhh kui õudne Empty
PostitaminePealkiri: Oehhh kui õudne   Oehhh kui õudne Empty28.03.13 21:33

Minu armsate suleliste pidamisest ei tule ikka midagi välja, olen nii õnnetu, ja veel õnnetum kunas nad ei leia uut kodu...ma ei suuda vaadata kuidas nad ükstesit lihtsalt ära tapavad- ühel vutitibukesel suled peast juba kisutud...miks nad küll sellised kiskjad on affraid Palun viige nad lihtsalt ära, ennem kui mu lapseke shoki saab, ta armastab nii nii väga loomi ja linde....kes tahab, ja kel on südant tehku või nüüd munadepühal meeldivaks roaks...aga mina ei taha sellest midagi teada..palun viige nad lihtsalt siit ära........ Sad
Tagasi üles Go down
ellys
Muneja



Female
Postituste arv : 131
Age : 65
Asukoht : Tallinn
Registration date : 24/11/2009

Oehhh kui õudne Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oehhh kui õudne   Oehhh kui õudne Empty28.03.13 22:21

Ma viiks nad ära, kuid kahjuks ei satu enne kuu lõppu Tartusse. Kisklema kipuvad vutikuked.
Kuked ronivad selga ka teisele kukele ja sellega kisuvad suled peast. Püüda kõige kõvem kiskleja eraldada, siis peaks olukord paremaks minema. Vutikukk on rinna pealt ühtlaselt pruunikas, kana täpiline. Noored vutid väga hullusti ei peaks veel kisklema.
Tagasi üles Go down
tibulinnu




Female
Postituste arv : 5
Age : 38
Asukoht : tartu
Registration date : 05/03/2013

Oehhh kui õudne Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oehhh kui õudne   Oehhh kui õudne Empty29.03.13 1:46

ma heameelega pakiks nad kohe kaasa. Ma armastan sulelisi ja nad on nunnud , aga olen juba eraldanud neid ja eraldan vist kõik ära ...igaksjuhuks...Aga nii pole neist üldse rõõmu...millist kuulõppu te mõtlete? ongi ju kuulõpp. Nende sugu kuidagi ei oska hinnata nad märtsi algul koorusid ala 6s äkki. Pratsuse-eestivuti segu. Annan oma nr ka igaksjuhuks 53586859 . tänaöösel oli kohe hullusti ühel pea veriseks kistud- paningi eraldi...jube muidu on kergelt nokkinud ikka ,aga nokad olid suhteliselt nüridad...tillukesed ju...aga nüüd on ulmeline. kahjuks:S:S:S:S
Tagasi üles Go down
ellys
Muneja



Female
Postituste arv : 131
Age : 65
Asukoht : Tallinn
Registration date : 24/11/2009

Oehhh kui õudne Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oehhh kui õudne   Oehhh kui õudne Empty29.03.13 1:54

Tartusse tulen alles 21. aprillil. 3-4 nädalased ei peaks veel nii hullusti kisklema, väga imelik. Neile võiks ka natuke kohupiima anda.
Tagasi üles Go down
tibulinnu




Female
Postituste arv : 5
Age : 38
Asukoht : tartu
Registration date : 05/03/2013

Oehhh kui õudne Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oehhh kui õudne   Oehhh kui õudne Empty29.03.13 2:08

vot ma ei oska öelda jah, mulle tundub , et äkki kolm neist on kuked ja üks kana...kana tõstsin ammu juba eraldi ta ka kippus teisi nokkima, aga siis ei juhtunud midagi...eil öö vastu tänast oli üks tibu nii ära nokitud...jube kahju vaadata....kohupiima polegi andnud..rohelist ja tibudetoitu, Kui ennem keegi soovi ei avalda siis hea meelega pakiks nad kasvõi see 21 teile kaasa.....sest ma ei suuda kodulooma taappa nad pigem kodulemmikud...ja kiiremaskorras vaja neist lahti saada ennem kui perepiiga tuleb maalt ja avastab et nad tapavad lihtsalt üksteist ära...hetkel eraldi aga plastkastis läheb nii haisema...jube...
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Oehhh kui õudne Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oehhh kui õudne   Oehhh kui õudne Empty29.03.13 3:04

Ma saan aidata alles 03.04!



Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Oehhh kui õudne Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oehhh kui õudne   Oehhh kui õudne Empty29.03.13 3:08

Üks suur viga mis võib olla et neil on palju valget aega,peale söömise aja pane pimedasse on mingi aeg rahulikud.
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
tibulinnu




Female
Postituste arv : 5
Age : 38
Asukoht : tartu
Registration date : 05/03/2013

Oehhh kui õudne Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oehhh kui õudne   Oehhh kui õudne Empty29.03.13 5:45

tänan ,kallid linnusõbrad südamest...kui palju on neid heatahtlike inimesi kes mind aidata tahtsid...lihtsalt uskumatu....suured, suured tänud....ja nüüdseks on tibukesed oma uues kodus kohanemas...kindlasti tüütan ja uurin veel kuidas neil läheb..supperlux.....
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Oehhh kui õudne Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oehhh kui õudne   Oehhh kui õudne Empty

Tagasi üles Go down
 
Oehhh kui õudne
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Vutid-
Hüppa: