KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Hanepidaja kevadrõõmud

Go down 
2 posters
AutorTeade
LeElf
Tibu
LeElf


Female
Postituste arv : 16
Age : 49
Asukoht : Ida-Virumaa
Registration date : 28/01/2013

Hanepidaja kevadrõõmud Empty
PostitaminePealkiri: Hanepidaja kevadrõõmud   Hanepidaja kevadrõõmud Empty28.03.13 20:24

Hanepidaja kevadrõõmud ajavad hobiaedniku hulluks Smile Teisisõnu: mu haned, kes on praegu aias vabapidamisel, panid kõik vastselt lume alt välja tulnud ja eelmisel aastal suure hoole ja armastusega maasse tipitud krookuseidud vahkvaimustusega nahka...

Avastasin eile õhtul koju tulles tee kõrvalt kummalise kujuga augud ja sõitlesin juba mõttes lapsi, et mida on lillepeenras sonkida... Lähem uurimine tuvastas lestajäljed ja nokaga maasse puuritud augud, et ikka rohkem hüva kraami kätte saada.

Aednik minus katkub igatahes juukseid... Smile
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Hanepidaja kevadrõõmud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanepidaja kevadrõõmud   Hanepidaja kevadrõõmud Empty28.03.13 20:29

Iluaed ja haned ei sobi kindlasti kokku!!! Lisaks rüüstatakse ka pealsed ära! Kui tulbid ja nartsissid õide puhkevad, siis nopitakse õied. Järele jäävad vaid rootsud. Noored puu-põõsa istikud, ka okaspuud, nülitakse ära või näritakse pooleks!
hani on hullem vandaal kui kana, see piirdub õnneks vaid lillepeenardes siblimisega. Laughing

Kui sa päris kiilakaks ei taha jääda, siis soovitan haned isloeerida muruga, kuid ilutaimedeta aeda. Või siis eralda iga oluline taim hanedest!

Head tegutsemist!
Tagasi üles Go down
LeElf
Tibu
LeElf


Female
Postituste arv : 16
Age : 49
Asukoht : Ida-Virumaa
Registration date : 28/01/2013

Hanepidaja kevadrõõmud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanepidaja kevadrõõmud   Hanepidaja kevadrõõmud Empty28.03.13 21:07

Tegelikult haneaed on mul täitsa olemas, aga ... täitsa hanges, veel!

No ja eelmise aasta alguses olin ma piisavalt vaimupime, et arvata, oh, mis neil kõrvitsatel seal pardi- ja hanetibude aia nurgas viga peaks olema....

Majasoojustuse penoplastis jalutuskäiku teinud haneüraskitest rääkimata... Very Happy

Aga eks need oma vead ole õppija piibel ja teiste lugejate jaoks eluterve/haige huumor Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hanepidaja kevadrõõmud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanepidaja kevadrõõmud   Hanepidaja kevadrõõmud Empty

Tagasi üles Go down
 
Hanepidaja kevadrõõmud
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Haned-
Hüppa: