KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Uppunud parditibu

Go down 
5 posters
AutorTeade
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Uppunud parditibu Empty
PostitaminePealkiri: Uppunud parditibu   Uppunud parditibu Empty30.04.12 8:40

Jagan kurba tänast kogemust, mida võiks nimetada liigne agarus on ogarus. Inimene õpib kogu elu ja sureb ikka lollina.

Ühesõnaga viisin oma 10ne päevased pekingi tibud õue aedikusse, millesse olin konstrueerinud ka minibasseini plastmassist kausi näol. See oli kaevatud maasse ja sügavus oli mulle randmeni. Üks külg oli tehtud nii,et pardid saaks sealt ka välja. Eelnevalt olid pardid kolm päeva selle basseiniga tutvust teinud. Saanud sealt välja iseseisvalt. Täna aga juhtus traagiline õnnetus. Seniks kuniks tegelesin kliendiga, suutis üks parditibu sellesse siiski uppuda. Sad Sad

Noorematele tegijatele, võtke sellest kogemusest õppust. Vaatamata pardi veelembusele ja lestadele, võib vesi neile saatuslikuks saada. Seega pange parem üks lihtne lödistamise kauss. Kui ujutada tahate,passige isekõrval.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Uppunud parditibu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uppunud parditibu   Uppunud parditibu Empty30.04.12 13:24

Kahju, kui kausi serv järsk ja libe, väsivad ära ....nad ei leidnud väljapääsu.
Tagasi üles Go down
Billi Boy
Tibu
Billi Boy


Female
Postituste arv : 27
Age : 56
Asukoht : raplamaa
Registration date : 31/01/2012

Uppunud parditibu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uppunud parditibu   Uppunud parditibu Empty30.04.12 22:28

Sad kahju ,proovin ise tõesti sellest õppust võtta mul varsti plätud koorumas.Hea teada ,et ei pruugi osata ja saada- kuigi tundub nii elementaarne ju!
Tagasi üles Go down
http://pajumaekennel.onepagefree.com
Vasya
Tibu
Vasya


Postituste arv : 47
Age : 60
Asukoht : Pandivere kõrgustik
Registration date : 19/03/2009

Uppunud parditibu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uppunud parditibu   Uppunud parditibu Empty30.04.12 23:34

Elementarsusest võiks rääkida ,siis kui oleks tegu loodusliku linnu või vähemalt ema hooitseva pilgu all.Peking on ka ju selline inimese poolt kokku mätsitud asi kellel udu sulis küll vette asja ei tohiks olla.
Tagasi üles Go down
Sibelle
Muneja
Sibelle


Female
Postituste arv : 443
Age : 59
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 05/07/2008

Uppunud parditibu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uppunud parditibu   Uppunud parditibu Empty30.04.12 23:43

Inkubaatori tibudel puudub vastav vetthülgav võie,mida tibud saavad emalt.Sestap külma vett ei saa neile suplemiseks kätte anda.Toas vannis soojas vees võib neid vajadusel ja valvsa pilgu all ujutada küll.
Tagasi üles Go down
http://www.imeloomad.ee
Külaline
Külaline




Uppunud parditibu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uppunud parditibu   Uppunud parditibu Empty01.05.12 0:03

Pardil rasunääre taga nagu hanelgi,... nokaga võtab ja teeb suled kokku.Seda ma olen hanede juures näinud.
Ah, või mäterdab pojad ise rasuga kokku , vaat seda ma ei teadnud.
Tagasi üles Go down
kuusikuj




Male
Postituste arv : 2
Age : 32
Asukoht : tallinn
Registration date : 14/11/2014

Uppunud parditibu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uppunud parditibu   Uppunud parditibu Empty14.11.14 7:12

Väga kahju, et nii juhtus.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Uppunud parditibu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uppunud parditibu   Uppunud parditibu Empty

Tagasi üles Go down
 
Uppunud parditibu
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Parditibu haige
» Parditibu pesemine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Pardid-
Hüppa: