KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 faasan vs munakana

Go down 
3 posters
AutorTeade
vaulind
Tibu
vaulind


Male
Postituste arv : 45
Asukoht : Tartust Jõgeva poole
Registration date : 25/03/2008

faasan vs munakana Empty
PostitaminePealkiri: faasan vs munakana   faasan vs munakana Empty04.09.11 8:18

Minu üks teemantfaasan muneb ikka veel,eilegi oli muna,päris huvitav kui suurde sügisesse ta kavatseb oma toimetamisega minna?Munema hakkas kevadel nagu teisedki,isegi pesal istus ja haudus tibudki välja,pidas siis paar nädalat "puhkust" ja hakkas jälle munema. Sama lind tegi eelmisel aastal(esimese munemise aastal) sama janti...aga siis lõpetas vist augustis.Huvitav lind.
Aasa ,sa oled faasaneid kasvatanud siinolijatest vast ehk kõige kauem...kas oled taolist kogenud?
Igal juhul teeb minu faasan mõnelegi munakanale silmad ette.
Tagasi üles Go down
Aasa
Muneja
Aasa


Male
Postituste arv : 214
Age : 66
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 13/09/2009

faasan vs munakana Empty
PostitaminePealkiri: Re: faasan vs munakana   faasan vs munakana Empty04.09.11 18:48

Minul munes ka kunagi teemant septembris veel,aga järgnevad aastad pole seda olnud.
Küll on augusti lõpuni munenud jahikad.Munemine lõpeb kiiremini,kui "kehvemini" toita
st jõusööt ära jätta see paneb ka paremini munema.
Sel aastal,kui teemant munes käisid mul lätlased septembri alul külas.Antsin kaasa teemanti
ja kivikana mune ja koorumine oli mõlemal väga hea kuigi faasanikukk oli nagu sulgiv
tuust,aga ju siis kana jaoks atraktiivne.Samas kannab kana seemet kaasas suht pikalt.
Tagasi üles Go down
vaulind
Tibu
vaulind


Male
Postituste arv : 45
Asukoht : Tartust Jõgeva poole
Registration date : 25/03/2008

faasan vs munakana Empty
PostitaminePealkiri: Re: faasan vs munakana   faasan vs munakana Empty05.09.11 8:11

Minu "superkana" munes ka eelmisel aastal päris pikalt...sealjuures teised teemandid (ka jahikad) tegid omad munad ära kevadel-suvel ja asi vosem.
Sulgimine on ammu läbi ja kukedki uhked nagu peiupoisid aga ma ei ole munade viljastuvust kontrollinud....Miskipärast usun ka ,et kabistamine käib neil täie hooga.
Tagasi üles Go down
Aivar




Male
Postituste arv : 8
Asukoht : tallinn
Registration date : 23/01/2009

faasan vs munakana Empty
PostitaminePealkiri: Re: faasan vs munakana   faasan vs munakana Empty25.09.11 5:57

Minu jahikad lõpetasid septembri alguses munemise ja täna koorusid täiesti korralikud tibud. Pikem munemisperiood ei olegi nii erandlik vaid hakkab pigem traditsiooniks muutuma Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





faasan vs munakana Empty
PostitaminePealkiri: Re: faasan vs munakana   faasan vs munakana Empty

Tagasi üles Go down
 
faasan vs munakana
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» broiler + munakana
» Ostan liha-munakana
» Valge sorteeritud munakana tibu, kes hakkab munema valgeid mune

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tuvid, Faasanid-
Hüppa: