KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kes müüb eestis tõukanasid?

Go down 
+6
Piret
malvekas
fosse
kross
Kiti
KanaAadu
10 posters
AutorTeade
KanaAadu
Tibu



Male
Postituste arv : 19
Age : 28
Asukoht : Võtu maakond . Antsla vald Kraavi küla
Registration date : 19/07/2009

Kes müüb eestis tõukanasid? Empty
PostitaminePealkiri: Kes müüb eestis tõukanasid?   Kes müüb eestis tõukanasid? Empty09.08.09 4:24

Kes müüb eestis tõukanasid ?
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Kes müüb eestis tõukanasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes müüb eestis tõukanasid?   Kes müüb eestis tõukanasid? Empty09.08.09 7:29

Mida mõtled tõukana all? Nt. Äntu mõis müüb pruune kanu, kelle tõug on hy-line, siinsetel kanapidajatel jällegi erinevaid põnevamaid ja vähem esinevaid tõuge. Mis või kes Sind konkreetselt huvitab Smile
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
KanaAadu
Tibu



Male
Postituste arv : 19
Age : 28
Asukoht : Võtu maakond . Antsla vald Kraavi küla
Registration date : 19/07/2009

Kes müüb eestis tõukanasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes müüb eestis tõukanasid?   Kes müüb eestis tõukanasid? Empty09.08.09 19:35

Kiti kirjutas:
Mida mõtled tõukana all? Nt. Äntu mõis müüb pruune kanu, kelle tõug on hy-line, siinsetel kanapidajatel jällegi erinevaid põnevamaid ja vähem esinevaid tõuge. Mis või kes Sind konkreetselt huvitab Smile

Mis munevad sinikaid ja rohekaid mune
Tagasi üles Go down
kross
Muneja
kross


Female
Postituste arv : 491
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 27/03/2008

Kes müüb eestis tõukanasid? Empty
PostitaminePealkiri: mõtled   Kes müüb eestis tõukanasid? Empty09.08.09 20:44

Mõtled aracuanasi,neid võiksid küsida Kitilt ja lumimarilt.Kõige lihtsam muidugi,kui paned oma ostusoovi kuulutuste alla ja kui kellegil on seda sorti pakkuda,eks ta annab märku.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Kes müüb eestis tõukanasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes müüb eestis tõukanasid?   Kes müüb eestis tõukanasid? Empty09.08.09 22:26

Mul ei ole ka päris puhtatõulised ju Sad Küll on mul peale kasvamas 3 uut puhast kukke Smile Ja see aasta pole enam peale kukekeste midagi pakkuda. Aga Fossel vist järgmine aasta on puhtaid.
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Kes müüb eestis tõukanasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes müüb eestis tõukanasid?   Kes müüb eestis tõukanasid? Empty09.08.09 23:10

Jah, järgmisel aastal peaks juba saama küll. Siis on ka Piretil vast midagi pakkuda. Praegu on sinimunalised haudemuna faasis ja suurem partii alustab pühapäeval sõitu Eesti poole.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Kes müüb eestis tõukanasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes müüb eestis tõukanasid?   Kes müüb eestis tõukanasid? Empty09.08.09 23:26

Mis hinnaga araucana haudemune müüakse?
Tagasi üles Go down
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

Kes müüb eestis tõukanasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes müüb eestis tõukanasid?   Kes müüb eestis tõukanasid? Empty10.08.09 0:14

Mina olen ostnud hinnaga 1.75 EUR/tk. Pluss postikulu.
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Kes müüb eestis tõukanasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes müüb eestis tõukanasid?   Kes müüb eestis tõukanasid? Empty10.08.09 0:19

Tuleb jah välismaalt tellides koos postikuluga nii 30-40kr muna. Minul nt. tuli viimane kord TIBU hinnaks kokkuvõttes (peale koordumist) mingi 270 krooni, kuna paljudest munadest tibu ei tulnud Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

Kes müüb eestis tõukanasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes müüb eestis tõukanasid?   Kes müüb eestis tõukanasid? Empty10.08.09 0:23

Kiti kirjutas:
Tuleb jah välismaalt tellides koos postikuluga nii 30-40kr muna. Minul nt. tuli viimane kord TIBU hinnaks kokkuvõttes (peale koordumist) mingi 270 krooni, kuna paljudest munadest tibu ei tulnud Very Happy

Hah, siis mul on isegi hästi läinud; minu viimaste tibude hinnaks kujunes 10 (inglise) naela tükk Very Happy!! Ja see on mu senistest eksperimentidest kalleim ja tulemus oleks olnud kordades parem, kui poleks olnud lollakat Eesti Energiat.
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Kes müüb eestis tõukanasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes müüb eestis tõukanasid?   Kes müüb eestis tõukanasid? Empty10.08.09 4:02

Piret kirjutas:

Hah, siis mul on isegi hästi läinud; minu viimaste tibude hinnaks kujunes 10 (inglise) naela tükk Very Happy!! Ja see on mu senistest eksperimentidest kalleim ja tulemus oleks olnud kordades parem, kui poleks olnud lollakat Eesti Energiat.

Siis peaks veel koorunute vahel ära jagama nende kordade kulu, kus kedagi üldse ei koorunudki. Ühe koorunud ja suureks kasvanud tibu hind läheneb neljakohalisele numbrile. Olen kuulnud, et täiskasvanud sugulinnu hind ongi ümmarguselt 100 EUR. Ma iseenda meelerahu huvides arvutan kokku sügisel, kui viimased on koorunud, mis tükihinnaks tuleb.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

Kes müüb eestis tõukanasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes müüb eestis tõukanasid?   Kes müüb eestis tõukanasid? Empty10.08.09 6:24

fosse kirjutas:
Piret kirjutas:

Hah, siis mul on isegi hästi läinud; minu viimaste tibude hinnaks kujunes 10 (inglise) naela tükk Very Happy!! Ja see on mu senistest eksperimentidest kalleim ja tulemus oleks olnud kordades parem, kui poleks olnud lollakat Eesti Energiat.

Siis peaks veel koorunute vahel ära jagama nende kordade kulu, kus kedagi üldse ei koorunudki. Ühe koorunud ja suureks kasvanud tibu hind läheneb neljakohalisele numbrile. Olen kuulnud, et täiskasvanud sugulinnu hind ongi ümmarguselt 100 EUR. Ma iseenda meelerahu huvides arvutan kokku sügisel, kui viimased on koorunud, mis tükihinnaks tuleb.

Kas sa saad Very Happy!! Ma tänan taevast, et mul mees foorumit ei loe; ta siin juba mainis, et kui lauda ümberehitamisega jms. seotud kulud ka kokku lüüa, siis oleks mul tulnud ilmselt odavam endale elusuuruses kullast kana osta!
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
kitkat
Noorlind
kitkat


Female
Postituste arv : 56
Age : 49
Asukoht : Järvamaa
Registration date : 01/01/2009

Kes müüb eestis tõukanasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes müüb eestis tõukanasid?   Kes müüb eestis tõukanasid? Empty10.08.09 6:46

Piretile lohutuseks, et minu mees lõi täna minu "euro" kanalale viimaseid laudu ja ise kobises terve aeg, et selle rahahulga, mis ma kulutanud olen, peavad need kanad hakkama tulevikus kuldmune munema Very Happy
Tagasi üles Go down
yllepille
Muneja
yllepille


Female
Postituste arv : 209
Age : 49
Asukoht : Järvamaa Türi
Registration date : 01/04/2009

Kes müüb eestis tõukanasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes müüb eestis tõukanasid?   Kes müüb eestis tõukanasid? Empty10.08.09 7:14

Razz
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/128635/?picture_type=sq&st
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

Kes müüb eestis tõukanasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes müüb eestis tõukanasid?   Kes müüb eestis tõukanasid? Empty10.08.09 7:17

kitkat kirjutas:
Piretile lohutuseks, et minu mees lõi täna minu "euro" kanalale viimaseid laudu ja ise kobises terve aeg, et selle rahahulga, mis ma kulutanud olen, peavad need kanad hakkama tulevikus kuldmune munema Very Happy

Aga minu mees kinkis mulle veel ühe inkubaatori Very Happy!
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
kiisu
Muneja
kiisu


Female
Postituste arv : 221
Age : 47
Asukoht : Viljandimaa Suure-Jaani
Registration date : 09/07/2009

Kes müüb eestis tõukanasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes müüb eestis tõukanasid?   Kes müüb eestis tõukanasid? Empty10.08.09 8:16

Mul on ka plaani võetud inkubaatori ostmine.Küll see pisik on ikka nakkav siin foorumis.Mees naerab et olen asja ikka tõsiselt käsile võtnud.Tema poolt on luba antud aga mees tahab omale paabulinde.Kellel kanad,kellel paabud Smile
Tagasi üles Go down
musimummu
Noorlind
musimummu


Female
Postituste arv : 71
Age : 53
Asukoht : Järvamaa,Orgmetsa küla
Registration date : 15/06/2009

Kes müüb eestis tõukanasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes müüb eestis tõukanasid?   Kes müüb eestis tõukanasid? Empty10.08.09 18:31

Kui meil esimesed loomad(kitsed) said koju toodud,oli mees vägagi skeptiline ja võttis enne ikka kaua,kuni suutsin teda ära moosida...kanadega läks juba libedamalt.Võttis minult vaid lubaduse,et ei mingeid krokodille ja muid suuri loomi.Kõige muuga on ta nüüd juba nõus.Nüüdseks panen teda vaid fakti ette,et mis elukas järgmine on ja kui suured on kulutused. Razz
Tagasi üles Go down
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

Kes müüb eestis tõukanasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes müüb eestis tõukanasid?   Kes müüb eestis tõukanasid? Empty10.08.09 19:15

Noh, kuna mina olen mehest rahaliselt sõltumatu, siis ma ei pea teda õnneks kulutustest teavitama. Ta lihtsalt vahel ohkab sügavalt ja teeb ülekande, kui ma kanade/munade vms. tarvikute ostmiseks nädalavahetuselt arvuti taga istun ja mõnda raamatut tõlgin Smile Ma siis sellel konkreetsel nädalavahetusel võtan vabamalt!
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
kitkat
Noorlind
kitkat


Female
Postituste arv : 56
Age : 49
Asukoht : Järvamaa
Registration date : 01/01/2009

Kes müüb eestis tõukanasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes müüb eestis tõukanasid?   Kes müüb eestis tõukanasid? Empty10.08.09 19:28

oh, ega ta mul ka tegelikult vastu ole, vaja ainult natuke viriseda, ma olen sellega harjunud. Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kes müüb eestis tõukanasid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes müüb eestis tõukanasid?   Kes müüb eestis tõukanasid? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kes müüb eestis tõukanasid?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Emud ja nende pidamine Eestis

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: