KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 sain ka lõpuks oma munad!!!

Go down 
3 posters
AutorTeade
ülane
Noorlind
ülane


Female
Postituste arv : 96
Age : 43
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 24/04/2008

sain ka lõpuks oma munad!!! Empty
PostitaminePealkiri: sain ka lõpuks oma munad!!!   sain ka lõpuks oma munad!!! Empty06.07.09 18:41

Mina olen ka lõpuks nüüd endale esimesed 6 muna saanud. Kaks kana viiest munevad. Eile küpsetasin maasikatorti oma kana munadest ja niiiiii ilus kollane tort sai...täitsa uskumatu!! Laps käib iga päev mune kontrollimas...ja nii rõõmus kui muna on olemas. Esimene muna rõõm oli mul nii suur nagu olek ise selle muna muenud!! Embarassed
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

sain ka lõpuks oma munad!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: sain ka lõpuks oma munad!!!   sain ka lõpuks oma munad!!! Empty06.07.09 19:34

Kirjutatut lugedes tuli mul see kanapidamise alustamise tunne värskelt meelde Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
kross
Muneja
kross


Female
Postituste arv : 491
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 27/03/2008

sain ka lõpuks oma munad!!! Empty
PostitaminePealkiri: jaa-jaa   sain ka lõpuks oma munad!!! Empty06.07.09 21:15

Seda ootus ärevust tuleb veel ja veel sest ,kui võtad uue linnu ootad ikka ,milline muna küll temal on,kõik munevad ju isemoodi mune,eriti põnev,kui on palju erinevaid sulelisi parte,hanesid,kanu,kalkuneid,vutte,muna valik meeletu. drunken
Tagasi üles Go down
Sponsored content





sain ka lõpuks oma munad!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: sain ka lõpuks oma munad!!!   sain ka lõpuks oma munad!!! Empty

Tagasi üles Go down
 
sain ka lõpuks oma munad!!!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Esimesed munad
» munad eBayst

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: