KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Tibudel hingamisega pahasti.

Go down 
2 posters
AutorTeade
giina20




Female
Postituste arv : 3
Age : 40
Asukoht : Haapsalu
Registration date : 13/07/2016

Tibudel hingamisega pahasti. Empty
PostitaminePealkiri: Tibudel hingamisega pahasti.   Tibudel hingamisega pahasti. Empty13.07.16 8:38

Tere. Olen siin foorumis uus. Olen kanu pidanud 8 aastat, aga esimest korda puutun kokku sellise hädaga nagu hingamine. Kuna keegi murdia kogu mu kanakarja maha, siis ostsin täiesti uued tibud. Tibud on nüüdseks üle 2 kuu vanad ja üks nendest kuune. Pisem tibu ragiseb ja hingab pikalt juba halvasti. Ainult läbi lahtise noka ja venitab kaela väga pikaks. Ta on ise energiline ja aööb isuga. Nüüdseks on selline ragin, hingamine ja kaela venitamine veel 4 tibul küljes. Täna õhtul avastasin, et üks suurtematest tibudest ei jaksanud kuuti ronida ja oli pool lääpas aedikus maas. Ja hingab väga vaevaliselt. Ilmselt hommikuks teda elavate kirjas enam ei ole Sad Olen nii kurb ja ei leia ka internetist mingit infot, et mis see on ja mida teha. Ei tahaks üldse nendest ilma jääda Sad Kas keegi oskab mulle nõu anda?
Tagasi üles Go down
Linnupapa
Tibu
Linnupapa


Male
Postituste arv : 27
Age : 23
Asukoht : Kohila vald Raplamaa
Registration date : 23/08/2014

Tibudel hingamisega pahasti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibudel hingamisega pahasti.   Tibudel hingamisega pahasti. Empty15.07.16 0:14

Kas kurku oled proovinud vaadata või katsuda? Kas paistes on?
Tagasi üles Go down
giina20




Female
Postituste arv : 3
Age : 40
Asukoht : Haapsalu
Registration date : 13/07/2016

Tibudel hingamisega pahasti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibudel hingamisega pahasti.   Tibudel hingamisega pahasti. Empty17.07.16 0:31

Kahjuks hommikuks seda tibu ei olnudki enam. Võtsin ühendust tuttavaga, kes peab ka kanu ja sain tema käest ussirohtu, et vaadata, kas asi on ussides. Ja nüüdseks kanapojad tervenevad. kõik hingavad ilusti juba ja turtsumist on väga vähe kuulda Smile Ilmselt kopsuussid, nii arvas arst.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tibudel hingamisega pahasti. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibudel hingamisega pahasti.   Tibudel hingamisega pahasti. Empty

Tagasi üles Go down
 
Tibudel hingamisega pahasti.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Tibudel seljad paljad

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: