KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kanad lõpetasid munemise

Go down 
+3
Aasa
1toomas
tayvo20
7 posters
AutorTeade
Kiravre
Tibu



Female
Postituste arv : 24
Age : 24
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 28/04/2015

Kanad lõpetasid munemise Empty
PostitaminePealkiri: Kanad lõpetasid munemise   Kanad lõpetasid munemise Empty07.06.15 0:42

Kanad lõpetasid järsku munemise. Mis võib olla selle probleemi põhjustajaks? Kas kellegil on olnud sarnaseid probleeme?
Tagasi üles Go down
tayvo20
Muneja
tayvo20


Male
Postituste arv : 210
Age : 31
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 05/06/2009

Kanad lõpetasid munemise Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanad lõpetasid munemise   Kanad lõpetasid munemise Empty07.06.15 5:09

mul kukkus samamoodi munade kogus 9-lt 3le munale päevas aga mul ka vanemas eas kanad juba ei tea. Äkki toidu muutus või liiga palav.
Tagasi üles Go down
1toomas
Noorlind
1toomas


Male
Postituste arv : 92
Age : 64
Asukoht : harjumaa
Registration date : 27/05/2013

Kanad lõpetasid munemise Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanad lõpetasid munemise   Kanad lõpetasid munemise Empty08.06.15 8:49

Mul munemiseas kanad.Sama keiss tavalise 10 muna asemel 4-5.
Sama lugu partidega tõmbasid munemise poole peale.
Panin stimuleerimiseks paku koos kirvega keset õue-äkki saavad vihjest aru.
Tagasi üles Go down
Aasa
Muneja
Aasa


Male
Postituste arv : 214
Age : 66
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 13/09/2009

Kanad lõpetasid munemise Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanad lõpetasid munemise   Kanad lõpetasid munemise Empty08.06.15 15:49

Toompea õuele peaks ka selle paku viima,ehk saavad vihjest aru.
Tagasi üles Go down
gaxxy
Noorlind
gaxxy


Female
Postituste arv : 78
Age : 39
Asukoht : Viimsi
Registration date : 18/01/2014

Kanad lõpetasid munemise Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanad lõpetasid munemise   Kanad lõpetasid munemise Empty08.06.15 19:40

Mul ka sama jama, äkki kukkus enam kui poole võrra. Kusjuures mul pooled on noored kanad, kes alles alustasid munemist, ja mingi kuu aega ainult munesidki.
Vaatasin, et eelmine aasta oli sama teema mul, seega äkki ongi see mingi iga-aastane puhkus neil?
Tagasi üles Go down
Jaanikese
Muneja
Jaanikese


Female
Postituste arv : 218
Age : 54
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 24/05/2011

Kanad lõpetasid munemise Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanad lõpetasid munemise   Kanad lõpetasid munemise Empty09.06.15 5:57

Kas mingit muutust pole olnud?
Mida söövad?

Mul oli ka mingi hetk streik, a meil protestisid selle vastu, et seoses aiandushooaja algusega tuli neil vabapidamiselt tagasi oma aedikusse kolida, aga see läks üle ja nüüd on jälle kõik ok
Tagasi üles Go down
Kiravre
Tibu



Female
Postituste arv : 24
Age : 24
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 28/04/2015

Kanad lõpetasid munemise Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanad lõpetasid munemise   Kanad lõpetasid munemise Empty11.06.15 17:51

Nüüdseks selgus et see paus tekkis vist kanalas oleva palavuse tõttu. Kui kolisin kanad teise, parema õhuringlusega ruumi, siis asi paranes.
Nüüd saan taas üle kolmekümne muna päevas. Vahepeal langes munade arv ikka nii madalale, et klientide soove oli raske täita. Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Kaltsukubu
Tibu
Kaltsukubu


Female
Postituste arv : 22
Age : 53
Asukoht : Tartu vald
Registration date : 02/02/2013

Kanad lõpetasid munemise Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanad lõpetasid munemise   Kanad lõpetasid munemise Empty13.06.15 5:22

Ma juba mõtlesin oma kanadele mingeid haiguseid külge ja arvasin ,et stressavad aga minu kanadega sama lugu alates maikuust munatoodangu langus 30 %
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kanad lõpetasid munemise Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanad lõpetasid munemise   Kanad lõpetasid munemise Empty

Tagasi üles Go down
 
Kanad lõpetasid munemise
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: