KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 kanakaka

Go down 
2 posters
AutorTeade
tikeritok
Tibu



Female
Postituste arv : 16
Age : 42
Asukoht : Tallinn
Registration date : 03/05/2015

kanakaka Empty
PostitaminePealkiri: kanakaka   kanakaka Empty25.05.15 5:00

Püüdsin inglise keelsest kirjandusest tuvastada üht-teist aga kuna kanamaailm on nii võõras, siis ei saanud väga hästi pihta kuigi keelt nagu valdan Smile

Ühesõnaga.. aegajalt leian tavaliste kõvade mustvalgete julkade vahelt ka sinepikollaseid kakaplörtse. See võib viidata mingile tervisehädale aga võib see olla ka peale sööki erinev tavapärane "cecal poop". Mis see viimane olla võiks?

Välimuselt umbes selline http://2.bp.blogspot.com/-OMwxYVOpZv8/UEqD2YWD2VI/AAAAAAAAZIY/b9RxXpvRiqw/s400/022.jpg

Tagasi üles Go down
Egle




Female
Postituste arv : 1
Age : 38
Asukoht : Soome
Registration date : 01/06/2015

kanakaka Empty
PostitaminePealkiri: Re: kanakaka   kanakaka Empty01.06.15 5:56

Tere, olen algaja kana kasvataja ja ei tea millega tegu.Minu ühel kanal on ka see mure. Kaka on vedel ja sinepikollane. Sooviks ka teada, et millest see tuleb?
Tagasi üles Go down
tikeritok
Tibu



Female
Postituste arv : 16
Age : 42
Asukoht : Tallinn
Registration date : 03/05/2015

kanakaka Empty
PostitaminePealkiri: Re: kanakaka   kanakaka Empty01.06.15 7:54

Kui inglise keelt mõikad, siis siin on põhjalik kanakaka sait Smile http://www.the-chicken-chick.com/2012/02/whats-scoop-on-chicken-poop-digestive.html

See cecal poop on mingi kana soolestiku eripära - umbsool, kuhu söök mõneks ajaks "seisma jääb" et aidata seedida. Selle kraami väljutamist tehakse korra nädalas ja iseloomulik peaks lisaks värvile ja konsistentsile olema ka hais.

Vähemalt nii palju lugesin mina sealt välja..
Tagasi üles Go down
Sponsored content





kanakaka Empty
PostitaminePealkiri: Re: kanakaka   kanakaka Empty

Tagasi üles Go down
 
kanakaka
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: