KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Ujumisminutid jões

Go down 
3 posters
AutorTeade
Külaline
Külaline




Ujumisminutid jões Empty
PostitaminePealkiri: Ujumisminutid jões   Ujumisminutid jões Empty08.04.09 19:34

Täna siis eraldasin enda muskused pekingitest ja ruaanidest ning kolisin nad kanade juurde. Lasin nemad siis õue, aga pardivett ei olnud kaussi veel toonud. Hetkega olid pardid lännu, Laughing Kuna mul jõgi kohe paista, siis ehk nad sinna juba kuid unistanud minna olid.
Ma jooksuga kummikud jalga hommikumantli väel kiiresti fotoga järgi ning jõe äärde! Kuigi mul on pardid jõe pealt alati tagasi tulnud, kartsin, et need ju esimest korda pea laiali looduses, äkki lähevad minema......Aga ennäe, kuniks ma jõe äärde jõudsin, siis kaks emast juba teel tagasi. see kõik kekstis vaid 5 min. cheers Nüüd siis treenin neid paar päeva, et ka teised 16 pardioiust lahti lasta jõe peale Exclamation
kivi langes südamelt. sunny
Ujumisminutid jões Photos459.th
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ujumisminutid jões Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumisminutid jões   Ujumisminutid jões Empty08.04.09 20:01

Muskust ei maksa usaldada. Neil tugevad metslinnu geenid! Olen ise oma muskusi jõel jahtinud, et saaks või lihagi oma vaeva eest.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ujumisminutid jões Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumisminutid jões   Ujumisminutid jões Empty08.04.09 20:35

Aga mis peaks neid kodust eemale viima, kui nad juba praegu tagasi aeda tulid, tiivad neil kärbitud. Kas nad võiksid siis ka kogu karja kaasa meelitada?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ujumisminutid jões Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumisminutid jões   Ujumisminutid jões Empty08.04.09 23:25

Vabalt, eriti rände ajal
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ujumisminutid jões Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumisminutid jões   Ujumisminutid jões Empty09.04.09 2:05

Praegu sisserände aeg, peaks koju jääma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ujumisminutid jões Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumisminutid jões   Ujumisminutid jões Empty09.04.09 3:14

Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Usu ullu undijuttu
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Ujumisminutid jões Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumisminutid jões   Ujumisminutid jões Empty09.04.09 3:31

Tean muskuseid kes olid kodust üle kilomeetri kaugusel ja oma mõistusega nad koju küll ei läinud Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Ujumisminutid jões Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumisminutid jões   Ujumisminutid jões Empty09.04.09 5:21

seda nimetatakse kasvuraskuseks vist.
Tagasi üles Go down
Lille
Tibu
Lille


Female
Postituste arv : 25
Age : 37
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 16/04/2008

Ujumisminutid jões Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumisminutid jões   Ujumisminutid jões Empty10.04.09 6:03

No ma kahtlen selles rändeinstinktis. Nii kaua, kui meil on muskused olnud, pole ma neid veel kärpinud ja põhikarja jätan ainult need, kes on tugevad lendajad. Elavad meil kõik aastaringi vabalt. Suvel sulistavad tiigis koos metsikute sinikaeltega ja pole veel keegi lõunasse lennanud. Vahel käivad ikka kodust päris kaugel, aga söögiajaks on viimane kui üks kodus Smile
Tagasi üles Go down
florita7
Muneja
florita7


Female
Postituste arv : 366
Age : 43
Asukoht : Jõgevamaa, Pala
Registration date : 11/04/2008

Ujumisminutid jões Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumisminutid jões   Ujumisminutid jões Empty10.04.09 6:49

Mul kadus eelmisel kevadel küll üks muskus ära. Käis pidevalt tiigi peal, kus olid ka metsikud pardid ja ühel päeval oli kadunud. Sulgi kuskil ka ei näinud, vaevalt et keegi ta nii puhtalt ära murda oskas, et sulgi maha ei jää.
Tagasi üles Go down
http://diversityrabbits.blogspot.com/
Sponsored content





Ujumisminutid jões Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ujumisminutid jões   Ujumisminutid jões Empty

Tagasi üles Go down
 
Ujumisminutid jões
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Pardid-
Hüppa: