KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Isapart ahistab...

Go down 
+3
rumu
JMaret
Tibuke
7 posters
AutorTeade
Tibuke
Tibu
Tibuke


Female
Postituste arv : 19
Age : 39
Asukoht : Tade küla
Registration date : 22/11/2012

Isapart ahistab... Empty
PostitaminePealkiri: Isapart ahistab...   Isapart ahistab... Empty14.04.14 19:26

Mul on kaks emast muskust ja kaks emast pekingit ning üks isane peking.Nüüd on aga selline jamps et isane ahistab hirmsasti muskuse emaseid.Nad iga hommik kui laudauks lahti tehti lendasid üldse nö kodust ära.Aiast välja ja tagasi tulid alles öhtul kui lauda kinnipanemise aeg käes.Nüüd nad enam ei lenda ära vaid istuvad mitu päeva laudas juba.Istuvad üleval örre peal ja söömagi ei tule eriti.Nii kui maha tulevad on isane peking seljas.Kabistab oma emaseid ka aga need muskused eriti pakuvad talle huvi.
Mis ma tegema peaksin? Isase äkki ära vahetama vm? Näha on et muskusepreilid on stressis...istuvad üksi nurgas/örrel.Suled on turris ja ei mune enam ka juba pikka aega...
Tagasi üles Go down
JMaret
Tibu



Female
Postituste arv : 49
Age : 48
Asukoht : Ida-Viru
Registration date : 22/08/2013

Isapart ahistab... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isapart ahistab...   Isapart ahistab... Empty14.04.14 20:23

Mul isane ruaan ahistab ühte emast jooksukat. Panin vahepeal jooksukad eraldi aeda (2 emast ja 1 isane), et haudemune saada. Mina oma ihusilmaga ei näinud, et nad vanainimeste asja teeksid.
Korjasin munad ära ja lasin jooksukad ka lahti koos teiste partidega. Isane ruaan kohe jooksukatel seljas, millegipärast meeldib talle eriti 1 neist. Samas nii kui lahti lasin jooksukad, nii kohe isane jooksukas pekingi mammadel seljas... Ei tea, kas neist jooksukate haudemunadest üldse asja sai... Tundub, et nad omavahel üldse asja ei ajanud...
Tagasi üles Go down
Tibuke
Tibu
Tibuke


Female
Postituste arv : 19
Age : 39
Asukoht : Tade küla
Registration date : 22/11/2012

Isapart ahistab... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isapart ahistab...   Isapart ahistab... Empty14.04.14 23:13

Asja ajavad mul küll ja see isane on ikka nii hull et emased pärast mitu minutit veel pikali maas enne kui liikuma saavad ennast.
Tagasi üles Go down
rumu
Muneja
rumu


Male
Postituste arv : 107
Age : 34
Asukoht : Lõuna-Eesti
Registration date : 21/03/2008

Isapart ahistab... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isapart ahistab...   Isapart ahistab... Empty15.04.14 7:30

Pekingi isased ei peaks nii kiimased olema, kerged tõud peaks selles vallas agaramad olema. Kui endal ammu-ammu pekingid olid, siis probleemi emaste sõtkumises ei täheldanud. Igatahes hull värk.
Võiks proovida isase eraldamises mõneks nädalaks kuskile, kust ta emastele ligi ei saa. Või siis tõesti uue isasega katsetada kui just on soovi pekingitelt tibusid saada. Kui ei, saavad emased imehästi ka isaseta hakkama ja muskused saaks ka rahu.
Üldiselt muskuse emased ongi natuke tundlikud liigse paaritamise suhtes, ja õrrel istumine ja välja mitte minemine on stressi olukorras üsna tüüpiline.
Tagasi üles Go down
kopraonu
Muneja
kopraonu


Male
Postituste arv : 272
Age : 63
Asukoht : tõlliste vald valgamaa
Registration date : 27/02/2010

Isapart ahistab... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isapart ahistab...   Isapart ahistab... Empty15.04.14 8:42

Isase kommentaar-taga aetakse alati raskesti kätte saadavat.
Tagasi üles Go down
http://www.koprakarjamois.ee
Mina ise
Noorlind



Female
Postituste arv : 73
Age : 61
Asukoht : rapla maa
Registration date : 15/10/2012

Isapart ahistab... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isapart ahistab...   Isapart ahistab... Empty15.04.14 21:04

Äkki pead peibutuspardti kasutama .(ämma tarkusetera)
Tagasi üles Go down
Tibuke
Tibu
Tibuke


Female
Postituste arv : 19
Age : 39
Asukoht : Tade küla
Registration date : 22/11/2012

Isapart ahistab... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isapart ahistab...   Isapart ahistab... Empty15.04.14 22:39

Oh seda ämma Very Happy
Tagasi üles Go down
Tibuke
Tibu
Tibuke


Female
Postituste arv : 19
Age : 39
Asukoht : Tade küla
Registration date : 22/11/2012

Isapart ahistab... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isapart ahistab...   Isapart ahistab... Empty17.04.14 3:30

Kui ma isase mingiks ajaks panen eraldi aedikusse kas siis panen ta üksi täitsa vöi koos teiste pekingitega?
Tagasi üles Go down
1toomas
Noorlind
1toomas


Male
Postituste arv : 92
Age : 64
Asukoht : harjumaa
Registration date : 27/05/2013

Isapart ahistab... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isapart ahistab...   Isapart ahistab... Empty17.04.14 7:44

Tibuke kirjutas:
Asja ajavad mul küll ja see isane on ikka nii hull et emased pärast mitu minutit veel pikali maas enne kui liikuma saavad ennast.

Kusjuures kõlab äärmiselt liigutavalt.Kui juba midagi ette võtta siis korralikult.Seks(kui nii öelda) pole ainult saamise vaid ka andmise kunst. Very Happy 
Peaksid korraldama äkki midagi õppekoolituse sarnast ja noorsandidele näitama kuidas asi käima peaks.
Tagasi üles Go down
rumu
Muneja
rumu


Male
Postituste arv : 107
Age : 34
Asukoht : Lõuna-Eesti
Registration date : 21/03/2008

Isapart ahistab... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isapart ahistab...   Isapart ahistab... Empty18.04.14 8:01

Proovige koos pekingitega jätta kui neile ka liiga palju saab, siis peaks ta täiesti üksi jätma
Tagasi üles Go down
pollumees




Male
Postituste arv : 4
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 21/09/2012

Isapart ahistab... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isapart ahistab...   Isapart ahistab... Empty20.04.14 2:48

1toomas kirjutas:
Tibuke kirjutas:
Asja ajavad mul küll ja see isane on ikka nii hull et emased pärast mitu minutit veel pikali maas enne kui liikuma saavad ennast.

Kusjuures kõlab äärmiselt liigutavalt.Kui juba midagi ette võtta siis korralikult.Seks(kui nii öelda) pole ainult saamise vaid ka andmise kunst. Very Happy 
Peaksid korraldama äkki midagi õppekoolituse sarnast ja noorsandidele näitama kuidas asi käima peaks.
Kui kellelgi on soovi mõnda papit koolitusele saata, siis võtke aga ühendust. Mul koolitajaid jagub. Mõned näited ka kuidas asjad käivad.  Cool 

http://muhetalu.22web.org/pilt/hpp.jpg
http://muhetalu.22web.org/pilt/kp.jpg

Tagasi üles Go down
Sponsored content





Isapart ahistab... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isapart ahistab...   Isapart ahistab... Empty

Tagasi üles Go down
 
Isapart ahistab...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Pardid-
Hüppa: