KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kui vanalt siidikad munemist alustavad

Go down 
3 posters
AutorTeade
tayvo20
Muneja
tayvo20


Male
Postituste arv : 210
Age : 32
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 05/06/2009

Kui vanalt siidikad munemist alustavad Empty
PostitaminePealkiri: Kui vanalt siidikad munemist alustavad   Kui vanalt siidikad munemist alustavad Empty13.12.13 11:42

Mis vanuses siidikad munemist alustavad?
Tagasi üles Go down
Pükstega Kana
Tibu
Pükstega Kana


Female
Postituste arv : 16
Age : 47
Asukoht : viimsi
Registration date : 11/01/2013

Kui vanalt siidikad munemist alustavad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui vanalt siidikad munemist alustavad   Kui vanalt siidikad munemist alustavad Empty16.12.13 2:57

Minu kogemuse järgi hilja -ca 8-9 kuu vanuselt alles. Aga meil külm laut ja sügisesed tibud ka, kui kevadised tibud oleksid, siis ehk varem. Olen siit lugenud, et teistel on 6-7. kuul juba munenud.
Selle eest on nad tublid -munevad päris palju ja haudumises üldse superstaarid Smile
Tagasi üles Go down
Helina




Female
Postituste arv : 2
Age : 55
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 12/02/2013

Kui vanalt siidikad munemist alustavad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui vanalt siidikad munemist alustavad   Kui vanalt siidikad munemist alustavad Empty16.12.13 3:10

Minul hakkasid 19.aprillil koorunud siidikad munema oktoobri algul, 5,5 kuuselt.
Tagasi üles Go down
tayvo20
Muneja
tayvo20


Male
Postituste arv : 210
Age : 32
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 05/06/2009

Kui vanalt siidikad munemist alustavad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui vanalt siidikad munemist alustavad   Kui vanalt siidikad munemist alustavad Empty16.12.13 8:48

mul koorusid juuni keskel aga veel ei mune praegu ca 6 kuused. Minul 4 aastane siidikas munes see suvi ainult 12 muna ja ei haudunud aga õnneks vabriku kana haudus 7 siidi munast 3 tibu ja neist olid 2 kana ja 1 kukk.
Tagasi üles Go down
tayvo20
Muneja
tayvo20


Male
Postituste arv : 210
Age : 32
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 05/06/2009

Kui vanalt siidikad munemist alustavad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui vanalt siidikad munemist alustavad   Kui vanalt siidikad munemist alustavad Empty16.12.13 8:49

Aga äkki oleneb ka värvusest mis värvi teil siidikad mul pruunid.
Tagasi üles Go down
Helina




Female
Postituste arv : 2
Age : 55
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 12/02/2013

Kui vanalt siidikad munemist alustavad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui vanalt siidikad munemist alustavad   Kui vanalt siidikad munemist alustavad Empty16.12.13 20:39

Mul on valged siidikad. Novembris jõudsid mõlemad ka haudumist alustada ja karistuspuuris istuda.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kui vanalt siidikad munemist alustavad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui vanalt siidikad munemist alustavad   Kui vanalt siidikad munemist alustavad Empty

Tagasi üles Go down
 
Kui vanalt siidikad munemist alustavad
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: