KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mul on tekkinud mõned küsimused!

Go down 
3 posters
AutorTeade
lehtlaivi
Noorlind
lehtlaivi


Female
Postituste arv : 61
Age : 57
Asukoht : saaremaa
Registration date : 05/03/2009

Mul on tekkinud mõned küsimused! Empty
PostitaminePealkiri: Mul on tekkinud mõned küsimused!   Mul on tekkinud mõned küsimused! Empty23.03.09 0:55

Mul oli 3 nädalat rendikukk ,kuid rendiaeg sai läbi ja kukepoiss läinud !Tahaks teada kaua kuke vallatuste mõju kestab kanamunadele,ühesõnaga mitu viljastatud muna kana veel peale kukke muneb?Kui kana ei tule söögi etteandmiseks pesast ,munade pealt ära ,kas see on lootusekiir ,et ta haudub?Oleks tore ,kui keegi minule täiesti võhikule saaks abiks olla! cyclops Neutral
Tagasi üles Go down
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Mul on tekkinud mõned küsimused! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on tekkinud mõned küsimused!   Mul on tekkinud mõned küsimused! Empty23.03.09 1:21

Kuke mõju peaks kestma veel kaks nädalat. vähemalt puhtatõuliste munade saamiseks peavad tõulinnud 3 nädalat enne eraldatud olema, kui mune hakatakse korjama. See siis kuuldud jutt, täpselt kusagilt kinnitust pole saanud. Haudumise koha pealt las vastab mõni praktik.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Mul on tekkinud mõned küsimused! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on tekkinud mõned küsimused!   Mul on tekkinud mõned küsimused! Empty23.03.09 1:30

Ikka lootuskiir Smile Tõenäoliselt plaanib haudele jäämist küll. Ja Fossel õigus, MAX 3 nädalat võid saada viljastatud mune. Aga kas endale isiklikku kukke ei taha? Siin ju pakkujaid olnud.
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
lehtlaivi
Noorlind
lehtlaivi


Female
Postituste arv : 61
Age : 57
Asukoht : saaremaa
Registration date : 05/03/2009

Mul on tekkinud mõned küsimused! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on tekkinud mõned küsimused!   Mul on tekkinud mõned küsimused! Empty23.03.09 2:28

Tänan kasuliku info eest!!!!Noore kuke saan varsti aga kui vanalt kukk hakkab vigureid tegema? Question
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Mul on tekkinud mõned küsimused! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on tekkinud mõned küsimused!   Mul on tekkinud mõned küsimused! Empty23.03.09 3:08

lehtlaivi kirjutas:
Tänan kasuliku info eest!!!!Noore kuke saan varsti aga kui vanalt kukk hakkab vigureid tegema? Question

"Vigureid tegema" hakkavad üsna vara, aga asjalikuks saavad umbes 7-8-kuuselt Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
lehtlaivi
Noorlind
lehtlaivi


Female
Postituste arv : 61
Age : 57
Asukoht : saaremaa
Registration date : 05/03/2009

Mul on tekkinud mõned küsimused! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on tekkinud mõned küsimused!   Mul on tekkinud mõned küsimused! Empty23.03.09 3:41

Tänan veelkord ja ilusat kevadet! sunny
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mul on tekkinud mõned küsimused! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mul on tekkinud mõned küsimused!   Mul on tekkinud mõned küsimused! Empty

Tagasi üles Go down
 
Mul on tekkinud mõned küsimused!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: