KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Isetehtud parditiik.

Go down 
4 posters
AutorTeade
Annika
Tibu
Annika


Female
Postituste arv : 37
Age : 38
Asukoht : Järvamaa
Registration date : 27/01/2013

Isetehtud parditiik. Empty
PostitaminePealkiri: Isetehtud parditiik.   Isetehtud parditiik. Empty01.04.13 1:54

Kas kellegil on isetehtud parditiik? Siis kui suur on ja mitu veelindu solberadmas käib?
Kas peab puhastama ka?
Ideaalis elaks meil püsivalt 5 parti+ parditibud suvel. Tahaks teha sellist parditiiki mida täis ei lägastata ja väga sügavat ei tohi ka teha.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Isetehtud parditiik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isetehtud parditiik.   Isetehtud parditiik. Empty01.04.13 4:01

Sellist tiiki tahaks endalegi, mida pardid täis ei lägasta, aga ju nad peavad mul mõne vana vanniga leppima,.
Tagasi üles Go down
LeElf
Tibu
LeElf


Female
Postituste arv : 16
Age : 49
Asukoht : Ida-Virumaa
Registration date : 28/01/2013

Isetehtud parditiik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isetehtud parditiik.   Isetehtud parditiik. Empty01.04.13 6:08

Lägavaba parditiigi puhul tasuks pigem kaaluda pardipampersite (vrd. imikute ujumismähe, mis paksema kraami kinni peaks pidama) modelleerimist. See on vist ka ainuke mõeldav variant... aga jah, mähkmeid peab vahetama ka, jah, ja parte ehk isegi sealt tagantpoolt puhastama.... selle jaoks on ka eraldi tootegrupi väljaaarendus mõeldav
Tagasi üles Go down
Annika
Tibu
Annika


Female
Postituste arv : 37
Age : 38
Asukoht : Järvamaa
Registration date : 27/01/2013

Isetehtud parditiik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isetehtud parditiik.   Isetehtud parditiik. Empty01.04.13 18:01

Nii, et viisakalt öeldes ei ole sellist parditiiki olemas mida aeg-ajalt puhastama ei pea?
Google otsing annab igasuguseid filtrisüsteeme aga need lähevad vist kalliks.
Tagasi üles Go down
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Isetehtud parditiik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isetehtud parditiik.   Isetehtud parditiik. Empty02.04.13 8:15

Läbivoolava veega, nagu forellidel, oleks hea lahendus.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
Kana-Kata
Muneja
Kana-Kata


Female
Postituste arv : 191
Age : 53
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 16/08/2009

Isetehtud parditiik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isetehtud parditiik.   Isetehtud parditiik. Empty02.04.13 19:28

Ma mõtlesin siin just sama,et läbivooluga ja mingite biopuhastitega-pumpadega ehk oleks võimalik?Kuigi,kalliks läheb see lõbu...
Tagasi üles Go down
LeElf
Tibu
LeElf


Female
Postituste arv : 16
Age : 49
Asukoht : Ida-Virumaa
Registration date : 28/01/2013

Isetehtud parditiik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isetehtud parditiik.   Isetehtud parditiik. Empty02.04.13 20:37

Mul on tegelikult tiigis (võiks öelda et looduslik) läbivool: allikast voolab tiiki ja ojakesest välja. Lisaks looduslik liivapõhi. Peale partide ujumist on tiik ikkagi, ütleme viisakalt, reostatud. Tõsi küll, tegemist on biolagunevate jäätmetega, mis kaldaäärseid taimi toidavad. Taimed omakorda toidavad linde ja linnud väetavad vett (mine 2 rida tagasi ja loe uuesti ja siis veel kord ja veel kord jne Smile )

Erit hästi toidavad linde nt. roosad kultuurvesiroosid. Kahjuks ei ole need õrnad õiekesed aga meie kenasse taaskasutusringi lülitunud, vaid sootuks looja karja läinud.

See on küll maitseasi (mille üle mitte ei vaielda, vaid pigem kakeldakse) , aga vette pandavaid puhastusaineid ei söanda mina soovitada. Mulle nt. konnad ja mardikad meeldivad, tibudest rääkimata...
Tagasi üles Go down
Annika
Tibu
Annika


Female
Postituste arv : 37
Age : 38
Asukoht : Järvamaa
Registration date : 27/01/2013

Isetehtud parditiik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isetehtud parditiik.   Isetehtud parditiik. Empty03.04.13 18:47

Taimed ja kullesed meeldiks mullegi.

Läbivoolavat vett ei ole. Nii, et peab vist ikka vannisüsteemi tegema.

Samas mul on veel aega seda asja uurida, ehk saab midagi kuidagi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Isetehtud parditiik. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Isetehtud parditiik.   Isetehtud parditiik. Empty

Tagasi üles Go down
 
Isetehtud parditiik.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Idee Fix-
Hüppa: