KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 paanika vutitibudega

Go down 
2 posters
AutorTeade
tibulinnu




Female
Postituste arv : 5
Age : 38
Asukoht : tartu
Registration date : 05/03/2013

paanika vutitibudega Empty
PostitaminePealkiri: paanika vutitibudega   paanika vutitibudega Empty05.03.13 1:31

Võtsin endale armsad vutitibukesed. Lugesin ,et neile võib kõike süüa anda , mida nad söövad vaid. Olen andnud neile õuna ja kurki ja kapsaid ja kaerahelvestest, kruupidest ja papakoisöögist jahvatatud jahu koguaeg ees ja vesi loomulikult.
Nüüd avastasin, et üks tibuke kõnnib kükisasendis ja sulestik ka veidi sassis Sad ja loen nagu hull foorumeid ja leidsin ,et tal vitamiini puudus....ja kas võin lihtsalt tavalist D-vitamiini tilku osta apteegist ja panna joogivee sisse? Või mis ma tegema pean*? Spets vutisööki pole leidnud kuskilt. Tegin neile odrajahust veega putru ka. Miski farmplant ma kuskilt välja seilasin, aga ma ei saa aru üldse kuidas ma seda osta saan? scratch
Kuivatan munakoori ka aga hetkel olen nii mures ,sest hakkab tunduma ,et ka veel teisedki tibud just sirge seljaga ei käi:S:S:S

Palun aidake ja kus ma neid vitamiine ja niiöelda korralikku toitu saan. Paistab ,et ikka lihtsalt kõike kodus leiduvat ei saa anda:S

Ma täitsa algaja...ja rumaluke...väga vabandan ,aga nad nii armsad ....tahan et nendega kõik kensti oleks
Tagasi üles Go down
Sibelle
Muneja
Sibelle


Female
Postituste arv : 443
Age : 60
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 05/07/2008

paanika vutitibudega Empty
PostitaminePealkiri: Re: paanika vutitibudega   paanika vutitibudega Empty05.03.13 1:49

Katsuge hankida kanatibude sööt neile,see sobib ka kenasti.Ja vet.kliinikust küsige multiCmulgat vitamiini,see on kiire ja tugeva toimega.Firma nimi oli vanasti Veyx,nüüdseks on minu meelest nimi muutunud,küllap kliinikud teavad .
Kuniks kanatibude sööta pole,keetke vutitibudele muna ja segage seda poest saada olevate purustatud odra ja nisutangudega.Ka kamajahu võib sellesse segusse segada.SEkka võite ka rohelist sibulat hakkida.
Tagasi üles Go down
http://www.imeloomad.ee
 
paanika vutitibudega
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Paanika- esimesed tibud kooruvad!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Vutid-
Hüppa: