KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 kanade märgistamine

Go down 
5 posters
AutorTeade
jaanika24
Tibu
jaanika24


Female
Postituste arv : 23
Age : 35
Asukoht : koeru järvamaa
Registration date : 12/07/2012

kanade märgistamine Empty
PostitaminePealkiri: kanade märgistamine   kanade märgistamine Empty04.11.12 22:46

minul tekkis mõte mul on kõik kanad hetkel läbisegi lauda aedikus,munejad ja mitte munejad aga neid on mul kokku kuskil 40 kas on selliseid asju millega märgistada näiteks munejad kanad nagu neid looduskaitse all linnukesi märgistatakse rõngaga ümber jala.
Tagasi üles Go down
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

kanade märgistamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: kanade märgistamine   kanade märgistamine Empty04.11.12 23:22

Kanade jalarõngad täitsa olemas. Söödatoast saab, FP-st aeg-ajalt ka, samuti netipoodidest. Nummerdatud jalarõngaid annavad välja erinevad tõuühingud ja klubid oma liikmetele.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
ellys
Muneja



Female
Postituste arv : 131
Age : 65
Asukoht : Tallinn
Registration date : 24/11/2009

kanade märgistamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: kanade märgistamine   kanade märgistamine Empty05.11.12 3:36

Märgistasin oma pardid patsikummidega.
Tagasi üles Go down
jaanika24
Tibu
jaanika24


Female
Postituste arv : 23
Age : 35
Asukoht : koeru järvamaa
Registration date : 12/07/2012

kanade märgistamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: kanade märgistamine   kanade märgistamine Empty05.11.12 5:18

heh patsikummid on üsna kaval mõte poleks selle peale tulnudki :Dpeab siis poodi minema patsi kumme ostma kuna mul kolm plika tirtsu ka siis tuleb hakata jälgima et patsid ikka ümber jala jäävad mitte ei hakka saladuslikult kaduma Very Happy
Tagasi üles Go down
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

kanade märgistamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: kanade märgistamine   kanade märgistamine Empty05.11.12 18:29

Patsikummid on hea mõte tõesti, aga toimib seni, kuni märgistatud on ainult üks grupp linde, st. teise grupiga segiajamise vältimiseks. Mitme rühma puhul ei ole patsikummist kaua kasu, eriti praeguste ilmadega. Läheb poriseks ja värvi on raske eristada. Plastrõngas säilitab seevastu värvi. Ma just eil viskasin pilgu sakslaste E-baysse, rõngaid oli väga suures valikus!
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
foksi
Noorlind
foksi


Female
Postituste arv : 50
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 26/03/2012

kanade märgistamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: kanade märgistamine   kanade märgistamine Empty05.11.12 21:54

Mina märgistasin enda kanu elektri kaablite kinnitamiseks mõeldud köidistega.Neid on eri värvi ja mõõtu ka, lisaks ei sooni jalga ,ei lähe katki ega poriseks.Püsivad ka kenasti.
Tagasi üles Go down
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

kanade märgistamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: kanade märgistamine   kanade märgistamine Empty05.11.12 23:26

Kaablikutid hoiatasid mind, et need kaablisidemed on isepingutavad ja võivad soonima hakata.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
Sponsored content





kanade märgistamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: kanade märgistamine   kanade märgistamine Empty

Tagasi üles Go down
 
kanade märgistamine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kanade hoiuruum.
» Kanade vanus

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: