KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Palun abi pardi tuvastamisel

Go down 
5 posters
AutorTeade
Agosoo
Tibu



Male
Postituste arv : 32
Age : 52
Asukoht : Riisipere
Registration date : 13/10/2011

Palun abi pardi tuvastamisel Empty
PostitaminePealkiri: Palun abi pardi tuvastamisel   Palun abi pardi tuvastamisel Empty04.07.12 5:00

Sooviks siis targemate ja kogenumate käest teada mis soost ta võiks olla ja samas otsiks ka talle kaaslast kuna otsib kellega suhelda ja jalutab hanedel koguaeg sabas.

Palun abi pardi tuvastamisel P1010042
Palun abi pardi tuvastamisel P1010041
Palun abi pardi tuvastamisel P1010043
Palun abi pardi tuvastamisel P1010045

Jään ootama Ago
Tagasi üles Go down
Kana-Kata
Muneja
Kana-Kata


Female
Postituste arv : 191
Age : 53
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 16/08/2009

Palun abi pardi tuvastamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palun abi pardi tuvastamisel   Palun abi pardi tuvastamisel Empty04.07.12 6:39

Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Palun abi pardi tuvastamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palun abi pardi tuvastamisel   Palun abi pardi tuvastamisel Empty04.07.12 7:09

Andke kõik andeks aga ajab sihuke asi närvi mida kuradit te teete igasgu parte ei tea ei tõugu ega sugu.Teed endale, tee mida iganes aga ära müü seda sõõ või mis tahes ostarbeks.Keegi teeb mixsi kokku müüb edasi see paneb veel midagi juurde.Minu pärast ristake või lehm ja siga oma köögis aga las see sinna ka jääb.See kõik ei käi eelneva teema algataja kohta,palun veelkord vabandust, sitt tuju ja see oli vaja välja öelda.
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
Kana-Kata
Muneja
Kana-Kata


Female
Postituste arv : 191
Age : 53
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 16/08/2009

Palun abi pardi tuvastamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palun abi pardi tuvastamisel   Palun abi pardi tuvastamisel Empty04.07.12 7:26

Sorry,Admin,aga oleks ikka kuradima lihtne kui muna peal oleks kirjas,et sellest tuleb emas-ja sellest isaslind!Ja kui enam küsida ka ei või,milleks siis on see foorum ???Jah,olen nõus,et teemaalgataja oleks võinud enne foorumis natuke ringi vaadata,ehk oleks vastuse enne leidnud kui siia küsimuse postitas.
Ja tõugudest nii palju,et Eestis on väga lihtne endale sitta kaela saada.Olen isegi ühelt Pärnumaa "linnuinimeselt" saanud küsitud pekingi pardi munade asemel jumal teab,mida:kui koorumise aeg oli käes hakkas kollaste tibude asemel tulema tunduvalt väiksemakasvulisi musta-kollase kirjusid tibusid...Nii on ja kas ma siis veel saaks kedagi süüdistada?" lol! saab kirikuski peksa" ja see peab paika.
Nüüd on minu kord vabandada,et kukkusin siin jahuma,täitsa vales kohas ja teiste teemat risustades.Vabandust Embarassed
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Palun abi pardi tuvastamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palun abi pardi tuvastamisel   Palun abi pardi tuvastamisel Empty04.07.12 7:46

Sugu ei määrata ka fotode teel,lihtsalt jälgida lindu ja kuulata see on oluline.Olen kunagi ka ise sitta müünud.Müüsin jooksukaid aga munad mis olid korjatud siis kui olid jooksukad eraldatud läksid segamini munadega mis korjati siis kui olid veel ruaanidega koos.Vabandasin ja pakkusin raha tagasi,kuigi keegi ei nõudnud aga sitt tunne on siiamaale.
Teine lugu soomääramisega,ühest pesakonnast ¹hokolaadid,erinevad hääled,ühel sabasulg krussis teisel mitte ja ikka olid mõlemad isased.Kiisu oli see kes pidi pettuma.
Selle aasta ¹hok. jälle jama pean teda isaks juba ilus suur lind ja siis tuleb lavendel isa ja tõmbab ta korralikult läbi,ei oska miskit kosta.
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
Agosoo
Tibu



Male
Postituste arv : 32
Age : 52
Asukoht : Riisipere
Registration date : 13/10/2011

Palun abi pardi tuvastamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palun abi pardi tuvastamisel   Palun abi pardi tuvastamisel Empty04.07.12 8:17

Ma saan sellest jutust aru mis,et kirjutasite ja olen ka uurinud ja kolanud siin ringi kuid pole suutnud veel leid kohta või viidet mis mind natuke lähemale viiks antud asja lahendamiseni.
Saan niipalju aru et,piilul on kaaslast vaja kuna käitumine on viimasel ajal imelikum kui varem oli. Ei tahaks teda ka kohe potti panna kuna tegelane on asjalik ja koos tibudega ma sain ka üksiku piilu kes on siiamaani olnud kanatibudele nagu vanem pioneerijuht.
Tagasi üles Go down
Sibelle
Muneja
Sibelle


Female
Postituste arv : 443
Age : 60
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 05/07/2008

Palun abi pardi tuvastamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palun abi pardi tuvastamisel   Palun abi pardi tuvastamisel Empty04.07.12 8:54

Kui ta teeb jämmet prääksu,siis on emane,saba oleks ka nagu mamma jagu.Nii et emane part seltsiks sobiks sinu pardile igal juhul.
Pardid ja haned hoiavad muidugi kokku ,seega pole see vast mingi imelik käitumine,et ta hanedel sabas käib:)
Tagasi üles Go down
http://www.imeloomad.ee
Agosoo
Tibu



Male
Postituste arv : 32
Age : 52
Asukoht : Riisipere
Registration date : 13/10/2011

Palun abi pardi tuvastamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palun abi pardi tuvastamisel   Palun abi pardi tuvastamisel Empty04.07.12 9:48

Prääksatus on ikka korralik 3 korda järjest ja siis on terve hoov lindudest tühi.Kõik kanad on põõsate all ja piilu paneb siis selle märgiks veel natuke podinat peale seda juurde mingiks rahulolu märgiks või midagi sellist.
Tagasi üles Go down
Ellimineerija
Muneja



Male
Postituste arv : 431
Age : 67
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 12/01/2011

Palun abi pardi tuvastamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palun abi pardi tuvastamisel   Palun abi pardi tuvastamisel Empty04.07.12 10:38

Tere päikest. Pildi järgi tundus emalind olema. Kui prääksub, siis ongi. Emalind koogutab kaela, see on käitumise jälgimisel väljatulev asi (aga seda siis, kui suguküpseks saanud on). Aga ilus lind on.
Hanedega läbisaamine on kahe otsaga asi. Läbi saavad siis, kui on koorumisest saati koos olnud. Minu kogemus ütleb, et haned on karjalinnud ja eriti "võõraid" omaks ei võta. Isegi üksikut hane. Aga eks see oleneb karjast. Meil tuli viimased haned praeks teha, sest hakkasid parte tapma.
Admin, mis sul mixide vastu on, kui seda mixsi mixina müüakse (äkki keegi tahabki midagi sellist, mida rohkem ei ole ja tõenäoliselt täpselt samasugust ei tule). Selle suve lahedaimad mixid on mustade "retuusidega" Pekingilaadne ja kitsa musta sümmeetrilise triibuga piki pealage ("punkarisoeng") Pekingilaadne. Eelmise aasta "ilusaimad" olid isased "Sinikael" (aga kordades suurem) ja Cajuugalaadne, aga kollakasvalge rinnaosaga. Enamus parditõuge on pärit sinikaelast ja saadud miximise teel. Mixidel võib mõningatel juhtudel välja lüüa ka haudeinstinkt (nt. Pekingil väljajuuritud asi), mis ei ole ka iseenesest midagi väga halba.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Palun abi pardi tuvastamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palun abi pardi tuvastamisel   Palun abi pardi tuvastamisel Empty

Tagasi üles Go down
 
Palun abi pardi tuvastamisel
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Palun abi kanaga!
» palun vuti pilte

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Pardid-
Hüppa: