KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Küsimus kanade ja tibude kohta

Go down 
5 posters
AutorTeade
ALAR




Male
Postituste arv : 2
Age : 38
Asukoht : SAAREMAA
Registration date : 20/04/2012

Küsimus kanade ja tibude kohta Empty
PostitaminePealkiri: Küsimus kanade ja tibude kohta   Küsimus kanade ja tibude kohta Empty20.04.12 3:51

Selline mure et olemas on kanad kes aasta munenud kana ja sai 4 tibu juurde ostetud kes hakkavad juunis munema aga kas ma saan nad kokku ühte puuri lasta kuna olen kuulnud et suured kanad hakkavad kiusama väiksemaid. 10 pruuni kana 4 äntu tibu vastu:s
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Küsimus kanade ja tibude kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus kanade ja tibude kohta   Küsimus kanade ja tibude kohta Empty20.04.12 5:34

Hakkavad kindlasti kiusama. Pane kõrvuti boksidesse, et näevad, aga kokku ei saa. Kui nooremad juba suuremad, saad kokku lasta.
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Kana-Kata
Muneja
Kana-Kata


Female
Postituste arv : 191
Age : 53
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 16/08/2009

Küsimus kanade ja tibude kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus kanade ja tibude kohta   Küsimus kanade ja tibude kohta Empty20.04.12 5:36

Kui on tegemist tõesti puuriga nagu kirjutad,siis võib küll juhtuda,et vanad teevad väikeste elu ikka väga kibedaks.Kui ruumi vähe,siis mina neid kokku ei laseks.
Mina hoian uued eraldi aedikus põhimõtteliselt kuni munema hakkamiseni,sest mul on see võimalus.Kui võimalus puudub,siis võiks ka varem kokku lasta,aga nad peaks ikka kehamassilt vanadega samas mõõdus olema,muidu võib küll juhtuda,et ei saa nad süüa ega juua ega üldse rahus olla.Ja kui juba togimiseks läheb ja veri taga on,siis pead ikka eraldi panema,muidu tapavad lihtsalt ära-sõna otseses mõttes.
Tagasi üles Go down
ALAR




Male
Postituste arv : 2
Age : 38
Asukoht : SAAREMAA
Registration date : 20/04/2012

Küsimus kanade ja tibude kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus kanade ja tibude kohta   Küsimus kanade ja tibude kohta Empty20.04.12 6:54

jätsin mainimatta et mõtlen puuri all 20-30 ruutu õue ala:)
ööbimine oleks eraldi majades
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Küsimus kanade ja tibude kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus kanade ja tibude kohta   Küsimus kanade ja tibude kohta Empty20.04.12 7:05

Kui piisavalt ruumi siis pole hullu midagi.
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
tibi
Noorlind
tibi


Female
Postituste arv : 55
Age : 46
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 28/12/2010

Küsimus kanade ja tibude kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus kanade ja tibude kohta   Küsimus kanade ja tibude kohta Empty20.04.12 21:02

Ruumi peaks ju jaguma,aga mina soovitan toitu jagada mitmesse nõusse,et oleks kõigil toidule juurdepääs.Kui vanemad linnud noori toidu juurest tihti ära ajavad,siis mingi hetk nad lihtsalt ei julge enam üritada.Kui vähegi võimalust,siis soovitaks ka harjutamise mõttes kõrvuti aedikusse sättida-näevad üksteist,aga ei saa liiga teha.Edu!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Küsimus kanade ja tibude kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus kanade ja tibude kohta   Küsimus kanade ja tibude kohta Empty

Tagasi üles Go down
 
Küsimus kanade ja tibude kohta
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: