KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Maransi kuke suguküpsus

Go down 
3 posters
AutorTeade
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Maransi kuke suguküpsus Empty
PostitaminePealkiri: Maransi kuke suguküpsus   Maransi kuke suguküpsus Empty19.12.11 21:32

Esitan ühe rumala küsimuse. Millal Maransi kuked suguküpseks saavad? Millal lõpetavad õgimise ja hakkavad kanadele ka tähelepanu pöörama?

Mul on üks tegelene, kes on koorunud mai lõpus. Seega praeguseks juba 6 kuune. Kasvult on nagu koljat, õgib nagu oleks pidevalt näljane olnud. Kanade suhtes 0 tähelepanu. Pigem ajab nad isegi molli juurest eemale, et ise rohkem süüa saada. Kuigi vahel nagu kutsub tu-lu-tu. Selline imelik hõige Laughing Olen täitsa mures, sest äkki on tal muud orientatsioonid. scratch Ta on hetkel 5 kanaga eraldi muust karjast. Teisi kukkesid pole temaga.

Kas on lootust, et sellisest õgardist kasvab veel normaalne kanu kabistav tegelane? scratch
Tagasi üles Go down
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Maransi kuke suguküpsus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maransi kuke suguküpsus   Maransi kuke suguküpsus Empty19.12.11 22:29

Umbes 5-kuuselt hakkavad huvi tundma või veidi varem. Juuli lõpus koorunud tegelane karjatab juba kanu küll.Ühesõnaga siis, kui kirema hakkavad. Aga mõni on tohman jah ja õiget nahka neist ei pruugig saada. Mul on üks tobe lavendlikukk, kes ise sööb ja kanu taob nokaga.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Maransi kuke suguküpsus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maransi kuke suguküpsus   Maransi kuke suguküpsus Empty20.12.11 4:32

No sama siin.
Samas kui ta väljas jalutas, siis tallas küll kanu. Oli igati ponks. Kires. Nüüd on nagu jobu. Väljas meeldisid talle muidugi brahma kanad. Ehk on probleem selles?
Tegelikult meeldivad need puhvpepud ka väiksemale kukele rohkem. Laughing Rohkem kana, rohkem võimalusi kabistamiseks Laughing

Ja muidugi, kogu see karja lammutamine mõjus munemisele kehvasti. Täna oli 25linnu peale 5!!! muna Shocked
Vanad tegelased, kes järgmise aasta jooksul 2 a saavad, munevad nii kaootiliselt. Mõni pole juba 1,5 nädalat munenud. Ei suli ka.
Ei saa enam sellest aru. Kuidas neid vanakesi siis toita, et nad muneks?
Tagasi üles Go down
Ellimineerija
Muneja



Male
Postituste arv : 431
Age : 67
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 12/01/2011

Maransi kuke suguküpsus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maransi kuke suguküpsus   Maransi kuke suguküpsus Empty30.12.11 22:04

Tere päikest. Minu kogemus andis tulemuseks ca 8 kuud. Mixil läheb muna ca 4 astet (maransi värvitabeli järgi) tumedamaks, annab harva marmormustri või mustatäpilse muneja.
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Maransi kuke suguküpsus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maransi kuke suguküpsus   Maransi kuke suguküpsus Empty03.01.12 5:19

Veel maransi poisi tegemistest. Poiss sai nüüdseks 7 kuuseks. Kanu ikka ei talla. Enne togis kanu molli ääres. Nüüd on olukord muutunud. Ta saab hoopis ise nende käest peksa. Käib kogu aeg mööda seina ääri saba jalge vahel. Mul on totaalne masendus. Kuidas sai 3 nädalaga õues mehetegusi tegevast kukest äkki tõeliselt "oomega" tegelane?
Mõistus on otsas, ei tea, mida ette võtta?! scratch Kui sedasi jätkub, siis pole mul haudemune kevadeks saada.

Vaid korra panin tähele, kuidas ta totakalt kana munemise ajal kõrval tiksus. confused Ei teagi on see progress, või.....

Tagasi üles Go down
Sponsored content





Maransi kuke suguküpsus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Maransi kuke suguküpsus   Maransi kuke suguküpsus Empty

Tagasi üles Go down
 
Maransi kuke suguküpsus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kas kuke vahetamine aitaks?
» Miks kukk kireb?
» kuke juttu
» soovin soetada kuke

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: