KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 kurjad paabud

Go down 
2 posters
AutorTeade
Külaline
Külaline




kurjad paabud Empty
PostitaminePealkiri: Re: kurjad paabud   kurjad paabud Empty30.01.09 1:05

Sibelle kirjutas:
Niih,pahategija on käes,ongi kana ise.Tabasin täna otse teolt Evil or Very Mad
Nüüd peab tõesti Kitiga kaupa tegema ja tibud tooma,loodetavasti kana kõigesööjana ei hakka tibusid otsast sööma. Evil or Very Mad
Varuemmeks on muidugi tiukre emme ja ka tuppa saab tuua või lambi all soojendada.Aga see kana tuleb pesalt maha saada ja kõik.Las muneb niisama......
Kanasupp on muidugi ka väga hea toidus,aga...me pole ise kedagi tapnud,ei oskagi seda tööd ja kitkuda ja puhastada ka ei oska ja oma lindu/looma süüa pole siiani suutnud kah Embarassed


JA MINU KANASAAGA ALGAS. ALLES KOLMAS PÄEV KANAD HAKKASID ÜLE KAHE KUU PUHKUSEL OLLES MUNEMA NING KOHE NEID KA SÖÖMA!!!!!!!!!! KOLM MUNEJAT OLI JA KÕIK MUNAD ALT LÄNNUD affraid AINUKE LAHENDUS ON KANA KINNI PÜÜDA JA MUNASÖÖJA PANNA TESITEST ERALDI; SEST MUIDU HAKKAVAD TEISED SEDA LOLLUST JÄRELE TEGEMA. EELMINE AASTA AITAS KA PESADE HÄSTI PIMEDASSE PANEMINE. JA PESA ETTE NII KÕRGE LAUATÜKK, ET OTSE KAUGELT PESSA VAADATES EI NÄEKS MUNA. SEST MUNASÖÖJAD VAHEST PASSISID KOHE MUNEJA KÕRVAL, ET SEE SIIS NAHKA PANNA. NIIMOODI EI NÄEKS TA MIDAGI. JA MINA ARVASIN, ET 30 KG TÄIENDSÖÖTA EI SOODUSTA SELLISTE LOLLUSTE TEGEMIST. TÄIELIKULT ÕHKU VISATUD RAHA!
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

kurjad paabud Empty
PostitaminePealkiri: Re: kurjad paabud   kurjad paabud Empty30.01.09 1:13

JA MINU KANASAAGA ALGAS. ALLES KOLMAS PÄEV KANAD HAKKASID ÜLE KAHE KUU PUHKUSEL OLLES MUNEMA NING KOHE NEID KA SÖÖMA!!!!!!!!!! KOLM MUNEJAT OLI JA KÕIK MUNAD ALT LÄNNUD affraid AINUKE LAHENDUS ON KANA KINNI PÜÜDA JA MUNASÖÖJA PANNA TESITEST ERALDI; SEST MUIDU HAKKAVAD TEISED SEDA LOLLUST JÄRELE TEGEMA. EELMINE AASTA AITAS KA PESADE HÄSTI PIMEDASSE PANEMINE. JA PESA ETTE NII KÕRGE LAUATÜKK, ET OTSE KAUGELT PESSA VAADATES EI NÄEKS MUNA. SEST MUNASÖÖJAD VAHEST PASSISID KOHE MUNEJA KÕRVAL, ET SEE SIIS NAHKA PANNA. NIIMOODI EI NÄEKS TA MIDAGI. JA MINA ARVASIN, ET 30 KG TÄIENDSÖÖTA EI SOODUSTA SELLISTE LOLLUSTE TEGEMIST. TÄIELIKULT ÕHKU VISATUD RAHA![/quote]

Aga kas nägid,et munad olid? Mul kanad ka umbes nädala jagu enne munele hakkamist (vahel ka varem) hakkavad pesal harjutamas käima. Äkki ei söödudki ära Smile
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Sibelle
Muneja
Sibelle


Female
Postituste arv : 443
Age : 60
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 05/07/2008

kurjad paabud Empty
PostitaminePealkiri: Re: kurjad paabud   kurjad paabud Empty03.02.09 22:59

Kiti,mis su munasööjakanast sai?Lõpetas ära selle munadega maiustamise või panid ta eraldi?
Minu munasaaga sai läbi.Tänu Kitile on kanal nüüd 7 imetoredat lapsukest.Harjumine läks nagu iseenesest.Õhtul kella 6 paiku kui juba päris pime oli,kustutasime tule ja panime tibud ükshaaval kana tiiva alla.Kuna kanamamma oli väga rahulik ja paistis asjade käiguga rahul olevat,siis kella 9 ajal panime tule uuesti põlema.Kõik sujus,tänaseks võib vist juba kergemini hingata.Kõik söövad ja sibavad ringi,kana räägib nendega midagi võõrkeeles ja tibud saavad aru,on kasvanud ja tunduvad igati korras olevat.
LÕpp hea,kõik hea ühesõnaga cheers cheers cheers
Eks siis mingi aeg tuleb ka see katsumus läbi teha,et kana koos tibudega teiste seltsi lasta.Mul emane paabulind on sõjapealik ja korrapidaja,kontrollib,kes sööb,millal sööb,kes juurde tuleb,miks tuleb jnejne.paneb kõik söögijärjekorda ja ettetrügijaid tutistab räigelt.Ja ajab taga veidi aega,et teisel ikka tõesti hirm naha vahel oleks.Hakkab vist paljunemisaeg liginema,et proua nii ägedaks on läinud Laughing
Tagasi üles Go down
http://www.imeloomad.ee
Külaline
Külaline




kurjad paabud Empty
PostitaminePealkiri: Re: kurjad paabud   kurjad paabud Empty04.02.09 21:20

Minu kanamure sai läbi 1 päevaga kuna eelmine aasta juhtus sama asi, et kui pesa liiga valge, hakkasid nad mune sööma. Nüüd pesa kottpime, aga kana ise teab kuhu minna ja kolmest munejast on juba 8-12 saanud iga päev! Smile Pühapäeval siis esimene sats masinasse testiks! cheers
Tagasi üles Go down
Sponsored content





kurjad paabud Empty
PostitaminePealkiri: Re: kurjad paabud   kurjad paabud Empty

Tagasi üles Go down
 
kurjad paabud
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Paabulinnu kasvatamine
» kurjad kanad

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: