KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Millal vutt muneb?

Go down 
+2
ellys
Triin
6 posters
AutorTeade
Triin

Triin


Female
Postituste arv : 2
Age : 53
Asukoht : Tallinn
Registration date : 12/06/2011

Millal vutt muneb? Empty
PostitaminePealkiri: Millal vutt muneb?   Millal vutt muneb? Empty12.06.11 9:38

Tere!
Olen foorumit jälginud umbes sügisest saadik - sellest ajast, kui vutihuvi tekkis. Kolleeg on linnakorteris paari vutti pidanud juba aastaid ning sealt tuli mõte ka ise proovida. Nüüd on meil juba kuu jagu kaks vutitüdrukut, kes alates üleeilsest munema hakkasid. Seni on nad seda minu arust kordamööda teinud - tänane muna sarnaneb üleeilsega, eilne oli pisut teist tooni ja vähemate täppidega.
Tekkis küsimus - kas keegi on jälginud - kas munemine toimub enam-vähem samal kellaajal? Seni tundub küll, et meie piigadel on munemiseaeg kella kümne-üheteistkümne ajal õhtul. Ma saan aru, et rumal küsimus aga huvitav ju....
Tänades Triin
Tagasi üles Go down
ellys
Muneja



Female
Postituste arv : 131
Age : 65
Asukoht : Tallinn
Registration date : 24/11/2009

Millal vutt muneb? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal vutt muneb?   Millal vutt muneb? Empty12.06.11 10:03

Minu vutid munevad kella 15 ja 19 vahel.
Tagasi üles Go down
vutipere




Female
Postituste arv : 2
Age : 56
Asukoht : Tallinn
Registration date : 26/05/2011

Millal vutt muneb? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal vutt muneb?   Millal vutt muneb? Empty14.06.11 6:40

Minu vutid munevad samuti õhtul, peale 18.00 ja tavaliselt enne 20.00.
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Millal vutt muneb? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal vutt muneb?   Millal vutt muneb? Empty14.06.11 8:00

Sama siin Smile
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Millal vutt muneb? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal vutt muneb?   Millal vutt muneb? Empty12.12.11 7:19

Minu vutid munevad ka õhtul. Viimased munad saabuvad kella 22 paiku. Passisin peale, et protseduuri ennast näha. Minu vutid munevad samasse kohta - puuri pimedamatesse nurkadesse. Eelnevalt tehakse lohuke, pessa tõstetakse ka kõrsi. Isavutt on ilusti munemise ajal kõrval. Muna tehtud, seisab emavutt veel oma 5 minutit pesa juures ja häälitseb pikalt ja vilistavalt. Siis kõnnib lihtsalt minema, muna suhtes huvi tundmata.
Võib -olla mõni ka vaatab, millega ta hakkama on saanud, kuid see isend ei tundnud küll huvi.
Tagasi üles Go down
florita7
Muneja
florita7


Female
Postituste arv : 366
Age : 43
Asukoht : Jõgevamaa, Pala
Registration date : 11/04/2008

Millal vutt muneb? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal vutt muneb?   Millal vutt muneb? Empty12.12.11 7:20

Minu vutid munevad küll otse võrgu peale suvalistesse kohtadesse ja pigem päevasel ajal.
Tagasi üles Go down
http://diversityrabbits.blogspot.com/
Sponsored content





Millal vutt muneb? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal vutt muneb?   Millal vutt muneb? Empty

Tagasi üles Go down
 
Millal vutt muneb?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kas vutt haudub ise ka?
» Tige vutt

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Vutid-
Hüppa: