KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Noorlinnud täiskasvanute juurde

Go down 
4 posters
AutorTeade
Jumbstik
Noorlind
Jumbstik


Male
Postituste arv : 92
Age : 40
Asukoht : Harju
Registration date : 10/02/2011

Noorlinnud täiskasvanute juurde Empty
PostitaminePealkiri: Noorlinnud täiskasvanute juurde   Noorlinnud täiskasvanute juurde Empty03.05.11 7:17

Milline oleks noorlindude sobilik vanus, et neid lasta täiskasvanud lindude juurde ja peaks seda tegema õhtusel/pimedal ajal, või pole see määrav?
Tagasi üles Go down
https://2img.net/r/ihimizer/i/dsc0062fp.jpg/
Janno
Muneja
Janno


Male
Postituste arv : 306
Age : 45
Asukoht : Järvamaa
Registration date : 01/05/2009

Noorlinnud täiskasvanute juurde Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noorlinnud täiskasvanute juurde   Noorlinnud täiskasvanute juurde Empty03.05.11 8:55

Jumbstik kirjutas:
Milline oleks noorlindude sobilik vanus, et neid lasta täiskasvanud lindude juurde ja peaks seda tegema õhtusel/pimedal ajal, või pole see määrav?

meil suht varakult noored vanadega kokku pandud,kuigi esimene päev on teised õelad siis õnneks see vaid hetk.mõnikord isegi tibudega kanad juba vanadega koos aias
Tagasi üles Go down
sennaH
Muneja
sennaH


Male
Postituste arv : 198
Age : 42
Asukoht : Vaidasoo/Tallinn
Registration date : 28/10/2009

Noorlinnud täiskasvanute juurde Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noorlinnud täiskasvanute juurde   Noorlinnud täiskasvanute juurde Empty03.05.11 9:24

Päris kindlasti ei laseks ma noorlinde esimestel päevadel ilma valveta vanadega kokku. Mul selles osas kurb kogemus käes Sad Esimesed paar päeva olen nüüd hoidnud samas ruumis vanadega, aga eraldatult. Kolmandal päeval olen mõneks tunniks kokku lasknud ja siis öösel partide vahele noored poetanud. Minu partidel on mingi ema instinkt nii tugevalt välja arenenud, et võetakse kasvõi ring kaitsesse noorte ümber kui vaja, aga liiga teha ei lasta. umbes 5 nädalaselt olen kõige nooremalt neid kokku pannud.
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Noorlinnud täiskasvanute juurde Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noorlinnud täiskasvanute juurde   Noorlinnud täiskasvanute juurde Empty03.05.11 18:20

2-3 kuuselt olen neid järelvalve all koos olema harjutanud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Noorlinnud täiskasvanute juurde Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noorlinnud täiskasvanute juurde   Noorlinnud täiskasvanute juurde Empty

Tagasi üles Go down
 
Noorlinnud täiskasvanute juurde
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kanale tibusid juurde?
» Pardipojad hauduva kana juurde?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: