KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kuidas kõige lihtsamalt ventilatsiooni toimima saada .

Go down 
2 posters
AutorTeade
Vasya
Tibu
Vasya


Postituste arv : 47
Age : 60
Asukoht : Pandivere kõrgustik
Registration date : 19/03/2009

Kuidas kõige lihtsamalt ventilatsiooni toimima saada . Empty
PostitaminePealkiri: Kuidas kõige lihtsamalt ventilatsiooni toimima saada .   Kuidas kõige lihtsamalt ventilatsiooni toimima saada . Empty30.11.10 2:27

Asi hakkab jamaks kiskuma ,seintele tekkib kondents .On lae all välja minek ,aga paistab ,et peab mingi vendika vedama panema .Kes millist kasutanud on ?
Tagasi üles Go down
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

Kuidas kõige lihtsamalt ventilatsiooni toimima saada . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas kõige lihtsamalt ventilatsiooni toimima saada .   Kuidas kõige lihtsamalt ventilatsiooni toimima saada . Empty30.11.10 3:20

Minul on plastikust ventilatsioonitoru lae all, kolm ühtlaste vahedega võrestatud sissevõttu, ventilaator mootoriga, enne mootorit on kondensaatide äravoolutoru, et kondensaadid mootorit läbi ei kõrvetaks. Otsad lähevad laudast välja nii õhu väljavõtul kui kondensaatide kogumistorul. Mootor on küllalt võimas; kui õues käsi toru alla panna, siis on ikka tunda, et täitsa puhub! Pandud sai pooleteise aasta eest, seega ma olen ventika karbi ilmselt minema visanud Sad Aga poes sai valitud nii, et võimsus oleks varuga ja mahuks torusse (tavaline plastmassist kanalisatsioonitoru). Karbile oli minu mäletamist mööda peale kirjutatud, kui suurele ruumile ja õhumassile sellest ventilaatorist piisab!
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
 
Kuidas kõige lihtsamalt ventilatsiooni toimima saada .
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kuidas saada kanad hauduma?
» Kuidas part/kana hauduma saada?
» Kust saada tiukreid?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Idee Fix-
Hüppa: