KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril?

Go down 
4 posters
AutorTeade
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril? Empty
PostitaminePealkiri: Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril?   Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril? Empty27.06.10 20:35

Aidake "parditeadlased". Inglise keeles on nad crested miniature ducks - Eesti keeles leidsin sellised vasted nagu parukpart ja kuningpart. Kas kõik tutiga tegelased on kuningpardid? Lubatud oli küll, et "mini", aga arvestades munade ja tibude suurust ei saa need väga väikesed linnud olla. Munad olid nii 70g-sed ja jooksukate tibud on ainult õige pisut suuremad. Muna värv siis varieerus valgest kreemikani.

Ise küsisin, ise ka vastan - Hr. Tikk liigitas need tipsud tanupartideks. Tanupart on Aylesbury pardi tutiga mutatsioon. Seda nimetust on Eestis kasutatud alates 30-ndatest aastatest möödunud sajandil.


Viimati muutis seda fosse (28.06.10 22:24). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril?   Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril? Empty27.06.10 21:25

See on jah kuningpart Smile
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril?   Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril? Empty28.06.10 0:59

Päris nii vist ikka olla ei saa et on mitu nime peab olema üks,olen kuulnud ka tuttparti kuid see peaks keegi teine olema.Ehk ikka kuning- on õige.
Kuna neil õiget nime pole ja nad sinu jaoks liiga suured on siis tahaksin neid endale drunken clown
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril?   Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril? Empty28.06.10 7:17

Loodan, et Hr. Tikk suudab neile õige nime välja pakkuda. Aga pole nad liiga suured ühti - kõige nunnumad põse vastas. See aprikoosivärv peaks ka ilus olema.

Jätan Sinu soovi meelde, kui sügise poole valiku teen, kelle endale ületalve jätan, eks siis näis, mis ülejäänutest saab.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
sirpe
Noorlind
sirpe


Male
Postituste arv : 98
Age : 65
Asukoht : Pärnumaa Lindi küla Audru vald
Registration date : 16/04/2008

Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril?   Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril? Empty14.07.10 5:34

Viimasel ajal on nad kirjas, kui tanupardid. Kunigpart on venekeelsest tõlkest tuletatud.
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril?   Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril? Empty14.07.10 7:44

Kes on venekeeles siis" hohlaatõje" Question Vabandan kirjapildi pärast.
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
Sponsored content





Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril?   Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril? Empty

Tagasi üles Go down
 
Küsimus suurele ringile - mis pardid on minu avataril?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» MANDARIINI PARDID
» pardi kasvatajatele
» Pardi munemine
» pardid talvel

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Pardid-
Hüppa: