KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 pardi soo määramine

Go down 
+5
malvekas
Sibelle
merx
Admin
lehtlaivi
9 posters
AutorTeade
lehtlaivi
Noorlind
lehtlaivi


Female
Postituste arv : 61
Age : 57
Asukoht : saaremaa
Registration date : 05/03/2009

pardi soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: pardi soo määramine   pardi soo määramine Empty03.04.10 4:25

Mismoodi saab pardil sugu määrata?
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

pardi soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pardi soo määramine   pardi soo määramine Empty03.04.10 6:12

https://kodulinnud.forum.co.ee/pardid-haned-f4/broiler-pardi-sugu-t1248.htm
Ma ei saa aru,nagu tähtede arvu pealt peaks maksma Mad
Kirjuta mis partidega on tegu Question
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
lehtlaivi
Noorlind
lehtlaivi


Female
Postituste arv : 61
Age : 57
Asukoht : saaremaa
Registration date : 05/03/2009

pardi soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pardi soo määramine   pardi soo määramine Empty03.04.10 6:57

Soov oli saada lihapardi haudemune ja kelle käest ma need ostsin,oskas vaid öelda seda ,et tema kasvatab neid liha eesmärgil ja ristandid.Praegu on nad kuu vanused ja välimus on tume-ja helepruunikad,silmade juurest jooksevad tumedad triibub,mõnel peas küljepeal väike tutike ,teisel keset pead suur tutt ja mõnel pole üldse tutti.
Tagasi üles Go down
merx
Noorlind



Female
Postituste arv : 53
Age : 63
Asukoht : Rapla
Registration date : 05/02/2010

pardi soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pardi soo määramine   pardi soo määramine Empty03.04.10 7:01

Kuidas pekingi partide sugu määrata Question Mul on nad kuu vanused.
Tagasi üles Go down
Sibelle
Muneja
Sibelle


Female
Postituste arv : 443
Age : 60
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 05/07/2008

pardi soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pardi soo määramine   pardi soo määramine Empty04.04.10 2:07

Jagage nüüd aga kogemusi,mul ka sama mure,et pekingid kuused ja veidi peale,aga soo määramisega ma hakkama ei saa.
Krussis sabasulg tuleb isastel siis peale sulimist kui ma õigesti aru saan.Kaua sulimine ca aega võtab?
Tagasi üles Go down
http://www.imeloomad.ee
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

pardi soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pardi soo määramine   pardi soo määramine Empty04.04.10 2:22

Peale hääle eristamist muud ei oska aga eks tuleb ikka auku uurida.
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

pardi soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pardi soo määramine   pardi soo määramine Empty04.04.10 3:42

Isasel pekingil saba peal üks sulg lokkis ja emane prääksub jämeda häälega,sama on jooksuka ja kuningpardi ristanditega Smile
Tagasi üles Go down
rumu
Muneja
rumu


Male
Postituste arv : 107
Age : 34
Asukoht : Lõuna-Eesti
Registration date : 21/03/2008

pardi soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pardi soo määramine   pardi soo määramine Empty04.04.10 3:45

Nu kahe kuu vanustel saab hääle ja sabakruss-sulgede järgi aru. Ennem saab ikka määrata kloaagi uurimise teel. Kuigi ma ei tea kas keegi seda üldse teha oskab :S
Tagasi üles Go down
mairo-u
Muneja
mairo-u


Male
Postituste arv : 131
Age : 33
Asukoht : saaremaa
Registration date : 03/06/2008

pardi soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pardi soo määramine   pardi soo määramine Empty05.04.10 4:29

ka mina eristan noori parte hääle järgi.
Tagasi üles Go down
Pardimamma
Tibu
Pardimamma


Female
Postituste arv : 21
Age : 44
Asukoht : harjumaa
Registration date : 17/06/2009

pardi soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pardi soo määramine   pardi soo määramine Empty06.04.10 3:05

ikka hääle järgi..väidetavalt mu uus emane pekingipart on kuune..ja on selgelt eristatav..sellinne madal prääksatus piiksumise vahel... midagi häirib siis prääkub juba päris korralikult... isased nagu päris pääksuma ei hakkagi..selline kähisevam hääl neil...nagu oleks keelepaelad läbi lõigatud Wink
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

pardi soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pardi soo määramine   pardi soo määramine Empty06.04.10 3:57

Isased rohkem ikka tegijad,mis siis ikka lobiseda Razz
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
mairo-u
Muneja
mairo-u


Male
Postituste arv : 131
Age : 33
Asukoht : saaremaa
Registration date : 03/06/2008

pardi soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pardi soo määramine   pardi soo määramine Empty07.04.10 21:55

lehtlaivi kirjutas:
Soov oli saada lihapardi haudemune ja kelle käest ma need ostsin,oskas vaid öelda seda ,et tema kasvatab neid liha eesmärgil ja ristandid.Praegu on nad kuu vanused ja välimus on tume-ja helepruunikad,silmade juurest jooksevad tumedad triibub,mõnel peas küljepeal väike tutike ,teisel keset pead suur tutt ja mõnel pole üldse tutti.


aga palju sul neid tutt parte on tahaks ühte isast ära osta.või jooksupardi poja vastu vahetada ?

helista kui on võimalik 56301693.

mairo. Laughing
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

pardi soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pardi soo määramine   pardi soo määramine Empty07.04.10 22:34

lehtlaivi kirjutas:
Soov oli saada lihapardi haudemune ja kelle käest ma need ostsin,oskas vaid öelda seda ,et tema kasvatab neid liha eesmärgil ja ristandid.Praegu on nad kuu vanused ja välimus on tume-ja helepruunikad,silmade juurest jooksevad tumedad triibub,mõnel peas küljepeal väike tutike ,teisel keset pead suur tutt ja mõnel pole üldse tutti.

Minul ka tuttpardi ja jooksuka ristandid.Isased on roheliste peadega ja emased siis üks pruun ja teine mustakirju.
Tagasi üles Go down
gunna
Noorlind
gunna


Female
Postituste arv : 54
Age : 50
Asukoht : Maardu/Muuga aedlinn
Registration date : 18/11/2009

pardi soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pardi soo määramine   pardi soo määramine Empty08.04.10 10:27

Hehee, ma ei ütleks, et isased tegijamad on! Meil kolm emast käisid ikka alati uhkelt ees ja kaks isast siis tilberdasid sabas. Emased otsustasid, kuhu pikutama jäädi ja millal õhtul tuppa mindi. Ja emased olid need, kes vabatahtlikult konnatiiki suplema läksid, isased kükitasid kaldal ja vaatasid kadedalt pealt, leppisid pigem suure kausi ääres solberdamisega. Võibolla olid lihtsalt meil sellised ägedad emased Very Happy
Tagasi üles Go down
lehtlaivi
Noorlind
lehtlaivi


Female
Postituste arv : 61
Age : 57
Asukoht : saaremaa
Registration date : 05/03/2009

pardi soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pardi soo määramine   pardi soo määramine Empty20.04.10 22:43

Nüüd sain lõpuks ka teada,et mul on inglise kuningpardid!3 isast ja 2 emast!
Tagasi üles Go down
merx
Noorlind



Female
Postituste arv : 53
Age : 63
Asukoht : Rapla
Registration date : 05/02/2010

pardi soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pardi soo määramine   pardi soo määramine Empty06.08.11 8:29

Kuidas Cayaga partidel sugu määrata?Mul on noored pardid,pealt vaadates ühesugused,aga üks neist on sutsu suurem ja noka otsast läheb rohekas-kollaseks.Ei tea,kas see tähendab midagi või mitte Question Prääksumist olen ka kuulatanud,aga ei oska aru saada Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
merx
Noorlind



Female
Postituste arv : 53
Age : 63
Asukoht : Rapla
Registration date : 05/02/2010

pardi soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pardi soo määramine   pardi soo määramine Empty09.09.11 16:38

Mul on partide sooga nüüd kõik selge.See sutsu suurem on isane(ilus lokkis sulg on saba peal) ja teised kaks on emased.Ei tohiks olla nii kannatamatu nagu mina olin Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

pardi soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pardi soo määramine   pardi soo määramine Empty09.08.12 19:06

Kui vanalt hakkab noorel mandariinil nokk ja jalad värvi muutma kui ta isane on ?
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
Sponsored content





pardi soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: pardi soo määramine   pardi soo määramine Empty

Tagasi üles Go down
 
pardi soo määramine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Pardid-
Hüppa: