KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 vuti soo määramine

Go down 
+4
Koidula-talu
malvekas
ellys
giisu
8 posters
AutorTeade
giisu
Muneja
giisu


Female
Postituste arv : 105
Age : 39
Asukoht : Ida-Virumaa
Registration date : 13/03/2010

vuti soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: vuti soo määramine   vuti soo määramine Empty28.03.10 23:37

See kuidas vahet teha pruunidel vuttidel olen ma juba aru saanud... tänu eelnevatele postitustele, aga kuidas vahet teha valgetel vuttidel????? Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
ellys
Muneja



Female
Postituste arv : 131
Age : 65
Asukoht : Tallinn
Registration date : 24/11/2009

vuti soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: vuti soo määramine   vuti soo määramine Empty29.03.10 1:00

Teema all vuti tibud on sellest juttu. Evesen ütles seal, et teeb vahet kloaaki vaadates. Mina seda ei oska veel ja teen vahet käitumise ja kiremise järgi.
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

vuti soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: vuti soo määramine   vuti soo määramine Empty29.03.10 1:44

giisu kirjutas:
See kuidas vahet teha pruunidel vuttidel olen ma juba aru saanud... tänu eelnevatele postitustele, aga kuidas vahet teha valgetel vuttidel????? Rolling Eyes

On nad sul prantsuse vutid?
Tagasi üles Go down
giisu
Muneja
giisu


Female
Postituste arv : 105
Age : 39
Asukoht : Ida-Virumaa
Registration date : 13/03/2010

vuti soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: vuti soo määramine   vuti soo määramine Empty29.03.10 4:04

kui teaks siis ütleks Smile aga see pilt mis siin teise postituse all oli, siis võiks arvata et on... või on mingi segu....
Tagasi üles Go down
Koidula-talu
Noorlind
Koidula-talu


Female
Postituste arv : 77
Age : 38
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 28/12/2009

vuti soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: vuti soo määramine   vuti soo määramine Empty29.03.10 5:36

Prantsuse vutid jah cherry
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

vuti soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: vuti soo määramine   vuti soo määramine Empty29.03.10 5:54

Tagasi üles Go down
evesen
Muneja
evesen


Female
Postituste arv : 155
Age : 53
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 17/04/2009

vuti soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: vuti soo määramine   vuti soo määramine Empty29.03.10 18:49

Mul on lumivalged ja neil tõesti teisiti vahet ei tee, kui taguotsa järgi.Isasel on kloaak eespool,emastel sile.Ma ei tea kas väljendasin õieti, kuid ma teisiti ei oska vahet teha.
Tagasi üles Go down
giisu
Muneja
giisu


Female
Postituste arv : 105
Age : 39
Asukoht : Ida-Virumaa
Registration date : 13/03/2010

vuti soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: vuti soo määramine   vuti soo määramine Empty30.03.10 2:45

kui neid pilte nüüd uskuda siis minu mõlemad valged on emmesed Smile ja selle üle on mul ainult hea meel.... jehuuu... hakka või inkut ostma Very Happy
Tagasi üles Go down
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

vuti soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: vuti soo määramine   vuti soo määramine Empty30.03.10 7:25

Ma kahtlustan, et ainult kahe emase puhul pole neid mune mõtet inkusse panna...
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
sennaH
Muneja
sennaH


Male
Postituste arv : 198
Age : 42
Asukoht : Vaidasoo/Tallinn
Registration date : 28/10/2009

vuti soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: vuti soo määramine   vuti soo määramine Empty30.03.10 7:26

panna ju võib, aga tibusid pole mõtet sealt küll oodata Razz
Tagasi üles Go down
giisu
Muneja
giisu


Female
Postituste arv : 105
Age : 39
Asukoht : Ida-Virumaa
Registration date : 13/03/2010

vuti soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: vuti soo määramine   vuti soo määramine Empty30.03.10 21:54

egas mul siis ainult emmesed linde ei ole... issi on ikka ka Embarassed Kuigi issi on pruun... kas nad sobivad omavahel Question
Tagasi üles Go down
sennaH
Muneja
sennaH


Male
Postituste arv : 198
Age : 42
Asukoht : Vaidasoo/Tallinn
Registration date : 28/10/2009

vuti soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: vuti soo määramine   vuti soo määramine Empty30.03.10 22:25

Targad raamatud kirjutavad, et on ristatud neid omavahel küll. Ja kui mulle nüüd õigesti on meelde jäänud, siis tulemuseks oli eesti vutist natuke suurem kuid munatoodangult natuke väiksem tegelinski. Kui sa natuke lähemal oleksid, siis võiksid minult saada isase prantsuse vuti. Samas olen tähendanud, et prantsuse vuti tibud on igasuguste jamade suhtes palju nõrgemad ja väga kergesti teise ilma minejad. Need muidugi minu kogemused ja võibolla on minul nendega mingi karmavõlg olnud scratch
Tagasi üles Go down
giisu
Muneja
giisu


Female
Postituste arv : 105
Age : 39
Asukoht : Ida-Virumaa
Registration date : 13/03/2010

vuti soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: vuti soo määramine   vuti soo määramine Empty02.04.10 0:23

ega nendega nalja pole jah... üks kingitud vuttidest ka haigestus ootamatult ja teadmata põhjustel Sad Sai ta nüüd eraldatud ja on erilise jälgimise all... eks vaatame kas veab välja või ei.
Tagasi üles Go down
giisu
Muneja
giisu


Female
Postituste arv : 105
Age : 39
Asukoht : Ida-Virumaa
Registration date : 13/03/2010

vuti soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: vuti soo määramine   vuti soo määramine Empty16.05.10 5:48

unustasin siia edasi kirjutada oma vuti saatusest. Vutike paranes peale paari päevast põdemist... tundub et tegu oli seedehäiretega Very Happy Nüüd ta muneb... õigemini munevad kõik kolm vutti Smile
Tagasi üles Go down
sannu
Noorlind
sannu


Male
Postituste arv : 73
Age : 53
Asukoht : valgamaa
Registration date : 17/11/2009

vuti soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: vuti soo määramine   vuti soo määramine Empty25.06.11 5:49

Kui vanalt vutitibul sugu määrata saab mull 11tibu 5päevased ja kõik ühe sugused eesti vuti värvides.Ei tea kas on kõik kanad või siis kukked?Ja head möödunud jaanipüha sunny
Tagasi üles Go down
ellys
Muneja



Female
Postituste arv : 131
Age : 65
Asukoht : Tallinn
Registration date : 24/11/2009

vuti soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: vuti soo määramine   vuti soo määramine Empty25.06.11 6:51

Vuti sugu on võimalik määrata kolmenädalaselt. Emasvutid on rinna eest tumedatäpilised, isasvutid ühetoonilised pruunikad.
Tagasi üles Go down
sannu
Noorlind
sannu


Male
Postituste arv : 73
Age : 53
Asukoht : valgamaa
Registration date : 17/11/2009

vuti soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: vuti soo määramine   vuti soo määramine Empty25.06.11 7:55

Wink Tänan see vastus rahustab mind ehk on mõlemaid cheers
Tagasi üles Go down
Sponsored content





vuti soo määramine Empty
PostitaminePealkiri: Re: vuti soo määramine   vuti soo määramine Empty

Tagasi üles Go down
 
vuti soo määramine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Vutid-
Hüppa: