KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 broiler jalust nõrk

Go down 
3 posters
AutorTeade
ülane
Noorlind
ülane


Female
Postituste arv : 96
Age : 43
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 24/04/2008

broiler jalust nõrk Empty
PostitaminePealkiri: broiler jalust nõrk   broiler jalust nõrk Empty21.05.08 1:16

Minu üks umbes 4 nädalane broiler on nö jalust nõrk. Püsti veel seisab, kui ta seisma panen aga liigub ainult pikali maas. Sööb ja joob ilusti, aga kõndida ei saa. Mis võiks viga olla? Mõned päevad tagasi hüppas üks tibudest kastist välja(kast on toas vana pliidi peal). Äkki siis vigastas oma jalgu...ei tea kohe Sad
Tagasi üles Go down
Lille
Tibu
Lille


Female
Postituste arv : 25
Age : 37
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 16/04/2008

broiler jalust nõrk Empty
PostitaminePealkiri: Re: broiler jalust nõrk   broiler jalust nõrk Empty21.05.08 3:26

Mis ta teil süüa saab?
Tagasi üles Go down
ülane
Noorlind
ülane


Female
Postituste arv : 96
Age : 43
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 24/04/2008

broiler jalust nõrk Empty
PostitaminePealkiri: Re: broiler jalust nõrk   broiler jalust nõrk Empty21.05.08 6:13

Lille kirjutas:
Mis ta teil süüa saab?

spets tibusööt...vahest muud head-paremat ka(keedumuna, saia, kohupiima)
Tagasi üles Go down
kesa




Female
Postituste arv : 9
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 07/07/2008

broiler jalust nõrk Empty
PostitaminePealkiri: Re: broiler jalust nõrk   broiler jalust nõrk Empty24.07.08 9:46

Mis sul sellest tibust sai, kes ei tahtnud jalgu alla võtta? Mul nimelt ka üks selline. Panin juba paar nädalat tagasi teistest eraldi. Sööb hästi. Hakkasin juba mõtlema, et kas tasub hoida, ehk on ainult linnupiinamine - ega nende sisse ju ei näe. Aga täna võttis juba natuke jalga alla (et sööginõu juurde koperdada Very Happy) ja kükitas päris kenasti. Ehk kosub ära.
Tagasi üles Go down
ülane
Noorlind
ülane


Female
Postituste arv : 96
Age : 43
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 24/04/2008

broiler jalust nõrk Empty
PostitaminePealkiri: Re: broiler jalust nõrk   broiler jalust nõrk Empty25.07.08 7:51

kesa kirjutas:
Mis sul sellest tibust sai, kes ei tahtnud jalgu alla võtta? Mul nimelt ka üks selline. Panin juba paar nädalat tagasi teistest eraldi. Sööb hästi. Hakkasin juba mõtlema, et kas tasub hoida, ehk on ainult linnupiinamine - ega nende sisse ju ei näe. Aga täna võttis juba natuke jalga alla (et sööginõu juurde koperdada Very Happy) ja kükitas päris kenasti. Ehk kosub ära.

nüüd on kõik korras. Mina teda teistest ei eraldanud. Käis ilusti söömas ja joomas. Umbes nädalake oli jalutu, aga siis kosus. Võibolla kasvavad nii kiiresti ja jalalihased ei jõua nii ruttu arened..see minu teooria Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





broiler jalust nõrk Empty
PostitaminePealkiri: Re: broiler jalust nõrk   broiler jalust nõrk Empty

Tagasi üles Go down
 
broiler jalust nõrk
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» broiler kana
» broiler + munakana
» APPI!!! Braama kana jalust maas.
» broiler pardi sugu

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: